Publikováno Leden 21, 201015 r Tak po dodatečné montáži zadního stěrače nevím kam zapojit zelenobílý a zelenočervený drát,Černofialový je zapojen na pojistku č.41 osazený pojistkou 15A. Na centrální elekrice by měli být na konektoru T6a (Na BSG je J) ty dva stejné barvy ale mám tam pouze jeden a to ten zelenobílý na pozici 4. Pozice 2. je prázdná kam s tím jak to zapojit? Tady je foto konektoru.
Leden 25, 201015 r Autor Tak zadní stěrač zapojen, vše ok.Info pro ty co si chtějí dodělat zadní stěrač tak podle návodu co tu je od cosbyho tak se zapojením z toho nebudete chytrý je toho víc co se ještě musí udělat aby to šlapalo na 100% Ani podle tohoto návodu není vše tak jak má být http://www.octaviaclub.cz/test/index.php?o...8&Itemid=30. Kdo bude mít zájem poradím.
Leden 30, 201015 r Zdarec muzu se optat, pise se tam ze se nemusi menit okno ale posledni fotce to vypada ze sterac vychazi prave z okna, a ja sem se na sve occhcave dival na sklo je pravda jen tak zbezne a nevidel jsem tam nijakou zaslepku ci tak neco, blbe sem se dival nebo je vic druhu oken?? dik za odpoved.
Leden 30, 201015 r Autor Musí se vyměnit za sklo s dírou A druhy podle zabarvení u většiny je do zelena.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.