Přejít na obsah

Chiptuning - zkušenosti, rady


phill64

Doporučené příspěvky

nic nema cenu se tady o tom bavit kdyz uz ji nemam .. kazdej mame svoji pravdu ...podle me by jsem ti ujel .. krom maximalky ...

takze konec lol:kuk:

jen skoda ze jsme tuhle debatu nevedli pred 5 mesici ... mozna by jsme uz dnes stali nekde na letisti ...

jeste jedna vec ..kamarad ma 2,0TDI OII - ma powerbox ktery mu zadelavala firma v nemecku a potom co jsem ho svezl rikal ze Fabia je sviznejsi ..ale to jen tak na okraj :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně zastávám názor, že powerbox je na hovno. To, co jsem aspon viděl, mělo vždycky podstatně nižší výkon, než pokud se u stejnýho motoru dělala úprava dat ř.j. Takže s tím to radši neporovnávej.

Ale ještě jednou k těm autům. Já mám úplně obrácenou zkušenost a sice, že mi F RS začala stíhat teprve až se pořádně rozjela. Pod kilo ani omylem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to uzavřel s tím,že JirkaK má nejrychlejší Octávii na světě. Kam se na něj sere Fabia a je jedno jestli RS nebo WRC. Dokonce si myslím že by ujel i OII RS TFSI o OI RS ani nemluvim ... :skoda:

Mám podobnýho kámoše který má taky nejrychlejší auto ... Je jako vítr :vamp

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to uzavřel s tím,že JirkaK má nejrychlejší Octávii na světě. Kam se na něj sere Fabia a je jedno jestli RS nebo WRC. Dokonce si myslím že by ujel i OII RS TFSI o OI RS ani nemluvim ... :skoda:

Mám podobnýho kámoše který má taky nejrychlejší auto ... Je jako vítr :vamp

:smich:

:laugh.gif:blink::wacko::punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se mi líbí, jak ses se svýma 26 příspěvkama na tomhle foru hezky rozjel...

To jsem trošku nepochopil,možná nemám tolik příspěvků,ale je spousta témat který jsou zajímavý a hodně dobrejch informací který jinde nenajdeš ... za ty jsem rád. Ale diskuze ve stylu kdo má silnějšího bráchu je,nezlob se úsměvná,tak proč se i nepobavit ... nikoho hrubě neurážim,tak kde vidíš problém? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi kolik ma v ty FRS. jestli v serii, tak se dle me nechytne.

Andysek:me jenom zarazi to, jak jsou nekteri lide schopni reagovat na vcelku serioznim foru. sice tu osobne nikoho neznam, ale tak nejak mam neco načteno, takže obrázek mám, kdezto ty jsi tu stihnul vyplodit ani ne 30 prispevku, z cehoz posledni byl uplne mimo mísu. se silnejsim brachou jsi zacal ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi kolik ma v ty FRS. jestli v serii, tak se dle me nechytne.

Andysek:me jenom zarazi to, jak jsou nekteri lide schopni reagovat na vcelku serioznim foru. sice tu osobne nikoho neznam, ale tak nejak mam neco načteno, takže obrázek mám, kdezto ty jsi tu stihnul vyplodit ani ne 30 prispevku, z cehoz posledni byl uplne mimo mísu. se silnejsim brachou jsi zacal ty...

Já? Já vstoupil do diskuze až ve chvíli,kdy se tady už trumfovalo a vůbec ne seriozně spíš to bylo legrační ... teprve ve chvíli nabídky k vyzkoušení to je seriozní. A proč prudíš s počtem příspěvků,to je snad mimo Tvojí oblíbenou mísu :D

A poslední věta o bráchovi byla nadsázka,právě o tom,že když není přímé srovnání tak to je jako spor o ničem ... Ale podle Tebe seriozní :)

Jinak máš pravdu v tom,že většinou jsou tady seriozní odpovědi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle diskuze na tema chipu je super ale takoveto fakticke informace jsou k nezaplaceni mam ctyrkolku 06 a chci taky cipovat protoze to je liny jako svina a jeste to strasne chlasta alespon ta moje 7,5 normalni jizdou.mam akorad obavy co tomu rekne haldex po nacipnuti chci to od cimba nema nekdo osobni skusenost se čtyrkolou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neřeš, ja o koze, ty o voze, nevim co sem tahas nejakou serioznost, JirkaK psal o svym aute, Jelda taky(nikdo o zadnym kamosovi, jak jsi vytah ty) a pak sem vlitnes ty a zacnes chytracit a psat neco o tom, jak kdo ma nejrychlejsi auto.

a proc prudim s poctem prispevku? cemu nerozumis na tom, ze kdyz x lidi je tu uz x mesicu a napise x prispevku, snadno si muzes udelat alespon subjektivni dojem, kdo za tou klavesnici sedi. muzes si ty takovej dojem za takovou chvilku? ono urazet lidi je hrozne snadny.

abych to shrnul, nenarazel jsem na nejakou (ne)serioznost, ale na styl tvyho prispevku. pokud stale necemu nerozumis, rad ti to osvetlim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle diskuze na tema chipu je super ale takoveto fakticke informace jsou k nezaplaceni mam ctyrkolku 06 a chci taky cipovat protoze to je liny jako svina a jeste to strasne chlasta alespon ta moje 7,5 normalni jizdou.mam akorad obavy co tomu rekne haldex po nacipnuti chci to od cimba nema nekdo osobni skusenost se čtyrkolou.

Ahoj já teď čekám na OII 4X4 2,0 TDI, mluvil jsem s p. Jandou z Cimbu a on říkal že ji má taky a je o dost línější než předokolka a že už čipoval ... tak počkám jak se to bude zdát mě ... a když tak mu pak zavolám,jak to běhá jemu. Je s ním dobrý jednání a mluví na rovinu :)

Když tak to zkus i Ty,určitě Ti řekne svůj názor a do ničeho Tě tlačit nebude ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo mas pravdu ja uz s nim mluvil a vypada ze tomu rozumi a ze je ferovej mne by akorat zajimalo jak je ten haldex dimenzovanej ale je fakt ze to maj u audi vychytany a ty jejich motory jsou pekne naslaply takze by to mohlo neco zkousnout , protoze jinak by to byl asi ranec. jinak ta cena je taky docela velka takze musi se jeste setri a setrit.jsem taky trochu nastvanej protoze kdyz jsem auto v dubnu kupoval tak mi bylo receno ze dvolitr se bude do ctyrkolky davat az na konci roku a voni s tim vylezli uz v lete to bych si pockal nasereto protoze to neni zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehci bejt zlej, ale pokud resis, ze 20tis Kč za chip od Cimbu je moc a musis si na nej jeste nasetrit, tak pak si nech od pana ferovýho a narovinu mluvícího pana Jandy říct ceny dílů, který se muzou vysypat...

aby ti pak nestalo auto v garazi...

Andysek: mno, nastesti jses tu zatim jedinej, tak je na tomhle foru pomerne klid...

jinak, tomuhle moc nerozumim, ale pochybuju, ze haldex od VW je to samy co quattro u audi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...