Přejít na obsah

Volant mírně doleva??


Michal I

Doporučené příspěvky

Ahoj, nevím, jestli to sem patří, ale zeptám se... mám volant nakřivo doleva a chtěl jsem se pozeptat, jak ho narovnat??? poradí mi někdo??? Do servisu se mi s tim moc nechce. Jo a mám tam airbag...... díky

Tak mas 2 moznosti.Bud s tym zajst na geometriu a nechat si to vycentrovat alebo odpoj baterku ,vyber AB avycentruj si volant sam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a třetí možnost je pořádně si projít fórum - zjistil bys, že se to tu řešilo....

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=9088

na geometrii jsem byl 2x a porad to samé, nechal jsem si i centrovat volant a výsledek je stejný. Bylo mi řečeno, že je to gumama, vyměnil jsem i ty a výsledek pořád stejný.... není možné, že by to bylo něčím jiným???? Geoška mě vyšla 2x na 1000 kč jinak díky za odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okradli??? to mi ani neřikej, páč bych byl asi nas....  kolik stojí geoška???? já nevim, asi to postavěj někam a nic s tim nedělaj a tvrděj mi, že to jinak nejde. že to rovně nepůjde..... už sem fakt zoufalej

to jsi byl asi v nejakem autorizovanem servisu ze?

ve vedlejsim tematu jsem to psal, jakakoliv autorizovana prodejna Barum....

laserova geometrie 580 kc mrkni na Barum a najdi si tobe nejvic vyhovujici misto a stav se tam.......

http://www.barum.cz/main.php?pageid=25〈=3&service=4

Jinak nejdriv se mrkni na ten volant, jestli je spravne usazen, alespon budes vedet, jestli je spravne...... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otocis si volant o 90°, vyndas klicek ze zapalovani (pozor ted se ozvou jini, ze mas i odpojit batreku, me je to jedno, ja baterku neodpojoval, pac je to zbytecny),

ze spodu jsou takove 2 dirky, tam soupnes sroubovak a odjistis airbag pak je tam tisicihran, myslim M12, ale to ber s rezervou ;)

volant bez airbagu

post-6-1148987163.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejda, tak to nevim, jestli to zvládnu :o uuuuf Aby mi ten airbag nenafackoval!!!!!

jestli vis o nekom, kdo to umi tak bez za nim, ja si vymenil volant sam a mel jsem pouze info, co jsem ti sdelil, nic na tom neni, ver mi........

staci klicek ven ze zapalovani a cajk ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...