Přejít na obsah

RS style Octavia 1


Robin

Doporučené příspěvky

Zdravím páni,

zaujímalo by ma aké časti karosérie sú rozdielne v prípade Octavie1 RS kombi a štandardnej Octavie1 combi. Ide len o iný nárazník v prípade RS combi, alebo sú tam ešte iné rozdiely (prahy, zadný nárazník)

dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najdi si na netu fotky a porovnej... jinak rozdil je v prednim a zadnim narazniku - zadni ma vyrizlou diru pro koncovku vyfuku ktera je taky jina - viz foto, prahy sou stejny, jeste se davala na paty dvere nahoru takova striska ale to je asi tak vsechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím páni,

zaujímalo by ma aké časti karosérie sú rozdielne v prípade Octavie1 RS kombi a štandardnej Octavie1 combi. Ide len o iný nárazník v prípade RS combi, alebo sú tam ešte iné rozdiely (prahy, zadný nárazník)

dík moc

lidi hledejte trochu a pak se ptejte. jen kdyz se kouknete na stranky a na fotky tak ten rozdil je patrny, nehlede na to ze se to tu resilo xkrat co je potreba k predelani na RS look...

chjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a vnitrek je dost jinaci ne?  ;)  A RS ma ve standardu xenony a urcite poznas rozdil z venku kdyz se mrknes na brzdy, a mimo jine je taky RS trosku niz, nez normal  ;)

xenony nebejvaly v zakladu RSka..to az na konci

Fakt? Safra, tak to sem trosku mimo, ale nikdy sem snad nevidel RS bez xenonu :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a vnitrek je dost jinaci ne?  ;)   A RS ma ve standardu xenony a urcite poznas rozdil z venku kdyz se mrknes na brzdy, a mimo jine je taky RS trosku niz, nez normal  ;)

xenony nebejvaly v zakladu RSka..to az na konci

Fakt? Safra, tak to sem trosku mimo, ale nikdy sem snad nevidel RS bez xenonu :t

ja prave jo a prislo mi to divny a rikali mi tady ze ze zacatku snad byly i bez xenonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a vnitrek je dost jinaci ne?  ;)   A RS ma ve standardu xenony a urcite poznas rozdil z venku kdyz se mrknes na brzdy, a mimo jine je taky RS trosku niz, nez normal  ;)

xenony nebejvaly v zakladu RSka..to az na konci

Fakt? Safra, tak to sem trosku mimo, ale nikdy sem snad nevidel RS bez xenonu :t

ja prave jo a prislo mi to divny a rikali mi tady ze ze zacatku snad byly i bez xenonu

Aha, tak mozna v nakejch wooden times mohly byt, to je pravda. Sem si rikal, jestli to treba nemohly bejt jenom predelany seriovky na er-es-luk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky sem si toho jednou vsiml a bylo to Rsko a pak mi nekdo rikal ze i bez nich se to ze zacatku delalo, to pry bylo jak se sedmnactkama, ty sou snad taky za priplatek k RSku, nebo urcite byvaly...

jinak pro indickej trh se dela octavia RS s vykonem 110kW, bez xenonu na 16kach...takze obyc osmnactka turbina vysperkovanejsi no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...