Přejít na obsah

Loketní opěrka


Host aka

Doporučené příspěvky

Do Autonu radši né nemám s nima dobré zkušenosti , ale je to darda zkus Roman 32 ten je prodává funglovky a cena taky

Jo Tobě se to řekne Roman sem tu druhy den a ještě se v tom tady vůbec neorientuju jak slepej asi si k tomu všemu pořídím ňákýho psa prej Labrador je pro slepý dobrej :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Tobě se to řekne Roman sem tu druhy den a ještě se v tom tady vůbec neorientuju jak slepej asi si k tomu všemu pořídím ňákýho psa prej Labrador je pro slepý dobrej :help:

Mrkni do sekce bazar,náhradní díly prodám a pak listuj myslím že ho nepřehlédneš :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a další Ústečák ? Auton je o.k. ,vždy když jsem chtěl něco v Okimu byl problém .

No ja tam nastesti moc nebyl jen pro naky drobnosti faktem je zýe v autonu jsou ochotny a poradi kdyz neco nemaj tak obednaj a do druheho dne posilaj sms ze je to na prodejne. Nastesti sem nemusel resit vetsi problem. Ted budu resit rozvody tak shanim kdo to za kolik udela do servisu to nepujde bo bych se asi nedoplatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdar, nevi nahodou nekdo, kde bych sehnal ten zamek loketky? jednou jsem to vytrh ven a ulomila se jedna str.... Ted to mam jenom stazene gumou.

Taky by me zajimalo, nekde jsem videl loketku, ktera mela vzadu otvory pro koureni ... Ja to mam bez toho na O1 4x4, ale chtel bych s temi otvory a pak nejak potahnout nejakou hadici od koureni kuli privodu vzduchu ... Mam sice climatronic, ale vzadu je porad zima, protoze vsechny vydechy konci ve predu, nebo max. pod sedadlama. Nebo by taky nebylo od veci, kdyby byli na tech vydechech clony, kterymi byse dalo treba privret topeni na nohy u ridice, aby slo vic vzduchu dozadu... Ve predu je totis teplo, ale v zadu ...

Editováno: , autor: matomoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, nevi nahodou nekdo, kde bych sehnal ten zamek loketky? jednou jsem to vytrh ven a ulomila se jedna str.... Ted to mam jenom stazene gumou.

Taky by me zajimalo, nekde jsem videl loketku, ktera mela vzadu otvory pro koureni ... Ja to mam bez toho na O1 4x4, ale chtel bych s temi otvory a pak nejak potahnout nejakou hadici od koureni kuli privodu vzduchu ... Mam sice climatronic, ale vzadu je porad zima, protoze vsechny vydechy konci ve predu, nebo max. pod sedadlama. Nebo by taky nebylo od veci, kdyby byli na tech vydechech clony, kterymi byse dalo treba privret topeni na nohy u ridice, aby slo vic vzduchu dozadu... Ve predu je totis teplo, ale v zadu ...

Dá se to koupit ve Škoda prodejně měl jsem to taky zlomeny a stálo to něco kolem 60 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...