Přejít na obsah

Co vy na to u řadičky?


Sinius

Doporučené příspěvky

Má nabídku na chromovou řadící páku, ale jedna ta spodní packa je ulomená, dotyčný tvrdí, že to nevadí a fabču to bude pasovat uplně v klidu, původně ji zkoušel dát do octy a tam mu nepadla. Co vy na to? Vyjádřete se prosím :(

aj ja som mal ulomenu tu packu a bez problemou ;) a montaz je lahka ! -_-

pak jsi fakt borec.............bojim bojim, že ji zlomim, ale musim to zkusit....kdyžtak koupim nový autí :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK A SEM TADY ZASE STALE SE STEJNYM, PROBLEMEM, PODAŘILO SE MI TO TEDA BEZ UJMY VYCVAKNOUT Z TUNELU ALE TED NEVIM JAK DAL, DRŽÍ TO TAK TAKOVÁ TA POZLACENÁ SPONA A NEVIM JAK JI MÁM UVOLNIT. PLEASE

roztahnes ji sroubovakem a radicku sundes z tyce....... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sinius ked budes davat novu radiacu paku tak musis ju dobre nasadit aby sa ti netocila  ;)  -_-

¨díky za připomínku, ale snad jsem chytřejší než průměrnej medvěd a vim, že se nesmí hejbat, ale díkys -_--_-:D-_--_-

;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
TAK A SEM TADY ZASE STALE SE STEJNYM, PROBLEMEM, PODAŘILO SE MI TO TEDA BEZ UJMY VYCVAKNOUT Z TUNELU ALE TED NEVIM JAK DAL, DRŽÍ TO TAK TAKOVÁ TA POZLACENÁ SPONA A NEVIM JAK JI MÁM UVOLNIT. PLEASE

Ja jsem tu originalni sponu (kdyz jsem se stoural v stednim tunelu) vymenil za klasicky kovovy stahovaci pasek. Jen se musi ten sroub ve finale pootocit taky aby nikde neprodiral a nenapinal to platno. V mem pripade to bylo sikmo k ridici.

Delal jsem to proto, ze v budoucnu chci radicku vymenit a nebudu muset nic pacit a zase scvakavat klestema.

Treba se to nekomu bude hodit ........ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK A SEM TADY ZASE STALE SE STEJNYM, PROBLEMEM, PODAŘILO SE MI TO TEDA BEZ UJMY VYCVAKNOUT Z TUNELU ALE TED NEVIM JAK DAL, DRŽÍ TO TAK TAKOVÁ TA POZLACENÁ SPONA A NEVIM JAK JI MÁM UVOLNIT. PLEASE

Ja jsem tu originalni sponu (kdyz jsem se stoural v stednim tunelu) vymenil za klasicky kovovy stahovaci pasek. Jen se musi ten sroub ve finale pootocit taky aby nikde neprodiral a nenapinal to platno. V mem pripade to bylo sikmo k ridici.

Delal jsem to proto, ze v budoucnu chci radicku vymenit a nebudu muset nic pacit a zase scvakavat klestema.

Treba se to nekomu bude hodit ........ ;)

jo tak to je good napad..ja vzpominam,ze jsem se s ni trapil..nesla mrcha jedna..ale ted uz je vse ok -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
ale vyzera to pekne ale ked tak za 200 sk by som kupil hehhehe lol

na fotceto možná pěkně vypadá, ale ve skutečnosti mi to příjde fakt humus....taky sem si ze začátku myslel že mezi nima není velkej rozdíl, ale když sem je měl vedle sebe....no co ti mám povídat, kůžička je kůžička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...