Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Modra je dobra a tak jsem vynenil zarovku vnitrniho osvetleni a vypada to celkem dobre.

Co tam máš za žárovku? Já už jsem tohle zkoušel z normální vláknovou žárovkou modrou ale barva se vypálila

Ta modra je ctyrdiodova sulfitka a ta bila je ctyr diodova zarovka. Tu sulfitku jsem uz videl v osmidiodovem provedeni ale nevim jak to sviti, ta bila je jedno nebo ctyrdiodova a je to pekna sajnovka. Mam je v parkovackach a pres den nemusim svitit potkavackama jake je to krasne svetylko -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem je koupil v prodejne na Zabehlicke, je to maly kramek u stanice autobusu v Korytech, cca 50metru od krizovatky Zabehlicka x V Korytech smer centrum. Obe cca 80,-Kc za kus, maji dobry vyber a pan se vyzna, maji tam i jine diodovky a nejen to

A co je to presne za obchod? Protoze bych rad nasel neco podobneho i v okoli ostravy (Havirova).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem je koupil v prodejne na Zabehlicke, je to maly kramek u stanice autobusu v Korytech, cca 50metru od krizovatky Zabehlicka x V Korytech smer centrum. Obe cca 80,-Kc za kus, maji dobry vyber a pan se vyzna, maji tam i jine diodovky a nejen to

A co je to presne za obchod? Protoze bych rad nasel neco podobneho i v okoli ostravy (Havirova).

Podivej se na www.cztuning.cz, ale to je na Prazskou prodejnu, jsou tam i telefony a treba ti poradi nebo si muzes zbozi objednat na dobirku. Udajne mohou sehnat dost veci a protoze jsou velkoobchod, tak i maloobchodnikum davaji zajimave ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem je koupil v prodejne na Zabehlicke, je to maly kramek u stanice autobusu v Korytech, cca 50metru od krizovatky Zabehlicka x V Korytech smer centrum. Obe cca 80,-Kc za kus, maji dobry vyber a pan se vyzna, maji tam i jine diodovky a nejen to

Tak zda mluvis o http://hobbycar.cz tak bych nerekl ze se nekdo vyzna... Na cokoli jsem se ptal, nikdy jsem nedostal odpoved... Je mozne, ze jsi natrefil na nekoho jineho, nebo nasel jeste jiny kram, ale toto je dle adresy presne on... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem je koupil v prodejne na Zabehlicke, je to maly kramek u stanice autobusu v Korytech, cca 50metru od krizovatky Zabehlicka x V Korytech smer centrum. Obe cca 80,-Kc za kus, maji dobry vyber a pan se vyzna, maji tam i jine diodovky a nejen to

Tak zda mluvis o http://hobbycar.cz tak bych nerekl ze se nekdo vyzna... Na cokoli jsem se ptal, nikdy jsem nedostal odpoved... Je mozne, ze jsi natrefil na nekoho jineho, nebo nasel jeste jiny kram, ale toto je dle adresy presne on... ;)

Ne, tak ta to nei, je to na adrese Zabehlicka 95, www.cztuning.cz, je to malinkej kramek a mam s nimi opravdu dobre zkusenosti. Jsou pry velkoodberatele, takze dava ji dobre ceny. Partak ma Zafiru a taky mu dobre poradili. Podivej se na ty www -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rucicky otackomeru a tachometru jsem namaloval cervenou lihovou fixkou a jeste jsem vymenil puvodni diody za cervene. Mam modre podsviceni a fotky jsou nekde vis nebo v jinem vlaknu tak se podivej jak to vypada. Jinak rucicky u palivomeru a teplomeru mam v modre barve, to mi predelat neslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rucicky otackomeru a tachometru jsem namaloval cervenou lihovou fixkou a jeste jsem vymenil puvodni diody za cervene. Mam modre podsviceni a fotky jsou nekde vis nebo v jinem vlaknu tak se podivej jak to vypada. Jinak rucicky u palivomeru a teplomeru mam v modre barve, to mi predelat neslo.

Nechci tě strašit, ale lihový fix vybledne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rucicky otackomeru a tachometru jsem namaloval cervenou lihovou fixkou a jeste jsem vymenil puvodni diody za cervene. Mam modre podsviceni a fotky jsou nekde vis nebo v jinem vlaknu tak se podivej jak to vypada. Jinak rucicky u palivomeru a teplomeru mam v modre barve, to mi predelat neslo.

Nechci tě strašit, ale lihový fix vybledne...

Mam tam cervene diody, takze by cervena mela zustat. :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus,nemate nekdo predelane podsviceni na octavce 01 rocnik 96-97 ? A popripade fotecky. Dale jestli to jde stejne jako u novich typu? A jeste, cetl jsem vsechny prispevky ,ale jsem zmatenej jestli rucicky se podsviti diodou nebo se musi polepit. Diky

Já mám r.v.98 a podsvícení jsem měnil. Myslím, že to bude stejný. Ručičky jsou osvícený diodama. Problém je jen s osvícením teploty a paliva. Není oddělená stupnice od ručiček. Fotky jsem dával sem a pak do sekce Vaše OI - Olina 1,8 20V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vďaka Vaša. Trochu divoká fotka ale pochopil som. Nechce sa mi bežať do aut a s merákom. Nevieš náhodou na ktorom konektore je +12V a - ? (samozrejme na ovládaní vyhrievania). Ďík. :worthy

divoká ?

však pak nafot to svoje :palec2:

Divoké je to řešení.

Ale divím se, že se ti to podařilo tak odstínit.

Já jsem jednoduše 12V žárovku v kondomu nahradil za ledku a odpor, a je to OK. Sice na to nemá vliv regulace intenzity a je to jen jednobarevné (a to hlavní kámen úrazu a téma výše), ale jinak spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...