Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

měl bys to vytočit po směru hodinových ručiček, je tam místo ve lterým to vyskočí

aten prostředek by měl být zamáčklej

Diky za radu,povedlo se. Ted uz jen odpajet ty dratky ktery drzi ten tistak a hura vymenit ledky.Ja to jeste vymenuju i z odporama abych nemusel furt tocit regulatorem.Davam bud 2k2 nebo 3k3 smd odpory,podle toho kolik je ledek v serii,nebo jestli je jeden odpor na jednu ledku.

post-25-1160218052.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bys to vytočit po směru hodinových ručiček, je tam místo ve lterým to vyskočí

aten prostředek by měl být zamáčklej

Diky za radu,povedlo se. Ted uz jen odpajet ty dratky ktery drzi ten tistak a hura vymenit ledky.Ja to jeste vymenuju i z odporama abych nemusel furt tocit regulatorem.Davam bud 2k2 nebo 3k3 smd odpory,podle toho kolik je ledek v serii,nebo jestli je jeden odpor na jednu ledku.

vyprdni se na pajeni tech dratku, vytlac je z tech mosaznejch pacek, a pak to zpatky jen nacvaknes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bys to vytočit po směru hodinových ručiček, je tam místo ve lterým to vyskočí

aten prostředek by měl být zamáčklej

Diky za radu,povedlo se. Ted uz jen odpajet ty dratky ktery drzi ten tistak a hura vymenit ledky.Ja to jeste vymenuju i z odporama abych nemusel furt tocit regulatorem.Davam bud 2k2 nebo 3k3 smd odpory,podle toho kolik je ledek v serii,nebo jestli je jeden odpor na jednu ledku.

vyprdni se na pajeni tech dratku, vytlac je z tech mosaznejch pacek, a pak to zpatky jen nacvaknes.

Presne tak,stacito jenom z toho vycvaknout .Kdyz jsem to zacal pajet tak jsem na to prisel.A uz to mam hotove.Uprostred 2modre led a dokola bile a vymenene odpory.Diky vsem za pomoc.V noci to bliknu a hodim foto.Ted mi jeste zbyva vymenit LEDky v regulaci sklonu svetel a pristrojovce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady prikladam tu fotku.Musim ale jeste upravit svit modrych ledek trosku prosvitaj :D

Pěkné, pěkné...

...ale asi bych na to neměl nervy... předělávání diod jsem si užil při změnách podsvícení mobilů... pěkněj vopruz - kdo zná 0603 - ví o čem mluvím - bez horkovzdušný stanice skoro kovbojka :)

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedině s LED. Já pájel 3 SMD 1206 do "U" a bylo to OK (dělal jsem červenou)

Ty 12V žárovky jdou za LEDky v poho.

Např. v ovládání výhřevu sedadel byla žárovka se šprckou, tak jsem ji vyměnil za klasickou 3mm LEDku (stejnou jako v ostatních tlačítkách) společně s nevímkolikohm odporem. Svítí to skvěle, jediná nevýhoda je, že nereaguje na regulaci intenzity, ale to je mi stejně jedno, když to mám furt stejně a rozdíl mezi nima není znát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplnění k žárovkám.......sedačky a manual topení nebo klima jsou zapojené jinam proto to nereguluje dobře s Led......musí se udělat zásah do el.....a je to pak OK.... :D

To je teda informace .. nějaké detaily by se tam nenašly ?

no M8rty se rád podělí viď Marťas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viete o niekom, kto meni podsvietenie v Bratislave ?

Mne sa nechce do toho púšťať. A páči sa mi bielo-červené, ako má Palo.

Díky za chválu, ale ta patří Martinu RS (je to jeho práce). Čoveče, víš že jsem zde ještě nečetl nikoho z SK, kdo by to dělal? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viete o niekom, kto meni podsvietenie v Bratislave ?

Mne sa nechce do toho púšťať. A páči sa mi bielo-červené, ako má Palo.

Díky za chválu, ale ta patří Martinu RS (je to jeho práce). Čoveče, víš že jsem zde ještě nečetl nikoho z SK, kdo by to dělal? :(

Viem. Ved som precital celu diskusiu. :)

No co uz. Budu dlhe zimne večery, možno to prerobim sám :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...