Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

<_<

Ahoj Vašo,

již jsem se na tebe obracel ohledně podsvícení DX. Jak jsem koukal na fóru, máš fotku DX s červeným podsvícením. Co jsi tam použil za SMD LED?

Měl jsem DX v servisu Blaupunkt a tam jsem se dozvěděl, že je problém v LEDkách. Použil jsem tam kombinaci červená a modrá, ale jelikož jsou na jiné napětí, tak to prý nenaběhne.

Díkes

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde o typ ale o barvu

modrá a bílá má prahové napětí (napětí při kterém začně správně svítit) 3.3 V

ostatní barvy mají 2,1 V

když jsou 4 diody v sérii tak je to 13,2V u červené je to 8,4 V

já zatím předělával jen na červenou takže jsem se s tímto problémem nesetkal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde o typ ale o barvu

modrá a bílá má prahové napětí (napětí při kterém začně správně svítit) 3.3 V

ostatní barvy mají 2,1 V

když jsou 4 diody v sérii tak je to 13,2V u červené je to 8,4 V

já zatím předělával jen na červenou takže jsem se s tímto problémem nesetkal

Vašo - mám 98 model 99 už mám kapličku. Všechno svítí zeleně. Stačí jen vyměnit ledky ( klasika - budíky bílé a ručky červené )? Nebo se musí měnit i něco více? Jde mi jen o přístrojovku. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádnej problém - až teda na oddělení podsvitu rafiček a stupnice u paliva a teploty, mrkni o pár příspěvků víš nedávno se to tu řešilo

Vašo, ještě jeden dotaz. Když to všechno odpojim od napětí a budu to mít venku asi tak 48 hod, nesmaže se mi údaj tachometru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co by za to někteří dali :D

smaže se jen čas, údaje palubního PC (jakou jsi měl spotřebu,kolik hodin jsi jel, denní počítadlo km, atd)

servisní intervali oleje a insp. a stálé počítadlo km zůstává stejné

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádnej problém - až teda na oddělení podsvitu rafiček a stupnice u paliva a teploty, mrkni o pár příspěvků víš nedávno se to tu řešilo

Vašo, ještě jeden dotaz. Když to všechno odpojim od napětí a budu to mít venku asi tak 48 hod, nesmaže se mi údaj tachometru?

to by byl pruser lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádnej problém - až teda na oddělení podsvitu rafiček a stupnice u paliva a teploty, mrkni o pár příspěvků víš nedávno se to tu řešilo

Vašo, ještě jeden dotaz. Když to všechno odpojim od napětí a budu to mít venku asi tak 48 hod, nesmaže se mi údaj tachometru?

to by byl pruser lol

;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
zase něco jinýho

To je Spidakuv RS ?

jj

Vypada to pekne, akorat to ovladani oken je divny kdyz je kazdy jiny, dal bych to bud modry nebo cerveny komplet...

taky se mi to moc nezdá ale ještě to není schválený

Ja sem byl rad, ze si me nechal jen to ovladani vyhrevu zrct. cerveno-bile a ostatni jen v cervene, kdyby to bylo cik-cak, tak by to bylo jak preplacanej vanocni stromeckek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...