Přejít na obsah

suhra problemov na prednejnaprave :)


Mischo77

Doporučené příspěvky

Pri bežnej kontrole doma som objavil par problemov :)

POVODNE Chcel som vycistit zamastenu prevodovku a skontrolovat a asi aj doliat prevodovy olej...no nenasiel som ten otvor na dolievanie oleja... PLEASE FOTO ?! :)

ale k veci...

po zodvyhnuti prednej napravy a ponechani kolies (oboch) vo vzduchu som si vsimol ze obe pneumatiky mam z vnutornej strany komplet zozratee do hladka..... asi GEOMETRIA ?!

dalej na vodicovej strane mam taky husty cierny maz vsade ...hlavne zo zadnej strany naboja...z tej vnutornej strany tam kde konci POLOOS a prechadza do tej čiernej ohybnej gumy ( neviem na to výraz)

tlmič mi netečie... zatial... nieje najnovsi , auto na dierach sice bucha, ale nehupe vobec ako je zvykom pri KO tlmicoch ...co to JE ???

dalej pri otačani volantom (KOLESA SU VO VZDUCHU) počuť vždy prasknutie ....pri zatočeni vľavo a potom v pravo tiež...

Zvuk ide z oboch straan... AXIALNE LOžiSKA ????

A teraz odidem od teemy : Prečo ak som vybral cievku nad svieckou a pozrel na nu tak na sviecke a aj cievke bol taky biely povlak... ??? Sviečky na výmenu ? Priznam sa ze niesu najnovsie ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri bežnej kontrole doma som objavil par problemov :)

POVODNE Chcel som vycistit zamastenu prevodovku a skontrolovat a asi aj doliat prevodovy olej...no nenasiel som ten otvor na dolievanie oleja... PLEASE FOTO ?! :)

ale k veci...

po zodvyhnuti prednej napravy a ponechani kolies (oboch) vo vzduchu som si vsimol ze obe pneumatiky mam z vnutornej strany komplet zozratee do hladka..... asi GEOMETRIA ?!

dalej na vodicovej strane mam taky husty cierny maz vsade ...hlavne zo zadnej strany naboja...z tej vnutornej strany tam kde konci POLOOS a prechadza do tej čiernej ohybnej gumy ( neviem na to výraz)

tlmič mi netečie... zatial... nieje najnovsi , auto na dierach sice bucha, ale nehupe vobec ako je zvykom pri KO tlmicoch ...co to JE ???

dalej pri otačani volantom (KOLESA SU VO VZDUCHU) počuť vždy prasknutie ....pri zatočeni vľavo a potom v pravo tiež...

Zvuk ide z oboch straan... AXIALNE LOžiSKA ????

A teraz odidem od teemy : Prečo ak som vybral cievku nad svieckou a pozrel na nu tak na sviecke a aj cievke bol taky biely povlak... ??? Sviečky na výmenu ? Priznam sa ze niesu najnovsie ...

najednu stranu nevim proč se do toho pouštíš když vubec nevíš co a jak, bejt tebou dám to do servisu a jeto :)

geošku to chce určitě a zkontrolovat zadní uložení(silentbloky) předních ramen..

ten maz to ti vylítala vazelina srkz manžetu homokinetickýho kloubu, takže manžetu a doplnit co nejdřív než kloub odejde..

ty axiály čert ví by se muselo slyšet(ti jen při tom zvednutí muže přeskakovat pružina), ale to bejvá takovej chroustavej zvuk(no prostě jako když je ložisko vpiči) ale dělá to hlavně když je auto na kolech..

svíčky bych očistil stříknul nějakym kontaktolem a uvidíš co to bude dělat, oxidace..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...