Přejít na obsah

Spotřeba palubní počítač vs skutečná


mikinek

Doporučené příspěvky

On nechce stáčet, jen nechce připočítávát.

Chce si zajezdit s otcovým autem a nechce aby ten to zjistil :D

Dále otec nebude vědět, že s autem jezdí ještě někdo jiný a prošvihne výměnu rozvodů. Pak bude doma vyšetřování, všechno praskne a kluk dostane nářez :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto je O1? sorry...

no, to cidlo km znie dobre. este ho budem musiet pohladat. ak sa najde nejaka dobra dusa co da priblizne suradnice, budem vdacny. a auto nieje otcove ale firemne. ked clovek jazdi s citom da sa usetrit, lenze to by zas nechapali uctovnici. tak sa usetrene palivo moze minut na extra km v "utocnom rezime" :)

slo by tak o 1000 km/rok. max 5%. servis to neohrozi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen 1000?

Tak to bych se na to z vysoka vysral. Tohle u mně představuje jen kapku víc jak jedna nádrž, kterou vyjezdím v zavislosti jaké je ježdění za 2-3 týdny.

To raději bych toho trochu využil a pojezdil s trochu těžší nohou, .....když je to to služební :D

Nic méně nevím co je "čistší", srát na spotřebu anebo "nějaký", "podivný" zásah do auta.

Jako šéf firmy bych se nad druhou alternativou teda silně pozastavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravim, věděl by někde kde je problém nebo čím by to mohlo být?

 

Mám problém s PP který mi ukazuje dvakrát vyšší spotřebu než jaká ve skutečnosti je (spočítaná). Reálně jezdim za 5l/100 km a dlouhodobá průměrná spotřeba ukazuje 10l/100 +/- 0,1l.

 

Po napíchnutí na diagnostiku to žádnou evidentní chybu neukázálo.

 

Děkuji za nápady :)

 

1.9 TDI, 66 kW, rok 1999, manuál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...