Přejít na obsah

Ohnutá zadní náprava FI combi 05


atomovyhrib

Doporučené příspěvky

Poraďte mi co se zadni napravou -

- geo ukazala ze jsou zadni kola vyklonena do "A", sjizdi se vnitrni strana zadnich gum.

- mechanik rekl ze po promereni je rozbihavost kol o jeden cm vpredu kola vic nez vzadu..

Nejzajimavejsi je, ze podle nekolika mechaniku (a mimo jine i servisu skoda, ktery auto z programu skodaplus prodaval) je auto nebourane.

Najeto ma 130t km.

Mate to nekdo taky? Je mozny ze je to "vyrobni vada" podvozku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, ale na tenhle rozdil by fabka musela spadnout do otevrenyho kanalu a mozna ne jednou - navic ty kola se sjizdeji rovnomerne.

Co jsem se ale bavil s mechanikama ve skodovce i mimo, napravnice neni nijak zdeformovana, poskozena ani nic.

Rafky kol mam jen plech, puvodni jsem nevidel, takze tezko rict.

Editováno: , autor: Standis
pozor na zbytečné citování příspěvků
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepovie, ale jestli muzu doporucit, zkuste volat na pojistovnu - auto nebylo bourane jednou, ale DVAKRAT!! Likvidator mi mezi radky rekl, ze ani jedna z nehod o kterych nesmi mluvit napravu ale neohnula..

Mam ale v ruce nove karty, konkretne protokol z geometrie 2 roky pred koupi, kde ten odklon a sbihavost jsou taky, takze bez ohledu na pricinu je to doufam uz predem vyreseno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejce (autorizovany servis Skoda) uznal reklamaci na zaklade dokladu od predchoziho majitele, ze naprava byla ohnuta uz u nej.

Napravu vymenil za jinou (jak rikali z rozboreny fabky s najetim 15k km) a zmerili geo v servisu pres ulici, aby byli z obliga. Vse zdarma.

Odmitli zaplatit pouze moje cestovani pres pul republiky, coz se ale da pochopit.

Vsechno je v zelenejch cislech, jdu nakupovat novy gumy :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...