Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Dnes jsem dodelal podsviceni ventilace. Sice sviti o trosku mene ale jsem spokojeny s vysledkem.

foto824pp8.th.jpg

A toto je heblo co je vevnitr nekdo tu mluvil o necem divokem tak myslim ze jsem to vyhral jsou to 4diody paralelne nalepene na drevene spejli :) :

zarovkajx2.th.jpg

Dobrá práca. Ja som to vyhrievanie sedadiel riešil s SMD 1206 od "U", no nesplnilo to moje očakávania. Svieti to slabo na rozdiel od otvárania nádrže, kde je 3 mm LED. Takže som kúpil 1,8 mm LED a idem to skúsiť s nimi. Ak budem spokojný, hodím foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A toto je heblo co je vevnitr nekdo tu mluvil o necem divokem tak myslim ze jsem to vyhral jsou to 4diody paralelne nalepene na drevene spejli :) :

zarovkajx2.th.jpg

No je to maso, nicméně je otázkou, jak dlouho to vydrží otřesy

Je to pevny jako skala nevidim duvod proc by to nemelo vydrzet otresy. Vsechno je peclive zacinovane do sebe a diody jsou na te spejli z jedineho duvodu a to abych je dostal do krize. A v tom konektoru to drzi dobre. Neverim ze se to vytrepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci poradte. Idem meniť podsvietenie na kúrení. Ako to rozobrať? AKo vytiahnuť pravý a ľavý čudlík. Ten stredný, kde je žiarovka mi ide, ale tie dva.....ani za.... Tak isto? Hrubá sprostá sila? VĎaka.

Udelej to jak ja a mas to. Taky se mi to nepovedlo vytahnout a proto jsem to udelal takhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci poradte. Idem meniť podsvietenie na kúrení. Ako to rozobrať? AKo vytiahnuť pravý a ľavý čudlík. Ten stredný, kde je žiarovka mi ide, ale tie dva.....ani za.... Tak isto? Hrubá sprostá sila? VĎaka.

Udelej to jak ja a mas to. Taky se mi to nepovedlo vytahnout a proto jsem to udelal takhle

No, zvládol som to. bolo treba iba ťahať. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsme tady o tom ze synem diskutovali a podle mne co jsem viděl na obrázku jde asi o trvale žhavený display a tak je barva dána ani ne podle mne podsvícením, ale asi barvou plynu uvnitř. Vlastní display je trvale v provozu a výsledná barva bude vždy kombinací oranžové a barvy podsvícení. Nemáš fotku vlasního displaye ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se Vašo, ale nemám rychlej internet, nejsem doma a obrázek se mi objevil až potom co jsem to napsal. Jak na to koukám, tak se divím, že, ale podsvícení diodama se neprojeví jako bodové co je u tebe na obrázku, ale je rovnoměrné. Asi začnu schánět nějakej vrak abych se na to vlastnoručně podíval. Pokud to nebude se žhavením, tak by to mělo jít předělat na cokoli, jenom by to chtělo vyřešit rovnoměrné podsvícení. Pokud tam není ještě něco jiného co na fotce není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...