Přejít na obsah

Magazín

výběr toho nej ze stránek SKODAHOME.cz


3 710 témat v tomto fóru

    • 0 odpovědí
    • 533 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 409 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 724 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 399 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 393 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 390 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 400 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 460 zobrazení
  1. Atraktivní T-Roc

    • 0 odpovědí
    • 476 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 389 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 436 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 371 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 536 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 425 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 413 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 410 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 439 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 501 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 416 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 496 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 463 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 687 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 804 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 395 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 599 zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Nevím, jestli je rozumné do světel jakkoli sahat. Pokud jde o full led, nastavují se sami elektronicky a když nesvítí správně, jel bych do servisu. Ale možná to tady na fóru někdo řešit umí.
    • Zdravím mám dotaz. Koupil jsem scalu a pravé světlo svítí těsně před auto. Na světle jsem našel dva imbusy jedním se šteluje náklon do boku ten jde lehce a druhý by měl být na výšku ale na obou světlech s ním nejsem schopný pootočit. A nevím jak velkou sílu můžu vynaložit než něco urvu. Zkoušel s nima někdo hýbat jdou vám lehce nebo těžce? Na STK pojedu za dva týdny ale světlo bych chtěl poradit dřív ráno už je tma.
    • Zdravím,     už pár mesiacov jazdím s týmto problémom. V lete po cca 15km vypíše auto chybu "Nízsky tlak oleje - vypnete motor" . Teraz ako sa ochladilo tak je to aj dlhšie 20-25km.  Tipujem, že kým sa olej zohreje na prevádzkovú teplotu...    1. Najprv som skusil vymeniť čidlo tlaku oleja - dal som tam Febi Bilstein 18904 - nepomohlo to 2. Potom som teda dal dole olejovú vaňu, kompletne všetko vyčistil. Pričom v sitku som našiel čiastočky niečoho čo vyzerá ako pružina/závit:      Dal som aj nový olej a olejový filter , bohužiaľ to vobec nepomohlo   3. Potom som skúsil zmerať tlak oleja - problém je ale v tom, že akonáhle odpojím čídlo tlaku oleja aby som namiesto neho dal manometer, tak auto autoamtický hlási chybu nízsky tlak oleja. Čiže som nevedel či je tam už ta chyba alebo ešte neni. Každopadne tlak som nameral OK, ale olej ešte nemusel byť dostatočne zohriaty, aby auto zahlasilo chybu.    4. Vymenil som nakoniec aj celé olejové čerpadlo okrem napínaku lebo ten sa zo spodu nedá vymeniť, no bohužial nepomohlo ani to.   Kde by ešte mohla byť chyba?  Ked auto hlási "nízsky tlak oleja - vypnite motor" . Auto odstavím a po opätovnom naštartovaní nepíše žiadnu chybu...   
    • odporucam zacat napriklad v tejto teme     btw, USB pod radiom nie je stavane pre autokamery. ale vypne sa po kratkej dobe od vypnutia zapalovania. to je take tazke si to otestovat, nez cakat na odpovede na forach???
    • USB z hlavy nevím. Ale asi je stále pod proudem, stejně jako zapalovač. Já zapalovač v pojistkové skříni přemostil na pojistku od vyhřívání sedadel, ta má Volty až po sepnuti klicku. Do zapalovače mám píchlo USB redukci a do ní kameru, co se špína s klíčem. 
×
×
  • Vytvořit nový...