Přejít na obsah

Falken FK 451


SmithM

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Mám FK 451 215/45/17. Foukám je na 2,2.

A zkušenosti?? Už nikdy bych si je nekoupil! V rozmezí 40 - 60km/h hučí jako krávy. Kdybych tak nějak přišel k bankovkám, okamžitě je vyhodím. Podle testů to jistí Pirelli Pzero Nero - si myslím... Hned jak dám 312 mm brzdy, tak ten vyhazov urychlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám FK 451 215/45/17. Foukám je na 2,2.

A zkušenosti?? Už nikdy bych si je nekoupil! V rozmezí 40 - 60km/h hučí jako krávy. Kdybych tak nějak přišel k bankovkám, okamžitě je vyhodím. Podle testů to jistí Pirelli Pzero Nero - si myslím... Hned jak dám 312 mm brzdy, tak ten vyhazov urychlím.

NO tak to jsi me uplne nepostesil,ale kazdopadne i tak diky za info.. Tak az Ti vymena vyjde co nejrychleji.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jako MilanII mám stejný rozměr 215/45/17 a hlučnost je hrozná ,měl jsem Falken i na předešlém autě a ty se nedají srovnat se 451 ale už si bohužel nepamatuju označení.Ale říkají že FK 452 je tak o polovinu tišší proti 451.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak vlastnosi?Prilnavost atd..v suchu jak na vode atd?

Jízdní vlastnosti?

+ brzdy

+ držení stopy při brutálních průjezdech zatáček je vcelku na vysoké úrovni.

+ nízká cena cca 2400,- v rozm. 215/45/17

- vyšší hlučnost

Vodu jsem nějak nezkoušel a ani to zkoušet nebudu. Každý trochu rozumný řidič na mokru jede s velkou opatrností. Ne proto že je mokro, ale někdy nejde poznat, jestli v kolejích je 0,5 cm nebo 3 cm vody! 3 cm vody při 110 km/h a člověk může mít ty nejlepší gumy co vyšli v testech a auto může být KO! Jednou jsem si takový 3 sec. prožil s Hondou Acord 2.0 a to mi stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za informace kluci.. ;) Ty vlastnsoti nezni zle..Ja mam ted spadeno na FK-452 jak po informaci od bartucha a za druhy 451ky uz nejsou nejak k sehnani. Chci je v romeru 215/40/18 a taky nejsou prave za spatnou cenu..

Milan II: Jo to mas rech..Ja to jen myslel,jestli treba na mokru nejsou nejak extra klouzavy,nebo tak..

Jinak takovou chvilku,jako ty s Accordem jsem si uzil parkat s Fabkou a nebylo to prijemny..Ale nastesti to dobre dopadlo.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...