Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Ja nemusim predelavat podsviceni maxiku, nemam ho... :D:D

No to je originalita pánové !

Měli jsme tu červené, modré, pokus o bílé, já nejspíš voranžové (ale lépe voranžové) .. ale průhledné, to jsme tu ještě neměli !

To jsi použil IR ledky ? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ospravedlňujem sa že prerušujem pokec o maxidote (plno užitočných informácii) ale mám jeden problém pri prerábke podsvietenia. Jedná sa o el. ovládanie okna u spolujazdca. 1206 nesplnila moje predstavy a tak som tam dal klasickú 3 mm led. No, svieti to fajn, ale keď opustím auto a zamknem centrál, tá malá sviňka sa rozsvieti. Nechápem, však to je taký jednoduchý obvod :o . Poraďte. Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ospravedlňujem sa že prerušujem pokec o maxidote (plno užitočných informácii) ale mám jeden problém pri prerábke podsvietenia. Jedná sa o el. ovládanie okna u spolujazdca. 1206 nesplnila moje predstavy a tak som tam dal klasickú 3 mm led. No, svieti to fajn, ale keď opustím auto a zamknem centrál, tá malá sviňka sa rozsvieti. Nechápem, však to je taký jednoduchý obvod :o . Poraďte. Vďaka.

no divne.. u diody nerozhoduje tvar... ale barva ktera zase souvisi s prahovym napetim diody.. chyba bude asi jinde. s tou 1206 to nedelalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ospravedlňujem sa že prerušujem pokec o maxidote (plno užitočných informácii) ale mám jeden problém pri prerábke podsvietenia. Jedná sa o el. ovládanie okna u spolujazdca. 1206 nesplnila moje predstavy a tak som tam dal klasickú 3 mm led. No, svieti to fajn, ale keď opustím auto a zamknem centrál, tá malá sviňka sa rozsvieti. Nechápem, však to je taký jednoduchý obvod  :o . Poraďte. Vďaka.

no divne.. u diody nerozhoduje tvar... ale barva ktera zase souvisi s prahovym napetim diody.. chyba bude asi jinde. s tou 1206 to nedelalo?

no myslim že nie. Aj keď mohlo sa stať že som si to nevšimol. 1206 mala svietivosť max. 45 mcd, a 3 mm okolo 2000 mcd. Tak naozaj neviem. Nemôže to nejako súvisieť s dverným spínačom. Stalo sa mi totiž, že mi môj gsm autoalarm hlásil narušenie dverí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ospravedlňujem sa že prerušujem pokec o maxidote (plno užitočných informácii) ale mám jeden problém pri prerábke podsvietenia. Jedná sa o el. ovládanie okna u spolujazdca. 1206 nesplnila moje predstavy a tak som tam dal klasickú 3 mm led. No, svieti to fajn, ale keď opustím auto a zamknem centrál, tá malá sviňka sa rozsvieti. Nechápem, však to je taký jednoduchý obvod  :o . Poraďte. Vďaka.

no divne.. u diody nerozhoduje tvar... ale barva ktera zase souvisi s prahovym napetim diody.. chyba bude asi jinde. s tou 1206 to nedelalo?

no myslim že nie. Aj keď mohlo sa stať že som si to nevšimol. 1206 mala svietivosť max. 45 mcd, a 3 mm okolo 2000 mcd. Tak naozaj neviem. Nemôže to nejako súvisieť s dverným spínačom. Stalo sa mi totiž, že mi môj gsm autoalarm hlásil narušenie dverí.

no ale osvětlení spínače s dveřama moc nesouvisí, nevím.

to vaša: myslíš že to bude tak citlivé... +- 15-25mA, pochybuju ze to dverni jednotka meri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě dotaz, jáké představy to nesplnilo ? mám tam obyč SMD 1206 a zdá se mi že by to mohlo svítit i míň

No neviem ako je to u vás "českých bratov" ale ja som u nás v Buranove zohnal u GME smd led a tá mala len 16 alebo 18 mcd. Svietilo to slabo v pomere k 3mm led a farba bola skôr do fialova než modrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě dotaz, jáké představy to nesplnilo ? mám tam obyč SMD 1206 a zdá se mi že by to mohlo svítit i míň

No neviem ako je to u vás "českých bratov" ale ja som u nás v Buranove zohnal u GME smd led a tá mala len 16 alebo 18 mcd. Svietilo to slabo v pomere k 3mm led a farba bola skôr do fialova než modrá.

http://www.gme.cz/index.php?action=detail&...&sk=&pict=&jaz=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem dodělával vyhřívání sedaček do O I. a schnáním LEDku pro podsvícení vypínače, mam sice novou palubku, ale osvětlení původní červené (rv 98) ... koukal jsem že v tomhle vypínači na výhřev je o něco větší LEDka než v ostatních. Nevíte kde jí sehnat a její označení ? díky !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...