Přejít na obsah

OII Prosba o pomoc,nový panel klimatroniku nechladí


acek

Doporučené příspěvky

je to chyba regulace výhřevu u řidičovy sedačky - přerušení, buď dečka KO nebo vedení k ní

co ti dělá ta klima?

Vyhrev zatim nemam funkcni jen mam natazenou kabelaz jeste mi chybi pripojeni bily kablik do gateway.

No klima dela to ze zavre privod vzduchu a nechladu a nepousti vetrak (mozna ze je to chyba kdyz jeste nemam vymeneny ten vstup s jednim motorkem) nemohu to sehnat hruza.A jeste ta kabelaz to je horsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nauč se Německy :) ...jinak na klapku je fígl. Dáš starej climatronik...dáš vnitřní okruh a čekáš až se přepne...pak vytáhneš se zaplým vnitřním okruhem klíček a dáš nový toť vše...pokud ti jde jen o to že se ti ta klapka zavře tak tohle je "řešení"...pokud ti to nechladí z důvodu, že nejde kompresor tak máš smolíka, protože výměna kompresoru nepomohla a jak jsem psal problém je, že prostě motorová jednotka dá přes can povel climatroniku zastavit kompresor a ten poslechne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dnes druhá návštěva u pana ČERMÁKA a nic,stále nechladí.Zkoušel jinej klimatronik i gateway a nic. Pak mě dorazil když mi řekl to co už dávno vím že to motorová jednotka nespustí a že neumí s klimatronikem komunikovat přes UDS protokol.A řekl si o tři kila a všechno co rozebral jsem si musel složit. :aggressive: Tak jsem se ptal jestli tam půjde dát jiná motorová jednotka která by s klimatronikem komunikovala a prej že to nejde.Jen tam vrátit původní klimatronik a smířit se stím.

Najde se někdo kdo to zvládne rozchodit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak po návštěvách odborníka z Bakova nad Jizerou jsem to nevzdal a obrátil se na člena ferda25 a ten to dokázal zprovoznit co stím provedl nevím ale důležitý je že je machr a dokázal to! Tím to mu ještě jednou mnohokráte děkuji. Ferdo jsi třída v oboru! :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...