Přejít na obsah

Laminátové křídlo


Ondrero

Doporučené příspěvky

Ahoj,mám dotaz ohledně zabránění praskání laminátového křídla.

Loni v létě jsem si pořídil malé laminátové křídlo.Po zimě jsem ale začal zjišťovat ,že se v lepených spojích začínají dělat trhlinky.Nakonec mám křídlo rozšklebené na obou krajích o více než 1mm.

Nutno podotknout že jsem s křídlem za tu dobu nic nedělal.Měl jsem ho stále v tom základním plniči a ve spojích byl klasickej tmel.Je možné že se ten tmel nasákl za tu dobu vodou a vlivem mrazů se začal trhat?Kolikrát jsem měl křídlo po dešti plné vody a při otevření 5 tých dveří mi blila voda do kufru.

Nyní mám křídlo nové....daleko větší a chtěl bych vědět co mám nyní dělat.Zahladit,dokytovat nerovnosti a pak vzít plničem,lakem a bezbarvým lakem?Bude mi to něco platné,nebo mi za rok zase křídlo odejde?Čistě teoreticky když budu mít na křídle X vrstev laku tak by se k němu vlhkost dostat neměla ne?

A nebo to vůbec vlhkostí,mrazem není a je to pouze vada materiálu?

Laminátové prahy co mám už přes rok,jsou pořád jako nové bez jediné změny.

A to jsem s nima kolikrát pluhoval sníh pod autem.

Děkuji za rady a pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych použil kvalitnější materiály, co se týče základu a plniče a potom i vrchního laku, na tom zaleží hodně, a jestly je křídlo z laminátu, tak bych ho tmelil pouze sklolaminatem s přidanyma prvkama, jako třeba s částečkama hliníku atd.. na trhu je jich spousta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...