Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Mám problém :wacko: vyměnil jsem podsvícení na climatronicu všechny jsou led 1206. Svítí to krásně, ale po 2 minutách začne jedna ledka problikávat až zhasne. Za 5 minut zhasne pravá strana osvětlení displeje a po 10 minutách začne problikávat celý displej. Více, než 10 minut jsem zatím nejel. Za 2 hodiny jedu znovu z garáže a celý proces se opakuje od začátku :076 Poradíte mi někdo v čem může být jádro pudla? Díky

post-25-1163950133.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém :wacko: vyměnil jsem podsvícení na climatronicu všechny jsou led 1206. Svítí to krásně, ale po 2 minutách začne jedna ledka problikávat až zhasne. Za 5 minut zhasne pravá strana osvětlení displeje a po 10 minutách začne problikávat celý displej. Více, než 10 minut jsem zatím nejel. Za 2 hodiny jedu znovu z garáže a celý proces se opakuje od začátku :076 Poradíte mi někdo v čem může být jádro pudla? Díky

Měl jsem podobnej problém na otáčkoměru. Jedna dioda přestala svítit a po chvilce se zase rozsvítila. Byl na ní studenej spoj. Možná budeš mít problém stejnej. Zkus je projít a pořádně přiletovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi nekdo vysvetlit, jakym zpusobem muze byt udelane to 2-barevne topeni, je tam jen jedna zarovicka a ze by tam byl tazeny jeste proud a ledka? Divne. Strasne se mi to libi... :huh::huh:

skus kuknut moju stranku a tam je interier Noro a asi na štvrtej strane galerie je moje riešenie podsvietenia diodami kurenia na oktu -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel bych otazku jednu teda otazky dvě :) .. ee kdo by me to mohl udelat(myslim podsviceni..ostatni mam zarizene uz) :D ... barvu bych chtel nejspis bilu s modru(nebo cervenu)... a kolik by byla cena?? a chtel bych i palubovku nejen budiky...jinak Uh.Hradiste.. jenze to tu zvas asi nikdo v okoli nenii ze??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem všechny ledky na climatronicu přecínoval a už mi nesvítí jedna ale tři ledky a ne polovina displeje ale celý displej. Začínám ztrácet počáteční optimismus a nadšení :(

Onen studený spoj se vždy týka té dané diody, která nesvítí nebo to může být i svítící ledka se špatným kontaktem a tím vyvolanou řetězovou reakci? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem všechny ledky na climatronicu přecínoval a už mi nesvítí jedna ale tři ledky a ne polovina displeje ale celý displej. Začínám ztrácet počáteční optimismus a nadšení :(

Onen studený spoj se vždy týka té dané diody, která nesvítí nebo to může být i svítící ledka se špatným kontaktem a tím vyvolanou řetězovou reakci? :help:

Můžou být pospojované v sérii, takže tvá teorie o řetězové reakci připadá v úvahu.

Nemusí to být ani špatný spoj, může to být špatná ledka, či hůře nějaká obrácená.

Doporučuju si vzít nějakou placatou 3V baterku, napojit na ní tenké drátky a odzkoušet zdali svítí jednotlivé ledky, popř. zpětným chodem po cestičkách plošáku se dá takhle odhalit ten studený spoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu jak muzes udelat studeny spoj. Vezmu mikropajku a pichnu ji do kalafuny do ni potom pichnu paratko a pockam az to zatuhne a na body kde pripajuji diody polozim paratko a pomoci pajky odtavim trosku kalafuny na spoj potom tam polozim ledky naberu na pajku trochu cinu a prilozim cin se krasne rozlije kde ma a nemuze se ti tam udelat studak to proste nejde! :w00t1: spise jsou ty ledky v serii a proto ti to nesviti protoze mas jednu naopak. me nesvitila jedna pulka tachometru a bylo to prave kvuli otocene ledce. Jinak zdroj 12v + 1K5 odpor a tim jsem zkousel kazdou ledku jestli sviti. Tak preju mnoho zdaru v reseni problemu a neztracej hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tema uz je hrozne dlouhy a cely to cist je asi zbytecny... kdyz bych chtel zmenit barvu podsvetleni rucicek - musim to rozmontovat a vymenit diody primo na panelu? Za dne mam bily budiky a cerveny RS rucicky, vecer mam cerveny podsviceni a cerveny rucicky a ty bych chtel (jen rucicky) zmenit na bilo...diky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tema uz je hrozne dlouhy a cely to cist je asi zbytecny... kdyz bych chtel zmenit barvu podsvetleni rucicek - musim to rozmontovat a vymenit diody primo na panelu? Za dne mam bily budiky a cerveny RS rucicky, vecer mam cerveny podsviceni a cerveny rucicky a ty bych chtel (jen rucicky) zmenit na bilo...diky -_-

Musíš to celé rozebrat, jsou na plošáku jako ty další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tema uz je hrozne dlouhy a cely to cist je asi zbytecny... kdyz bych chtel zmenit barvu podsvetleni rucicek - musim to rozmontovat a vymenit diody primo na panelu? Za dne mam bily budiky a cerveny RS rucicky, vecer mam cerveny podsviceni a cerveny rucicky a ty bych chtel (jen rucicky) zmenit na bilo...diky  -_-

Musíš to celé rozebrat, jsou na plošáku jako ty další.

Diky, sem si to myslel, tak to to :prc:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...