Jump to content

MarkuRS

Uživatel
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

12 Good

About MarkuRS

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hmm :-) No necháme se překvapit. To RSo představí asi až bůh ví kdy, což? Nebude to asi v Listopadu..
 2. Tak do klasické OIV to chápu, ale to toho RSka...
 3. A to se už ví, nebo hádáš?
 4. Mě by se líbila benzinová čtyřkolka s 200kW - ale to si rovnou můžu koupit Golfa no. Upřímně doufám že se design bude nějak výrazně lišit od těch maskovaných fotek co se tu a tam objeví na internetu z testovacích jízd - nepřijde mi nic moc zajímavá. Ruční brzda doufám zůstane zachovaná, i když bych příště volil už DSG.. No musela by mít něco zásadního aby mě to donutilo k výměně.
 5. Hledal jsem nějaký topis s pokecem o novém RSu, ale nenašel, tak zakládám. Věříte zvěstem o tom že by mohla být hybridní? Myslím že zůstane u klasického 2.0TSI, otázkou ale jak a jesti povyskočí výkon. V záplavě konkurence si myslím že by se mohl trochu zvednout, alespoň na těch 275 koníků..
 6. Mě tak štve že to v té RS245 nemám:( Hned bych to vyměnil za elektricky ovládaný štělování sedaček..
 7. Tak jsem byl ještě u známého s něčím jiným, a zmínil jsem se i o kolech, tak na to zběžně kouknul, a dal je po jednom na vyvažovačku. U všech gum je stejný problém, jsou zploštelé prakticky ve stejném rozsahu. Takže problém nalezen - řešením jsou nové gumy. Takže to do října přežiju s tímhle, a na jaře koupím nové. Je fakt skvělé, že jsem byl ve 2 pneuservisech, a nikoho nenapadlo podívat se na ty kola okem že prostě hází. Prý to bude od toho jak auto stálo delší dobu v autosalonu na místě..
 8. Díky za tip. Objednám se tam, snad to pomůže.
 9. Jojo, tohle číslo SM mám doma. Ale kola jsou podle 2 pneuservisů vyvážené dobře.
 10. Neměl by někdo tip co udělat s autem, které při cca 130kmh+ relativně vibruje? Vzhledem k tomu že většinu času trávím na dalnících, docela mě to štve i s ohledem že auto má najeto 20tisíc km. Moje poznatky: - na různých površích se to chová jinak, někdy je to relativně neznatelné, někdy se klepe celé stínítko, a e to cítit v celém autě - při akceleraci mi přijde že je to lepší než když udržuju stálou rychlost - problém se začal objevovat ihned po přezutí na letní pneu Co jsem zkoušel pro nápravu: - 2x převážená kola - geometrie v pořádku - kola nahuštěná na 2,6 (nizkoprofilová kola) - různě proházená kola, ale výsledek vždy cca stejný Auto+Pneu: - OIII RS245 - Pneu P-Zero Vše nahrává tomu že je něco s pneu - napadá mě že auto stálo několik měsíců na místě na těchto pneu, nemohou být nějak protlačená? Nějaké nápady kromě nových pneu? Díky za tipy
 11. MarkuRS

  Chiptuning

  Má někdo nějaké aktuální reference? Po internetu koluje ledacos, a spíše negativně zaměřené :( A to jsem byl už rozhodnutý..
 12. Nemáte někdo ponětí / zkušenost zda kvůli výměně senzoru je nutné sundat celý přední nárazník? V autorizáku mi tvrdí že je to nutné (a jen za výměnu chtějí cca 1500-2000kč), pán v obchodě s čidli mi tvrdí opak a že si ho vyměním snadno sám.
 13. Asi mám extrémní smůlu, ale po najetých desetiticích km s jinými vozy se mi nikdy nepovedlo trefit kamínkem senzor ( navíc téměř přesně do středu😀 ). Teda alespoň se domnívám že ten tukanec na fotce může za co že to hlásí tu chybu, která vyřadila projistotu celou přední část senzorů, ne jen ten jeden na který mám podezření. Nemá s tím někdo zkušenost jak si to doma opravit? Pokud je ta vnější vrstva senzoru jen jakýsi kryt, tak by teoreticky měl jít vyndat, a vyměnit jen vlastní senzor pod ním, nebo je to jinak? Díky
 14. Nemáte nějaký osvědčený tip na lakovnu v okolí Kladna, Berouna nebo prostě Praha Východ? Při vystupování se nejmenované osobě 😀 povedlo otevřít dveře vší silou přimo do skvěle umístěného žulového patníku s ostrým rohem. Takže uprostřed dvěři je malé otlačení a odloupnutý lak. Otlak je cca 50*50mm, a ten trefený střed kde je odloupnutý lak má tak 3*4mm. Myslím že to tužkou neopravím, možná že by to chtělo i klempíře? Ono to není nijak hrozné, a ne druhém autě bych to vůbec neřešil, ale u novýho RS mě to celkem štve, navíc nechci aby to začalo reznout. Případně nějaké rady a tipy? Díky
×
×
 • Create New...