Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Také mne zajímá maxidot do bíla .......už je to déle co jsem to dělal a výsledek modrá atd jak psal váša a tenkrát jsem to i s ním konsultoval.......a dost jsem se tomu věnoval a věnuji......-))))

vyhřev sedaček předělávám vrtání frézování a pak to ladí k oktu a profi....

manual topení .....problem to radeji 10 klimatroniků :-))))......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se může stát fakt jen mě... interier hotověj (bílo-červená), včera jsem rozdělal budíky a začal pájet, vše bez problémů, no a u poslední diody jsem zjistil že mi došly bílé :-/ Takže chybí jediná dioda, a musim čekat na pondělí :-D :aggressive::aggressive: asi tu neni nikdo z okresu NB nebo MB komu doma zbyla jedna bílá :) :) :) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se může stát fakt jen mě... interier hotověj (bílo-červená), včera jsem rozdělal budíky a začal pájet, vše bez problémů, no a u poslední diody jsem zjistil že mi došly bílé :-/ Takže chybí jediná dioda, a musim čekat na pondělí :-D :aggressive::aggressive: asi tu neni nikdo z okresu NB nebo MB komu doma zbyla jedna bílá :) :) :) ?

to by ma fakt nasralo :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojda,tak jsem si tu přečetl celé téma a zjišťuji,že jste tu hlavičky moc a moc šikovný.Proto bych rád oslovil někoho,kdo se zabýval výměnou MAXI DOTU.Mám MR01,ještě bez něho.Rád bych věděl,na kolik to přijde a jestli by to popřípadě někdo udělal.Předem moc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus hoši, potřeboval bych poradit s podsvícením interiéru a to konkrétně s diodami, kde je sehnat a nejlépe ještě jaké(já nevim velikost, svítivost...v životě jsem diody nekupoval tak fakt nevim:-)))) aby to třeba málo nesvílilo:-))))))) nebo se mi tam vešli:-)))

Kdyžtak icq: 331709165

dík moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzymu som robil MR99, tu je pár fotos ohladom kúrenia.

Oproti predchodzej prerabky som sa tomu trochu viac povenoval, no musím povedať že som tavnolepidlofil :D:Dlol

Foto 1: Vrtanie dierok na zapustenie 3mm diod

Foto 2: Zabrúsená 3mm dioda

Foto 3: Zalepené dve diody - modrá a červená a rezistor je zaliaty v lepe

Foto 4,5: Zalepené 4ks diod na ovládači ventilátoru a foto osvetlená

Foto 6,7: Detailnejšie

Foto 8: Predradný odpor, neskôr zalepený tavným lepidlom, nechal som ho z druhej stranby, tam nezavadzia

Foto 9: Skoro pred zložením, tri kábliky vedú na druhú stranu, dva napájacie a jeden naostatné dve diody ovládačov. Stredný ovládač má diodu vyvedenú na ffotke

Foto 10: Kábliky z druhej strany a vidno aj napájacie vyvedené od konektoru z kontaktov žiarovky

Foto 11,12: Ovládače, navŕtaná dierka cez čiernu časť až cez plexi a tadial potiahnuté kábliky

Foto 13: Kábliky pred zalepením

Foto 14: Kábliky po zalepení

Foto 15: :D

Foto 16: trochu rozmázlé...

Tlačítka AC a vnútorný obeh som schválne nechal slabšie aby bolo vidno pôvodné diody zapnutia

post-3171-1193175808_thumb.jpg

post-3171-1193175900_thumb.jpg

post-3171-1193176032_thumb.jpg

post-3171-1193176164_thumb.jpg

post-3171-1193176175_thumb.jpg

post-3171-1193176454_thumb.jpg

post-3171-1193176471_thumb.jpg

post-3171-1193176561_thumb.jpg

post-3171-1193176620_thumb.jpg

post-3171-1193176757_thumb.jpg

post-3171-1193176817_thumb.jpg

post-3171-1193176858_thumb.jpg

post-3171-1193176869_thumb.jpg

post-3171-1193176961_thumb.jpg

post-3171-1193176983_thumb.jpg

post-3171-1193177098_thumb.jpg

post-3171-1193177107_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzymu som robil MR99, tu je pár fotos ohladom kúrenia.

Oproti predchodzej prerabky som sa tomu trochu viac povenoval, no musím povedať že som tavnolepidlofil :D:Dlol

Foto 1: Vrtanie dierok na zapustenie 3mm diod

Foto 2: Zabrúsená 3mm dioda

Foto 3: Zalepené dve diody - modrá a červená a rezistor je zaliaty v lepe

Foto 4,5: Zalepené 4ks diod na ovládači ventilátoru a foto osvetlená

Foto 6,7: Detailnejšie

Foto 8: Predradný odpor, neskôr zalepený tavným lepidlom, nechal som ho z druhej stranby, tam nezavadzia

Foto 9: Skoro pred zložením, tri kábliky vedú na druhú stranu, dva napájacie a jeden naostatné dve diody ovládačov. Stredný ovládač má diodu vyvedenú na ffotke

Foto 10: Kábliky z druhej strany a vidno aj napájacie vyvedené od konektoru z kontaktov žiarovky

Foto 11,12: Ovládače, navŕtaná dierka cez čiernu časť až cez plexi a tadial potiahnuté kábliky

Foto 13: Kábliky pred zalepením

Foto 14: Kábliky po zalepení

Foto 15: :D

Foto 16: trochu rozmázlé...

Tlačítka AC a vnútorný obeh som schválne nechal slabšie aby bolo vidno pôvodné diody zapnutia

vychodne slovensko kto ma zaujem pomozem prerobim

Editováno: , autor: mori79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda,tak jsem si tu přečetl celé téma a zjišťuji,že jste tu hlavičky moc a moc šikovný.Proto bych rád oslovil někoho,kdo se zabýval výměnou MAXI DOTU.Mám MR01,ještě bez něho.Rád bych věděl,na kolik to přijde a jestli by to popřípadě někdo udělal.Předem moc díky.
Čus hoši, potřeboval bych poradit s podsvícením interiéru a to konkrétně s diodami, kde je sehnat a nejlépe ještě jaké(já nevim velikost, svítivost...v životě jsem diody nekupoval tak fakt nevim:-)))) aby to třeba málo nesvílilo:-))))))) nebo se mi tam vešli:-)))

Kdyžtak icq: 331709165

dík moc za pomoc

určitě jste vášniví čtenáři že jo?

vše je v tomto tématu a né jenom jednou

maxidot do starejch budíků nedáš jen nový budíky - popsáno v tématu přestavba na 3. generaci

LED 1206 koupíš v GM elektronik www.gme.cz

když si to tu pročteš najdeš typi a dával jsem tu i počty v různých palubkách atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzymu som robil MR99, tu je pár fotos ohladom kúrenia.

Oproti predchodzej prerabky som sa tomu trochu viac povenoval, no musím povedať že som tavnolepidlofil :D:Dlol

Foto 1: Vrtanie dierok na zapustenie 3mm diod

Foto 2: Zabrúsená 3mm dioda

Foto 3: Zalepené dve diody - modrá a červená a rezistor je zaliaty v lepe

Foto 4,5: Zalepené 4ks diod na ovládači ventilátoru a foto osvetlená

Foto 6,7: Detailnejšie

Foto 8: Predradný odpor, neskôr zalepený tavným lepidlom, nechal som ho z druhej stranby, tam nezavadzia

Foto 9: Skoro pred zložením, tri kábliky vedú na druhú stranu, dva napájacie a jeden naostatné dve diody ovládačov. Stredný ovládač má diodu vyvedenú na ffotke

Foto 10: Kábliky z druhej strany a vidno aj napájacie vyvedené od konektoru z kontaktov žiarovky

Foto 11,12: Ovládače, navŕtaná dierka cez čiernu časť až cez plexi a tadial potiahnuté kábliky

Foto 13: Kábliky pred zalepením

Foto 14: Kábliky po zalepení

Foto 15: :D

Foto 16: trochu rozmázlé...

Tlačítka AC a vnútorný obeh som schválne nechal slabšie aby bolo vidno pôvodné diody zapnutia

Teda to jsi se vyřádil :palec2:

hele, ale na červenou se to dá předělat jen změnou plastu světlovodu, starý Okty čevený interiér měly ;)

Práce opravdu na jedničku, je vidět, že jsi silná osobnost :D

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

veru, my sme mali v Golfe červený, biely som zatial nevidel tiež

Ďakujem Rolbar :palec2:

to som zas nevedel s tym plastom :)

ten plast se dělá/lal zelený a červený a podle někoho v Golfu byl i bílý, ale to nemůžu potvrdit, jelikož jsme ho nesehnal.

Njn, hračičky, na to nás užije :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzymu som robil MR99, tu je pár fotos ohladom kúrenia.

Oproti predchodzej prerabky som sa tomu trochu viac povenoval, no musím povedať že som tavnolepidlofil :D:Dlol

Foto 1: Vrtanie dierok na zapustenie 3mm diod

Foto 2: Zabrúsená 3mm dioda

Foto 3: Zalepené dve diody - modrá a červená a rezistor je zaliaty v lepe

Foto 4,5: Zalepené 4ks diod na ovládači ventilátoru a foto osvetlená

Foto 6,7: Detailnejšie

Foto 8: Predradný odpor, neskôr zalepený tavným lepidlom, nechal som ho z druhej stranby, tam nezavadzia

Foto 9: Skoro pred zložením, tri kábliky vedú na druhú stranu, dva napájacie a jeden naostatné dve diody ovládačov. Stredný ovládač má diodu vyvedenú na ffotke

Foto 10: Kábliky z druhej strany a vidno aj napájacie vyvedené od konektoru z kontaktov žiarovky

Foto 11,12: Ovládače, navŕtaná dierka cez čiernu časť až cez plexi a tadial potiahnuté kábliky

Foto 13: Kábliky pred zalepením

Foto 14: Kábliky po zalepení

Foto 15: :D

Foto 16: trochu rozmázlé...

Tlačítka AC a vnútorný obeh som schválne nechal slabšie aby bolo vidno pôvodné diody zapnutia

Teda to jsi se vyřádil :palec2:

hele, ale na červenou se to dá předělat jen změnou plastu světlovodu, starý Okty čevený interiér měly ;)

Práce opravdu na jedničku, je vidět, že jsi silná osobnost :D

...:-) to si pis že je!!!...v robote len kukaju ktory macher to robil!....dik profor este krat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, ale na červenou se to dá předělat jen změnou plastu světlovodu, starý Okty čevený interiér měly ;)
ten plast se dělá/lal zelený a červený a podle někoho v Golfu byl i bílý, ale to nemůžu potvrdit, jelikož jsme ho nesehnal.
veru, my sme mali v Golfe červený, biely som zatial nevidel tiež

Mate cislo dielu na ten cerveny, alebo inakfarebny (nie zeleny) plast do osvetlenia kurenia? Hodil by sa modry, alebo ciry, ale nemam nic ani proti cervenemu...

Vopred dakujeeeeeem! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o kus plastu, jako by trubku, která drží na třech špuntech, ta se dělala buď červená nebo nyní zelená, jak jsme psal výše, tak mi někdo říkal i o bezbarvém, ale zatím jsem ho neviděl. Foto dílu jsme si půjčil z www.skodaoctavia.cz, snad mi zabiak promine ;)

post-6604-1193335809_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o kus plastu, jako by trubku, která drží na třech špuntech, ta se dělala buď červená nebo nyní zelená, jak jsme psal výše, tak mi někdo říkal i o bezbarvém, ale zatím jsem ho neviděl. Foto dílu jsme si půjčil z www.skodaoctavia.cz, snad mi zabiak promine ;)

Presne toto som myslel!

Vdaka rolbar za ukazkove foto... kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o kus plastu, jako by trubku, která drží na třech špuntech, ta se dělala buď červená nebo nyní zelená, jak jsme psal výše, tak mi někdo říkal i o bezbarvém, ale zatím jsem ho neviděl. Foto dílu jsme si půjčil z www.skodaoctavia.cz, snad mi zabiak promine ;)

Presne toto som myslel!

Vdaka rolbar za ukazkove foto... kol5

tak v tom případě si musíš sehnat panel topení z Okty MR 97 nebo 98, od MR99 je už podsvětlení zelené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...