Přejít na obsah

Stredove vydechy ventilacie


Mikoho

Doporučené příspěvky

Ma alebo mal niekto pokazene stredove vydechy ventilacie myslim tym mriezky na ventilatore.Prestali mi v nich fungovat tiahla cize mi nefunguje zavieranie ventilacie.Raklamoval som to v znackovom servise skoda povedali mi ze to musia poslal do Skodovky ake vraj mi to urcite neuznaju ze som si to mohol pokazit aj sam.Cakam uz treti tyzden aodpoved neprisla hoci som to uz urgoval z Hradca Kralove nic neposlali. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma alebo mal niekto pokazene stredove vydechy ventilacie myslim tym mriezky na ventilatore.Prestali mi v nich fungovat tiahla cize mi nefunguje zavieranie ventilacie.Raklamoval som to v znackovom servise skoda povedali mi ze to musia poslal do Skodovky ake vraj mi to urcite neuznaju ze som si to mohol pokazit aj sam.Cakam uz treti tyzden aodpoved neprisla hoci som to uz urgoval z Hradca Kralove nic neposlali. :angry:

neurguj

ak to mas v zaruke , maju na to 30 dni, takze cajkaj, a dostanes nove

Aj keby si si to sposobil sam, tak reklamacny poriadok jasne hovori, ze sa musia vyjadrit do 30 dni od podania ziadosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

2 Mikoho: jednání toho servisu je hodně divné. Jestli máš pravidelně potvrzovanou servisku a auto v plné záruce a neuspěješ, tak to zkus vyreklamovat v jiném servisu. Sám jsem měl už dříve při reklamacích s Felicií zkušenost, že hodně záleží i na personálu jednotlivých servisů a jejich vstřícnosti. Přeji hodně štěstí a dej vědět, jak jsi pochodil -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim vetkych.Tak so škody z Hradca sa mi vôbec neozvali ohľadne tej reklamácie čo som im písal.Bol som v Araveri v Trenčíne so služobným autom tak som im spomýnal môj problem len krutili hlavou nad jednanim SKODA MYJAVA respektive CORA.Priniesol som knizku a vyduchy ventilacie dokonca ani auto nepotrebovali vidiet a vymenili mi to na pockanie.Oni nepotrebovali komunikovat 30 dni so SKODou z Hrada ako v CORE zaujimave nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...