Přejít na obsah

Dovoz z DE


TomasB

Doporučené příspěvky

Tak jsem našel auto, které bych koupil. Je to v okolí Amberku, což mám asi 360km od baráku. Podařilo se mi telefonicky spojit s majitelem bazaru. Dohodli jsme se, že mi pošle mailem více detailních fotek v lepším rozlišení, kopie techničáku, servisní knížky a štítku s VIN. Dále odpovědi na mé další otázky. Je ochoten vyřídit veškeré formality pro export po vlastní ose. Jinými slovy, přijedu, prohlídnu, bude-li O.K. koupím, on vše zařídí a frčíme domů. Doma už tu procedůru znám z vlastní zkušenosti, protože jsem to absolvoval s Octou a není to nic náročného(zabralo to asi 3 hod. času celkem a 2x návštěvu daného místa, kde se to vyřizuje). Nekupoval jsem ji v DE sám, koupil jsem ji už dovezenou. No a snad nejsem taková lama, abych si auto nezvládl dovézt taky sám :D

Rozhodně tedy věřím víc německejm bazarníkům než našim :ph34r:

Auto je tady: http://www.mobile.de/SIDBN637A.QWKqROzKiHU...11111207096534&

Pokud tedy v materiálech, které mi pošle nenajdu něco, co by se mi nelíbilo a pokud bude souhlasit s v mailu navrženým termínem(tento čt nebo pá), tak pro něj zajedem. Bude to jednodenní akcička.

Teď ještě řeším exchange Kč na EURO. Našel jsem si směnárnu Huspak Change, která sídlí v Praze na Národní třídě. Jejich dnešní kurz je 28,45Kč/Euro, což je dobrej kurz. Máte s něma někdo zkušenost? Nerad bych nějak naletěl třeaba na falešné bankovky kvůli úspoře cca 2.000,-Kč. Telefon mi zvedl nějakej evidentně cizinec B) . Pokud máte někdo dobrej a spolehlivej zdroj na Eura, tak dejte vědět. Případně pokud by jste se někdo chtěli zbavit Eurovek v objemu cca 3.500,- Euro, tak se můžem domluvit.

Ještě sem hodím odkazy důležité pro dovoz auta pro ty, kteří se o tohle zajímají a chtěli by si něco dovézt. Až to budu mít za sebou, tak vám rád poradím jak na to. :)-_-

http://www.usmd.cz/dovozy8_kriteria.php

http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/Dov...anych+zastupcu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel auto, které bych koupil. Je to v okolí Amberku, což mám asi 360km od baráku. Podařilo se mi telefonicky spojit s majitelem bazaru. Dohodli jsme se, že mi pošle mailem více detailních fotek v lepším rozlišení, kopie techničáku, servisní knížky a štítku s VIN. Dále odpovědi na mé další otázky. Je ochoten vyřídit veškeré formality pro export po vlastní ose. Jinými slovy, přijedu, prohlídnu, bude-li O.K. koupím, on vše zařídí a frčíme domů. Doma už tu procedůru znám z vlastní zkušenosti, protože jsem to absolvoval s Octou a není to nic náročného(zabralo to asi 3 hod. času celkem a 2x návštěvu daného místa, kde se to vyřizuje). Nekupoval jsem ji v DE sám, koupil jsem ji už dovezenou. No a snad nejsem taková lama, abych si auto nezvládl dovézt taky sám :D

Rozhodně tedy věřím víc německejm bazarníkům než našim :ph34r:

Auto je tady: http://www.mobile.de/SIDBN637A.QWKqROzKiHU...11111207096534&

Pokud tedy v materiálech, které mi pošle nenajdu něco, co by se mi nelíbilo a pokud bude souhlasit s v mailu navrženým termínem(tento čt nebo pá), tak pro něj zajedem. Bude to jednodenní akcička.

Teď ještě řeším exchange Kč na EURO. Našel jsem si směnárnu Huspak Change, která sídlí v Praze na Národní třídě. Jejich dnešní kurz je 28,45Kč/Euro, což je dobrej kurz. Máte s něma někdo zkušenost? Nerad bych nějak naletěl třeaba na falešné bankovky kvůli úspoře cca 2.000,-Kč. Telefon mi zvedl nějakej evidentně cizinec B) . Pokud máte někdo dobrej a spolehlivej zdroj na Eura, tak dejte vědět. Případně pokud by jste se někdo chtěli zbavit Eurovek v objemu cca 3.500,- Euro, tak se můžem domluvit.

Ještě sem hodím odkazy důležité pro dovoz auta pro ty, kteří se o tohle zajímají a chtěli by si něco dovézt. Až to budu mít za sebou, tak vám rád poradím jak na to. :)-_-

http://www.usmd.cz/dovozy8_kriteria.php

http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/Dov...anych+zastupcu/

Neznám v centru Prahy směnárnu (vyjma bank), která by patřila člověku české národnosti, tak že je v celku pravděpodobné, že ti telefon zvedne cizinec ;)

Na falzy můžeš narazit všude, to je těžko radit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel auto, které bych koupil. Je to v okolí Amberku, což mám asi 360km od baráku. Podařilo se mi telefonicky spojit s majitelem bazaru. Dohodli jsme se, že mi pošle mailem více detailních fotek v lepším rozlišení, kopie techničáku, servisní knížky a štítku s VIN. Dále odpovědi na mé další otázky. Je ochoten vyřídit veškeré formality pro export po vlastní ose. Jinými slovy, přijedu, prohlídnu, bude-li O.K. koupím, on vše zařídí a frčíme domů. Doma už tu procedůru znám z vlastní zkušenosti, protože jsem to absolvoval s Octou a není to nic náročného(zabralo to asi 3 hod. času celkem a 2x návštěvu daného místa, kde se to vyřizuje). Nekupoval jsem ji v DE sám, koupil jsem ji už dovezenou. No a snad nejsem taková lama, abych si auto nezvládl dovézt taky sám :D

Rozhodně tedy věřím víc německejm bazarníkům než našim :ph34r:

Auto je tady: http://www.mobile.de/SIDBN637A.QWKqROzKiHU...11111207096534&

Pokud tedy v materiálech, které mi pošle nenajdu něco, co by se mi nelíbilo a pokud bude souhlasit s v mailu navrženým termínem(tento čt nebo pá), tak pro něj zajedem. Bude to jednodenní akcička.

Teď ještě řeším exchange Kč na EURO. Našel jsem si směnárnu Huspak Change, která sídlí v Praze na Národní třídě. Jejich dnešní kurz je 28,45Kč/Euro, což je dobrej kurz. Máte s něma někdo zkušenost? Nerad bych nějak naletěl třeaba na falešné bankovky kvůli úspoře cca 2.000,-Kč. Telefon mi zvedl nějakej evidentně cizinec B) . Pokud máte někdo dobrej a spolehlivej zdroj na Eura, tak dejte vědět. Případně pokud by jste se někdo chtěli zbavit Eurovek v objemu cca 3.500,- Euro, tak se můžem domluvit.

Ještě sem hodím odkazy důležité pro dovoz auta pro ty, kteří se o tohle zajímají a chtěli by si něco dovézt. Až to budu mít za sebou, tak vám rád poradím jak na to. :)  -_-

http://www.usmd.cz/dovozy8_kriteria.php

http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/Dov...anych+zastupcu/

Neznám v centru Prahy směnárnu (vyjma bank), která by patřila člověku české národnosti, tak že je v celku pravděpodobné, že ti telefon zvedne cizinec ;)

Na falzy můžeš narazit všude, to je těžko radit

No to jsi mně moc nepotěšil ;)

Palo, ty máš ale určitě s výměnou na Eura bohaté zkušenosti, když furt cestuješ. Kde měníš? Přece jenom ten rozdíl v mém případě může bejt ke 2.000,-Kč, a to není zase zanedbatelné a za zastávku v Praze to stojí za úvahu. Přece jenom to není jako měnit na dovolenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty vole, tak i tohodle prodali. A navíc jednání s těma němcema stojí za vyliž... Totální ignorace :angry: No tihle alespoň slibovali... :angry::angry::angry:

To je pešek

Když už uměj anglicky, tak se stejně moc nechtěj bavit a řekl bych, že dávaj dost najevo, že na čechy serou .

No nic, jak říkám : "Vytrvám dokud neuspěji"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty vole, tak i tohodle prodali. A navíc jednání s těma němcema stojí za vyliž... Totální ignorace :angry: No tihle alespoň slibovali... :angry::angry::angry:

To je pešek

Když už uměj anglicky, tak se stejně moc nechtěj bavit a řekl bych, že dávaj dost najevo, že na čechy serou .

No nic, jak říkám : "Vytrvám dokud neuspěji"

Můj děda legionář říkával: "Hodnej Němec je mrtvej Němec" a ještě: "Sluníčko je to jediný dobrý co chodí z východu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha, tímto nápadem "dovést si svou RS" ze SRN, jsem taky před časem otěhotněl!! Ale když jsem si prohlížel německý inzeráty s eresama, nechápal jsem!! Za RS z r. 01/08 11 000e až 16 000e, ať si je tam pěkně strčí do řiti a tím velkým koncem napřed! Dali za ní 24 300,- a teď neví, co by za ní chtěli.

nebo příklad 2: ojetá Fábie 12 tísíc e...

příklad 3: ojetý Superb cca 22 tkm - 31 táců eur...

Přece, když budu mít meloun, nebudu si kupovat olítaný auto a ještě k tomu od fašistů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha, tímto nápadem "dovést si svou RS" ze SRN, jsem taky před časem otěhotněl!! Ale když jsem si prohlížel německý inzeráty s eresama, nechápal jsem!! Za RS z r. 01/08 11 000e až 16 000e, ať si je tam pěkně strčí do řiti a tím velkým koncem napřed! Dali za ní 24 300,- a teď neví, co by za ní chtěli.

nebo příklad 2: ojetá Fábie 12 tísíc e...

příklad 3: ojetý Superb cca 22 tkm - 31 táců eur...

Přece, když budu mít meloun, nebudu si kupovat olítaný auto a ještě k tomu od fašistů.

ono záleží jaký auto tam chceš koupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB:

Mě šlo jen o RS. Ale fak, ty co se mi podařilo najít a přepočítal jsem euro, vůbec se to nevyplatí. Zrovinka dnes mi u nás v Olomouci kámoš nabídl svou stříbrnou RS. Je r.v. 01/06 asi 81 tkm. Cena je 320,- Pokud by se na ni někdo chěl mrknout, tak tel na majitele je: Olda 777 765 140

PS:Já stříbrnou nechci, odřekl jsem i černou a že ta byla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha, tímto nápadem "dovést si svou RS" ze SRN, jsem taky před časem otěhotněl!! Ale když jsem si prohlížel německý inzeráty s eresama, nechápal jsem!! Za RS z r. 01/08 11 000e až 16 000e, ať si je tam pěkně strčí do řiti a tím velkým koncem napřed! Dali za ní 24 300,- a teď neví, co by za ní chtěli.

nebo příklad 2: ojetá Fábie 12 tísíc e...

příklad 3: ojetý Superb cca 22 tkm - 31 táců eur...

Přece, když budu mít meloun, nebudu si kupovat olítaný auto a ještě k tomu od fašistů.

V Německu moc fašistů nebylo a není... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Když kupuješ velké množství euráků, zajdi do banky, to je daleko větší jistota než směnárna. A o tolik dražší to zase tolik není. Dál ti můžu poradit, ať ti všechny bankovky před tebou projedou tou modrou lampou. Rádi to udělají. Kdo se bude zdráhat, tak tam rychle zavři dveře z venku. Skopčáci nejsou žhaví na to, že si od nich koupíš auto. Je to národ, který nás má za póvl a bílé cikány. Vím o čem mluvím, mám je 10 km od baráku. Auto si zamluvíš a pokud nesložíš zálohu, nemáš jistotu, že ti ho nechají. A počítej s tím, že než ho koupíš, tak tam možná stejně ještě pojedeš. Já bych to tak tedy udělal. Napřed se na něj podívat a vyzkoušet si ho. Nechal bych si okopírovat techničák a šel bych k jejich policajtům, jestli je to auto čistý. Zadarmo ti ho projedou jejich evidencema. Tedy aspoň mě to udělali. Už dvakrát. Jinak pořád platí, že když to tam nekupuješ od lidí, které znáš, buď 100x opatrný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...