Přejít na obsah

neco jako Reklamace...


Cougar

Doporučené příspěvky

vim ze je to uz zbytecny, ale chtel bych znat vas nazor.. koupil jsem v NH Car (dost solidni zastupce skodovky na ceskem trhu) ojetou koktu 1.8 20 V... jeste jsem nemel papiry, tak jsem ji mel tak mesic doma, pak jsem vyjel, najel neco do 500-1000km a rupnul rozvodak.. tehda bylo najeto asi 150 000... v NH Caru se mnou vymetli, bla bla bla, nabizeli mi opravu formou nizke ceny s tim, ze by mi sehnali pres zname motor na vrakaci a bla bla.. proste se mnou vychcali.. takze jsem to vymenil na vlastni naklady, prace zadarmo (otec), motor jsem sehnal, celkem to vyslo tak na 20-25 000. Pred nejakou dobou jsem se dozvedel, ze rozvody se maji menit u 1.8 20V po 180 000km.. vim, ze mi budete nadavat, ze na to mam kaslat a mel jsem si to proste vymenit hned a kaslat na nejake tabulky, ale zajimal by me, jestli to tehda bylo ciste teoreticky nejak reklamovatelne, kdyz predepsana vymena je po 180 000 a ja to kupoval s tema nejatejma 150 000. spolehal jsem tehda na to, ze je to solidni prodejce, maj to provereny atd.... ten co to prodaval, jeste u techniku zjistoval servisini interval a pamatuju si, jak mi rikal, ze se to ma menit kazdejch 60 000, takze nevim jestli to byl zamer, nebo jejich nevedomost (pochybuju).. co si o tom celem myslite? Karu jsem platil cash a de facto po par kilometrech se mi to (damy prominou) rozmrdalo... diky za nazory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych na tvém místě poslal mail na ČOI, tam by ti měli poradit jaké máš šance alespoň na dodatečnou slevu. Ale nevidím to moc růžově, servis se bude otáčet na tom, že rozvoďák je věc podléhající opotřebení a že sis to měl zkontrolovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mně ,jakpak byla stará.Pokud měla řádně vyplněnou servisní knížku,a ty jsi ji dostal,tak jsi měl docela velké šance na uspění reklamace v Boleslavi.Kdo se neptá,ten se nedozví.....Pozdě bycha honiti......

No to jedine ze by jeste byla v zaruce. Po ni i kdyz by prasknul po 30tis km driv nez je predepsana vymena bys bohuzel nemel sanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mně ,jakpak byla stará.Pokud měla řádně vyplněnou servisní knížku,a ty jsi ji dostal,tak jsi měl docela velké šance na uspění reklamace v Boleslavi.Kdo se neptá,ten se nedozví.....Pozdě bycha honiti......

vyroba 12/97, samozrejme ze byla ojeta... mela najeto 150 000. zaznam v servisce byl naposled u 74 000, byl to sluzebak a servisovali to v Eurosportu, kterej zaniknul, ale jestlize u te 1.8 je predepsana po 180 000 a me to ruplo ve 150 000, pak set km po koupi, nevim nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud si ho neměnil při koupi tak ho vyměň Marty já ho měnil, když jsem kupoval koktu od šváry asi ve 190t km

ja mam zatím čas na vyměnu...když jsem byl v servisu tak koukl a na moji 4/99 to mam ve 180tkm, ale ptam se pro kamoše jak je to u 97 jestli stejně nebo ne -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomen na veškerou reklamaci,špatně vedená knížka,poslední servis je v74 000 a to je špatně.Bohužel....

takze jakmil ekoupim jety auto, ktery nema dokonale vyplnenou servisku, tak tim ztracim jakykoliv "narok" na podobne reklamace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mně ,jakpak byla stará.Pokud měla řádně vyplněnou servisní knížku,a ty jsi ji dostal,tak jsi měl docela velké šance na uspění reklamace v Boleslavi.Kdo se neptá,ten se nedozví.....Pozdě bycha honiti......

vyroba 12/97, samozrejme ze byla ojeta... mela najeto 150 000. zaznam v servisce byl naposled u 74 000, byl to sluzebak a servisovali to v Eurosportu, kterej zaniknul, ale jestlize u te 1.8 je predepsana po 180 000 a me to ruplo ve 150 000, pak set km po koupi, nevim nevim

To, že na tachometru je 150 000, ještě neznamená, že nemá za sebou třeba i 190 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...