Přejít na obsah

po 100km


TomasB

Doporučené příspěvky

Nejlepší je stejně vjet takhle v létě k večeru do nějakýho včelího roje, či podobného setkání hmyzu...Předtím postát pod nějaým kvetoucím stromem a pak projet mezi polema s kvetoucí řepkou :D

Jojo, brizy a repka vedou ;) Ale znam teda horsi veci, treba sul, NESNASIM SOLENI silnic, ale asi to kapitalismus a umeni ceskych ridicu vyzaduje :(

po letošní zimě musím říct, že bych všude používal inertní posyp..ale nevím, co mě štve víc :blink: sůl je mrcha v tom, že auto trpí, ale zas drhnout každou chvíli hmyzí koberec je taky docela vos..r :angry:

Ne ze bych miloval sul na silnicich, snih mi nevadi. Ale "inertni" posyp podle nasich silnicaru v okoli Prahy = 4 x pavoucek na celnim skle (jen cekam na vetsi ranu, je pojisteno a na TK jsem prosel) a otriskana kapota.

Mouchy, komari je nic proti projeti hejna chroustu, coz se mi stalo samozrejme vloni. To je jak kulometna palba.

HM

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je stejně vjet takhle v létě k večeru do nějakýho včelího roje, či podobného setkání hmyzu...Předtím postát pod nějaým kvetoucím stromem a pak projet mezi polema s kvetoucí řepkou :D

Jojo, brizy a repka vedou ;) Ale znam teda horsi veci, treba sul, NESNASIM SOLENI silnic, ale asi to kapitalismus a umeni ceskych ridicu vyzaduje :(

po letošní zimě musím říct, že bych všude používal inertní posyp..ale nevím, co mě štve víc :blink: sůl je mrcha v tom, že auto trpí, ale zas drhnout každou chvíli hmyzí koberec je taky docela vos..r :angry:

Ne ze bych miloval sul na silnicich, snih mi nevadi. Ale "inertni" posyp podle nasich silnicaru v okoli Prahy = 4 x pavoucek na celnim skle (jen cekam na vetsi ranu, je pojisteno a na TK jsem prosel) a otriskana kapota.

Mouchy, komari je nic proti projeti hejna chroustu, coz se mi stalo samozrejme vloni. To je jak kulometna palba.

HM

to je blbý-uznávám... ale když nesypou makadamem, kterej jim zbyl z léta od přípravy nový silnice :D dá se to přežít. já tuhle zimu jezdil dost třeba na Vysočině po silnicích kde sypou jenom štěrkem a přišlo mi, že když tam ten sníh prostě zůstane, lidi si víc uvědomujou, že to není úplně ono a nejezdí jako krávy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmyz je nahovno ale jednou sem si umyl auto nalestil a druhej den sem prisel a myslel ze me vomejou stal sem pod stromem nebo spis stromeckem a nejakej ptak co to nemohl vydrzet a uz nedoletel do hnizda mi prdl na strechu vajco bylo roztriknuty pres pul strechy to sem byl fakt nastranej <_<<_<<_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmyz je nahovno ale jednou sem si umyl auto nalestil a druhej den sem prisel a myslel ze me vomejou stal sem pod stromem nebo spis stromeckem a nejakej ptak co to nemohl vydrzet a uz nedoletel do hnizda mi prdl na strechu vajco bylo roztriknuty pres pul strechy to sem byl fakt nastranej <_<<_<<_<

:smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmyz je nahovno ale jednou sem si umyl auto nalestil a druhej den sem prisel a myslel ze me vomejou stal sem pod stromem nebo spis stromeckem a nejakej ptak co to nemohl vydrzet a uz nedoletel do hnizda mi prdl na strechu vajco bylo roztriknuty pres pul strechy to sem byl fakt nastranej <_<<_<<_<

Tak to máš v poho...můj šéf zaparkoval pod stromem a než přišel tak měl komplet půl auta posraný tak, že do něj lezl dveřma spolujezdce :smich: ani domyčky ho nechtěli pustit až jedna, ale stálo ho to litr. :smich: Od té doby neparkuje zásadně pod stromem.

Jo a sonax prodává i CARTECH....OC tam má slevu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já, když mám okna zasraný od much jako jetel, použiju - a teď se nesmějte - colu. Fakt, zkuste to.Jde to suprově dolů. Dělám to tak už pěkně dlouho a ukázal mi to jeden borec, který obsluhuje myčku na Aralce. Kdo nezkusí, ten neuvidí a neuvěří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, když mám okna zasraný od much jako jetel, použiju - a teď se nesmějte - colu. Fakt, zkuste to.Jde to suprově dolů. Dělám to tak už pěkně dlouho a ukázal mi to jeden borec, který obsluhuje myčku na Aralce. Kdo nezkusí, ten neuvidí a neuvěří.

Ale uveri, vzdyt je to solidni kyselina.

Napriklad

http://recepty.labuznik.com/recept/12817-Coca___cola

a dal jsem ani necetl. Neco chemickeho vzdelani mam.

HM 1,6 / 74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...