Jump to content

MarkuRS

Uživatel
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

12 Good

About MarkuRS

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A on se ten elektromotor spíná pře překročení 6000 otáček? Že s tímhle číslem operujete. To bych musel jet 140 na trojku... což se samozřejmě občas děje, ale krátkodobě. Já to nijak nehaním, jen si myslím že drtivá lidí s 2.0TSI do takového auta nepůjde neb si v ničem zásadním nepolepší (no ano, novinka je subjektivně "hezčí"). A o spotřebě se nebavím, málo kdo jezdí na spotřebu s takovým autem. Ale třeba se pletu, uvidíme až se začne prodávat jestli to bude hit..
 2. No nevím, dobře 30minut při takové svižnější jízdě asi vydrží v pohodě. Když tedy pojedu například z Plzně do Ostravy, tak se dá s největší pravděpodobností říct že ve třetině cesty pojedu v "eresu" výkonově na úrovni Scaly? Já se ptám, moc o hybridech nevím, ale pokud je to tak, tak bych si to určitě nekoupil.
 3. Také se přidávám s názorem že auto vypadá fakt dobře, ale motorově zklamání. Hybrid mě osobně přijde naprosto zbytečný ( debilní ). Jestli to dobře, chápu, tak to auto pojede dobře jen pokud bude mít nabitou baterii. Což předpokládám že při svižné jízdě vydrží max do 30minut? Po tom co to vybiju, tak budu mít relativně slabé auto. Je to tak? Myslel jsem že bych vyměnil za svou stavající RS245, ale to spíše došetřím na Leona..
 4. Mě osobně se nová IV moc nelíbí, myslím že RS to moc nevylepší minimálně po stránce designu. Ale záleží co dají pod kapotu, ale jestli to bude to samé co máme teď, tak nevidím absolutně žádnou potřebu měnit. 4x4 2.0TSI s elektromotorem aby to mělo dohromady nějakých 220kW stejně neudělaj :-D
 5. Takhle by nevypadala zle, ještě zezadu by se mohla ukázat:) Otázka co bude pod kapotou:)
 6. Možná budu znít jako hlupák, ale je v sérii u turba nějaký blow off ventil? Počitám že ano, pač občas nějaké odfouknutí zaslechnu, ale je to hodně tiché. Můj dotaz tedy směřuje zda jde zvuk nějak zvýraznit? Jde poladit současný ventil ( pakliže tam nějaký je ), nebo pouze koupí nového? Díky :)
 7. Hmm :-) No necháme se překvapit. To RSo představí asi až bůh ví kdy, což? Nebude to asi v Listopadu..
 8. Tak do klasické OIV to chápu, ale to toho RSka...
 9. A to se už ví, nebo hádáš?
 10. Mě by se líbila benzinová čtyřkolka s 200kW - ale to si rovnou můžu koupit Golfa no. Upřímně doufám že se design bude nějak výrazně lišit od těch maskovaných fotek co se tu a tam objeví na internetu z testovacích jízd - nepřijde mi nic moc zajímavá. Ruční brzda doufám zůstane zachovaná, i když bych příště volil už DSG.. No musela by mít něco zásadního aby mě to donutilo k výměně.
 11. Hledal jsem nějaký topis s pokecem o novém RSu, ale nenašel, tak zakládám. Věříte zvěstem o tom že by mohla být hybridní? Myslím že zůstane u klasického 2.0TSI, otázkou ale jak a jesti povyskočí výkon. V záplavě konkurence si myslím že by se mohl trochu zvednout, alespoň na těch 275 koníků..
 12. Mě tak štve že to v té RS245 nemám:( Hned bych to vyměnil za elektricky ovládaný štělování sedaček..
 13. Tak jsem byl ještě u známého s něčím jiným, a zmínil jsem se i o kolech, tak na to zběžně kouknul, a dal je po jednom na vyvažovačku. U všech gum je stejný problém, jsou zploštelé prakticky ve stejném rozsahu. Takže problém nalezen - řešením jsou nové gumy. Takže to do října přežiju s tímhle, a na jaře koupím nové. Je fakt skvělé, že jsem byl ve 2 pneuservisech, a nikoho nenapadlo podívat se na ty kola okem že prostě hází. Prý to bude od toho jak auto stálo delší dobu v autosalonu na místě..
 14. Díky za tip. Objednám se tam, snad to pomůže.
 15. Jojo, tohle číslo SM mám doma. Ale kola jsou podle 2 pneuservisů vyvážené dobře.
×
×
 • Create New...