Přejít na obsah

vrakovište


lada

Doporučené příspěvky

Těžko, přetěžko.... musel by to identifikovat majitel ukradeného auta....tam na těch pravých dveřích jsem měl 2cm rýhu pod zrcátkem a tady to sedadlo jsem měl propálení od vajglu, to se mi stalo tehdy, když jsem šahal na koleno té stopařce... :D No šlo by to blbě, ale i takhle to někdy probíhá, když policie třeba objevi nějakou dílnu, kde se auti demontovali a najdou třeba nějaké torzo. Nebo kolikrát má okradený dřívější majitel takhle identifikovat auto, které třeba změnilo identitu :huh:

Na druhou stranu třeba takové motory se na vrakáčích zcela jistě prodávají jako komplet náhr.díl a tam je idnetifikace možná, ikdyby se čórkaři snažili vybrousit číslo sebevíc ;) Prostě se blok motoru zrengenuje na kriminalistické expertize a číslo motoru se tak odhalí, ikdyž je vybroušené, prostě je to v tom materiálu pod rentgenem k přečtení i po vybroušení -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem slyšel, že prý máte v Praze suprově zásobená vrakoviště o kterých se s trochou nadsázky říká, že mají náhradní díly na auta, která se ještě ani nezačala vyrábět :D:D:D

Jen mi není jasné, když je to takové veřejné tajemství, proč tam chlupatý už dávno nenaběhli a nezavřeli to? Asi holt ta korupce mrška :unsure: nebo že by cajti byli jediný, kdo o tom ještě neslyšel? B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, mám jeden dotaz. Všichni tu jste chytří jako rádio, tak to budete určitě vědět. Jak se u dílů, které nejsou označeny žádným identifikačním znakem dokazuje, že jsou kradené?

jj je to přesně tak a ke všemukdyž si je někdo tak jistej že to je kradený tak opravdu nechápu že na to jen kouká a nezavolá, vždyt se to stejný může stát komukoli a když budou lidi jen přihlížet tak se to těm zlodějum bude vyplácet pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem slyšel, že prý máte v Praze suprově zásobená vrakoviště o kterých se s trochou nadsázky říká, že mají náhradní díly na auta, která se ještě ani nezačala vyrábět  :D  :D  :D

Jen mi není jasné, když je to takové veřejné tajemství, proč tam chlupatý už dávno nenaběhli a nezavřeli to? Asi holt ta korupce mrška  :unsure: nebo že by cajti byli jediný, kdo o tom ještě neslyšel?  B)

No to jsi slysel dost dobre, nejen na auta co jeste nejsou ve vyrobni lince, ale i na auta, co se nikdy vyrabet nebudou... Zminovany vrakac ma vice nez jakakoli Skodovacka "mototechna"! :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...