Přejít na obsah

Černá plastová lišta nárazníku


liborch

Doporučené příspěvky

Už jste někdo doma stříkal černé lišty nárazníku, popřípadě přední mřížky nárazníku ???

Slyšel jsem o nějakém přípravku, kterým se před stříkáním plast naleptá a barva pak lépe drží, neloupe se.

dík za rady, domnívám se, že by to vzhledu O1 FACE prospělo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite to tady najdes. Ale jinak to musis obrousit pod vodou nastrikat specialnim sprejem na plasty ktery zabrani tomu aby se to loupalo. Pak muzes pouzit plnic ale nemusis zalezi na tobe a pak barva :palec2:

KOukám, že už jsi to taky dělal, nemáš fotku jak to sluší Octavce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně známý lakýra doporučil tento přípravek od Sonaxu :

http://www.olejshop.cz/autokosmetika/p/obnovovac-cistic-plastu-cerna-100-ml-sonax-409100-

Chtěl jsem opravit nějaké nedokonalosti v interiéru a dělal jsem to tímhle.

I když to vypadá jako vosk na boty (i s tou aplikační houbičkou), tak na plastech to drží dokonale.

Plast stačí jenom umýt, nebo zdrsnit jemným šmirglem a pak ho natřít v několika slabých vrstvách.

Poslední vrstvu už nešmrdlám (kvůli šmouhám), ale tu houbičku jen "obtiskávám" do povrchu.

Jsem s tímto přípravkem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Mně známý lakýra doporučil tento přípravek od Sonaxu :

http://www.olejshop....l-sonax-409100-

Chtěl jsem opravit nějaké nedokonalosti v interiéru a dělal jsem to tímhle.

I když to vypadá jako vosk na boty (i s tou aplikační houbičkou), tak na plastech to drží dokonale.

Plast stačí jenom umýt, nebo zdrsnit jemným šmirglem a pak ho natřít v několika slabých vrstvách.

Poslední vrstvu už nešmrdlám (kvůli šmouhám), ale tu houbičku jen "obtiskávám" do povrchu.

Jsem s tímto přípravkem spokojen.

Funguje to teda na tie plasty co su kolom dokola auta, na dverach a naraznikoch? Ja ich mam vyblednute a potreboval by som ich ztmavit, aby vyzerali ako nove. Teraz ked ich namocim vodou tak ztmavnu ale ako nahle vyschnu tak je to opat sede vyblednute.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to teda na tie plasty co su kolom dokola auta, na dverach a naraznikoch? Ja ich mam vyblednute a potreboval by som ich ztmavit, aby vyzerali ako nove. Teraz ked ich namocim vodou tak ztmavnu ale ako nahle vyschnu tak je to opat sede vyblednute.

Dakujem

Na ty listy, kdyz je chces mit tmave, tak doporucujo silikonovou cern :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty listy, kdyz je chces mit tmave, tak doporucujo silikonovou cern :)

Mas aj nejake konkretne meno produktu co by som mohol zohnat?

Ja som kupil teraz toto Po umyti auta som to nastriekal nie len na tie listy a pekne to ztmavlo. Pred umytim som to nastriekal len na kusok listy aby som videl ci to umyvarka nezmyje. A celkom sa to udrzalo. Tento tyzden sa chystam znova ist do umyvarky tak uvidim o kolko to zlezie, ale myslim, ze by to malo byt v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas aj nejake konkretne meno produktu co by som mohol zohnat?

Ja som kupil teraz toto Po umyti auta som to nastriekal nie len na tie listy a pekne to ztmavlo. Pred umytim som to nastriekal len na kusok listy aby som videl ci to umyvarka nezmyje. A celkom sa to udrzalo. Tento tyzden sa chystam znova ist do umyvarky tak uvidim o kolko to zlezie, ale myslim, ze by to malo byt v pohode.

Konkretne ja pouzivam tady tyto dva. Pokud to chci mit jen na jeden den tak to strikam tim spreyem COYOTE. Ale jinak vzdycky a pravidelne, pokazde co to umyju, to natru tim RENOPLASTEM - je to cistici lestenka se silikonem a doda to krasny lesk. Mam zkusenosti i s tim, ze z zasedle listy to udela opet krasne tmavou:)

post-52131-1279001139,5074_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...