Přejít na obsah

Octavia Combi 1.9 TDi 81kw


Mike83

Doporučené příspěvky

Ahoj už nějaký ten pátek tuším že budu muset investovat do předku. Tedy můj problém když jedu po dálnici těch 130 cca 100km a potom sjedu do normálního provozu tak při přidávání plynu se mi rozkmitá předek ze strany na stranu po zařazení rychlostního stupně zase auto jede bez kmitu. Tudíž to dělá jen při akceleraci. Mohl by mi nikdo tak zhruba poradit na co se mám zaměřit? klouby,čepy atd.? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj už nějaký ten pátek tuším že budu muset investovat do předku. Tedy můj problém když jedu po dálnici těch 130 cca 100km a potom sjedu do normálního provozu tak při přidávání plynu se mi rozkmitá předek ze strany na stranu po zařazení rychlostního stupně zase auto jede bez kmitu. Tudíž to dělá jen při akceleraci. Mohl by mi nikdo tak zhruba poradit na co se mám zaměřit? klouby,čepy atd.? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Můžete mi poradit??? Mám octavii combi 1.9tdi 81kw a problém mám v tom,že při rozjíždění,nebo když chci přidat a jsem v malých otáčkách,tak se mi začné třepat celý předek,vybruje to do té doby,než auto zrychlí zhruba na 100km. . . .myslím si,že to jsou homokinetické klouby vnější,může mi to někdo prosím potvrdit,nebo vyvrátit?Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...