Přejít na obsah

Jak sundat spodní plast pod volantem


waclaw

Doporučené příspěvky

Zdravim.

Muze mi nekdo poradit jak sundat spodni plast na volantu, potrebuju se dostat ke spinaci skrince. Povolil jsem na dolnim plastu dva sroubky a imbus a tim jsem mohl odkryt horni plast. A pak taky dva sroubky zepredu hned za volantem, ale plast nejde vysunout ven, protoze mu brani volant. To se musi taky sundat volant? Popr. jak ho sundat? Je to Oct 01 se ctyrramennym volantem s airbagem.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Muze mi nekdo poradit jak sundat spodni plast na volantu, potrebuju se dostat ke spinaci skrince. Povolil jsem na dolnim plastu dva sroubky a imbus a tim jsem mohl odkryt horni plast. A pak taky dva sroubky zepredu hned za volantem, ale plast nejde vysunout ven, protoze mu brani volant. To se musi taky sundat volant? Popr. jak ho sundat? Je to Oct 01 se ctyrramennym volantem s airbagem.

Diky.

Volant se nemusí sundavat. Trochu si s tím pohraj a musí jid sundat. Bude to určitě držet spínačka ta guma kolem. je navlečená na spinačku a zacvakla i k plastu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Muze mi nekdo poradit jak sundat spodni plast na volantu, potrebuju se dostat ke spinaci skrince. Povolil jsem na dolnim plastu dva sroubky a imbus a tim jsem mohl odkryt horni plast. A pak taky dva sroubky zepredu hned za volantem, ale plast nejde vysunout ven, protoze mu brani volant. To se musi taky sundat volant? Popr. jak ho sundat? Je to Oct 01 se ctyrramennym volantem s airbagem.

Diky.

Volant se nemusí sundavat. Trochu si s tím pohraj a musí jid sundat. Bude to určitě držet spínačka ta guma kolem. je navlečená na spinačku a zacvakla i k plastu.

Spinacka to nedrzi, jsou tam na stranach dolniho plastu takovy dve pruchodky zkrz ktere vedou vodorovne srouby. Ten plast nejde vyndat smerem dolu, ale jen vysoupnout smerem k ridici, ale tomu brani ten volant. No zkusim si s tim zitra jeste pohrat, ale jsem rad ze nemusim vyndavat volant s airbagem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...