Přejít na obsah

Dodělání ASR


vlabar

Doporučené příspěvky

pokud mám ASR je v něm automaticky EDS?

na sněhu to občas při rozjezdu vydávalo zvuky, jako kdyby kolo zahráblo na aschvaltu a myslím že to dělá EDS ale nejsem si jist

mám ABS/ASR/EDS a při rozjezdu mi to místo hrabání taky vydává takové křupání (kovový lupnutí, jak když někde přeskočí zuby na věnci). Když jsem to slyšel poprvé, tak jsem se lek, že mi praskla poloosa. :D

Editováno: , autor: MaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw vyplato se to ESP dodelat?? co vy nato?? Vaso?? ;)

jezdil jsem A4 qwatro a tam to bylo super

kámoš to má v GIV 150PS PD a ted po zimě říkal že je to super (využívá plně 150PS :D)

v octavii jsem neměl možnost (byl u toho majitel) to aktivovat (dostat do smyku)

jinak známej má BMW X3 a jezdí do přírody venčit pejska a vždy si to užívá s vyplím ESP (u BMW je to myslím jinak nazvany) a jednou ho zapl a vletěl kdesi do křoví a celej bok podřel :D takže pokud chcete dělat hodně velký blbyny tak raši vypnout a nebo nechat zaply a nesnažit se moc elektronice pomáhat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ABS/ASR/EDS a při rozjezdu mi to místo hrabání taky vydává takové křupání (kovový lupnutí, jak když někde přeskočí zuby na věnci). Když jsem to slyšel poprvé, tak jsem se lek, že mi praskla poloosa.  :D

Jo tak to jak mi udelalo poprve tak taky jsem se lekl, jinak mam EDS+ASR+ESP

Editováno: , autor: Saty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...