Přejít na obsah

Rozbitý držák na nápoje


capjackal

Doporučené příspěvky

Rozbil se mi držák na nápoje, umístěný vedle ruční brzdy. Nedrží zasunutý. Mechanizmus je podobný jako u popelníku. Zkusil jsem tedy ulomenou pacičku nahradit kusem pevného drátu, ale zřejmě válcovitý tvar není ten on, nefungovalo to. Nemohl byste mi prosím někdo vyfotit, jak to tam vypadá? Přikládám moje foto. Díky

post-31028-1279138230,0766_thumb.jpg

Editováno: , autor: capjackal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Oprava je velice jednoduchá a spolehlivá:

- odvrtat z druhé strany vrtáčkem velikosti cca dle vylisovaného otvoru, použít hřebík o stejném či lehce větším průměru (délka tak, aby vyčnívalo na ulomenou stranu cca 5 mm) a vlepit epoxidem. Za použití ruční minibrusky (Dremel apod. s brusným kotoučkem) lehce zbrousit zhruba do trojhranu a vyčkat zatvrdnutí lepidla dle návodu a pak složit zpět.

Poznámka: vůbec nevadí, že nový trojhran je podstatně menší než byl původní výlisek

Takto upravený držák mi slouží bez problému již třetím rokem a dělal jsem i pro známé a výsledek stejně uspokojující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel ne, ale je to velice jednoduché (použij část s hlavičkou, která spoj dále zpevní -hlavička hřebíčku zůstane na straně, kde byl předlisován otvor). Kdybys měl problém, tak se ozvi, já bych to demontoval a odfotil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...