Přejít na obsah

Chiptuning - zkušenosti, rady


phill64

Doporučené příspěvky

jo jo mas pravdu ja uz s nim mluvil a vypada ze tomu rozumi a ze je ferovej mne by akorat zajimalo jak je ten haldex dimenzovanej ale je fakt ze to maj u audi vychytany a ty jejich motory jsou pekne naslaply takze by to mohlo neco zkousnout , protoze jinak by to byl asi ranec. jinak ta cena je taky docela velka takze musi se jeste setri a setrit.jsem taky trochu nastvanej protoze kdyz jsem auto v dubnu kupoval tak mi bylo receno ze dvolitr se bude do ctyrkolky davat az na konci roku a voni s tim vylezli uz v lete to bych si pockal nasereto protoze to neni zadarmo.

Toho se právě taky trošku bojim,ale myslim že tam bude u dvoulitru stejnej ... takže by to mělo cca 100kW vydržet i u Tebe. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehci bejt zlej, ale pokud resis, ze 20tis Kč za chip od Cimbu je moc a musis si na nej jeste nasetrit, tak pak si nech od pana ferovýho a narovinu mluvícího pana Jandy říct ceny dílů, který se muzou vysypat...

aby ti pak nestalo auto v garazi...

Andysek: mno, nastesti jses tu zatim jedinej, tak je na tomhle foru pomerne klid...

jinak, tomuhle moc nerozumim, ale pochybuju, ze haldex od VW je to samy co quattro u audi...

Už to nech být ... začínáš se navážet pro změnu Ty už v kolikátý zprávě ...

Záleží na typu auta některý mají Torsen a jiný Haldex ... je to podle uložení motoru.

Jakou Ty máš zkušenost s Cimbu? Já od něj nic neměl,jen jsme se bavili o 4x4 že je to jiný motor než má předokolka a jak se s tim jezdí ... o vlivu a následcích Chipu jsme se nebavili ... takže obavy jsou na místě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hezky jste se rozjeli, hoši. Nechte to na nějakou sešlost, kde budem moct keci přeměnit v činy. Jo a koukal jsem ještě na ty hmotnosti a ta víc jak o půl metru kratší Fabie má pouze o metrák méně. Takže nízká váha asi její zkrytá zbran nebude. :D Asi budete muset vyndat ze dveří a prahů ty lešenářský roury, aby to trochu jelo. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirkaK:ja se nedohaduji, jen to chci vyzkouset z vlasnti zvedavosti a je me uplne jedno jak to dopadne!!Ikdyz ti ujedu o x delek auta , tak jsi pro me vitez, ponevadz ty mas 5+1 a ja jen 2+1!!!!!!!!!!!!Pokud to bude naopak pak budu jeste vice nasrany, ale jen z toho duvodu, ze me predjelo auto s kufrem a mistem pro zadni cestujici -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je v pohode luke akorat mne ale tvuj profesionalni a zamozrejmne jak jinak nez na co jsme u tebe zviklí velmi peprny prispěvek opjet zkazil zbytek vecera takze jdu z tohoto fora radsi do......... abych nenapsal neco co by se sem zrovna nehodilo.

sorry, ale proste si stojim za tim co jsem napsal, snazim se tu prezentovat neco, co uz mam za sebou a varovat pred tim ostatni nebo aspon upozornit na mozne nasledky...

pokud ti par psanych vet dokaze zkazit zbytek vecera, tak panbu s tebou, ale asi te to rozhodilo dost, protoze tolik hrubek v jedny zprave...mno

mmch by me zajimalo, na jake prispevky ode mne a jak dlouho jses na ne zvyklej, ze te tak rozhazujou...

andysek: ja vim jedno, chipovano jsem mel, vicemene na stejne parametry jako uvadi Cimbu, sice mam 1.9, ale u 2.0 verim, ze to bude podobny. spojka vydrzela 25tis km a odporoucela se do vecnych lovist. to uz pak malokdo rekne, co vsechno se muze stat a kolik stoji oprava...

jinak to co jsem napsal vubec nebylo směřováno proti Cimbu. jsou to profici, o tom zadna, jen jsem si vypujcil vase dve vlastnosti(ferovost a pravdomluvnost mam pocit- i kdyz pres telefon tyhle vlastnosti nepoznam), ale nemyslel jsem tim nic spatnyho. na skodovky je zrovna Cimbu podle me sazka na jistotu, i kdyz osobne bych za to ty prachy nedal...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirkaK:ja se nedohaduji, jen to chci vyzkouset z vlasnti zvedavosti a je me uplne jedno jak to dopadne!!Ikdyz ti ujedu o x delek auta , tak jsi pro me vitez, ponevadz ty mas 5+1 a ja jen 2+1!!!!!!!!!!!!Pokud to bude naopak pak budu jeste vice nasrany, ale jen z toho duvodu, ze me predjelo auto s kufrem a mistem pro zadni cestujici -_--_--_-

tywe niceho se neboj ... jestli mas chip jako ja ... tak mu nasekas jak malymu klukovi a o tom jsem presvedcen. Jak rikam nic se nevyrovna PD 96 KW - proste dle meho nazoru to je po chipu brutalni motor na ktery nema zadny 2,0 TDI . ;) nema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je to tak, taky sem si myslel, ze velkej kroutak musi vyhrat, ale pokud v tom benzinaku nesedi vemeno a umi pracovat s otackama a spravne radit, tak uz je to i pro tech 250Nm problem

Covece, to jsi me fakt docela prekvapil, ja mel pocit, ze ani v nejmensim nemam sanci :) I kdyz je fakt, ze i pri zkouskach sprintu jsem s tim svym, lehce nalozenym, pri svejch prvnich peti pokusech o sprinty v zivote dolez z 23s nekam na 18s, mereno rucne, coz sem necekal. A urcite by se dalo dal, nemam ve zvyku rozjizdet se na plnej a radit na tvrdo, vetsinou, tak to bylo vylozene o zkouseni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je to tak, taky sem si myslel, ze velkej kroutak musi vyhrat, ale pokud v tom benzinaku nesedi vemeno a umi pracovat s otackama a spravne radit, tak uz je to i pro tech 250Nm problem

Covece, to jsi me fakt docela prekvapil, ja mel pocit, ze ani v nejmensim nemam sanci :) I kdyz je fakt, ze i pri zkouskach sprintu jsem s tim svym, lehce nalozenym, pri svejch prvnich peti pokusech o sprinty v zivote dolez z 23s nekam na 18s, mereno rucne, coz sem necekal. A urcite by se dalo dal, nemam ve zvyku rozjizdet se na plnej a radit na tvrdo, vetsinou, tak to bylo vylozene o zkouseni :)

jak dlouhej ten sprint byl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je to tak, taky sem si myslel, ze velkej kroutak musi vyhrat, ale pokud v tom benzinaku nesedi vemeno a umi pracovat s otackama a spravne radit, tak uz je to i pro tech 250Nm problem

Covece, to jsi me fakt docela prekvapil, ja mel pocit, ze ani v nejmensim nemam sanci :) I kdyz je fakt, ze i pri zkouskach sprintu jsem s tim svym, lehce nalozenym, pri svejch prvnich peti pokusech o sprinty v zivote dolez z 23s nekam na 18s, mereno rucne, coz sem necekal. A urcite by se dalo dal, nemam ve zvyku rozjizdet se na plnej a radit na tvrdo, vetsinou, tak to bylo vylozene o zkouseni :)

jak dlouhej ten sprint byl?

Mimon, uz to novejsi, takze nakejch 402m, ale vis jak, mereno prituli na stopkach ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove kdyz to tu ctu tak bych rad pripomel tuto akcicku : http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...50entry331668 Vitani sou udajne vsichni takze kdo nema jen blbe kecy tak at dorazi a ukaze co jeho auti umi ;-) Jinak debata tady a napadani se jeden druheho nevede k nicemu ;)

Mimoň 16.12.2006 ve 12 hod.

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...