Přejít na obsah

Přední mlhovky-dodělaní


Maxx

Doporučené příspěvky

Zdravim, takze ja uz mam hmlovky dorobene ale mal som tam predtym hranate takze som kupoval iba hmlovky, mriezky a konektory na kabelaz a cele ma to vyslo na 1000Sk. Mam teraz skor jednu otazku, ako ich mam nastavit pretoze sa mi zda ze svietia velmi do zeme. Alebo ak pojdem do skodovky nastavia mi ich? A este jeden problem, pocas dazda sa mi zamlzuju, je to zlym vetranim? Mam tam take gumove tesnenia a neviem ci ich mam dat prec aby tam prudil vzduch alebo ich tam nechat?

Editováno: , autor: Speedlimit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je na nich jeden šróbik ktorým ich nastavuješ, teda ak ich máš korektne uchytené v nárazníku, to je podmienka.

Ak máš tie gumené výduchy ok nesmú sa mlžiť, skontroluj žiarovku a tesnenie, každopádne tie gumy nedávaj preč lebo ti tam natečie!

Mam teraz skor jednu otazku, ako ich mam nastavit pretoze sa mi zda ze svietia velmi do zeme. Alebo ak pojdem do skodovky nastavia mi ich? A este jeden problem, pocas dazda sa mi zamlzuju, je to zlym vetranim? Mam tam take gumove tesnenia a neviem ci ich mam dat prec aby tam prudil vzduch alebo ich tam nechat?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je na nich jeden šróbik ktorým ich nastavuješ, teda ak ich máš korektne uchytené v nárazníku, to je podmienka.

Ak máš tie gumené výduchy ok nesmú sa mlžiť, skontroluj žiarovku a tesnenie, každopádne tie gumy nedávaj preč lebo ti tam natečie!

No s tym zahmlievanim je to uz ok ale neviem ako nastavit tie hmlovky, zda sa mi ze svietia prilis do zeme a ked ich v tme zapnem tak ani si nevsimnem ze svietia. Ako maju byt spravne nastavene? Bol som v skodovke a ked som povedal ze chcem nastavit hmlovky tak na mna pozerali ako na vola, vraj hmlovky sa nenastavuju tak neviem teraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profor,inac je rozdiel v svietivosti gulatych hmloviek a hranatych?? porovnavali sme svietivost s Speedlimitom ale mne sa to nejako nezda.... mne svietia tak viac do dialky a jemu viac do zeme...

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Zdravim, takze ja uz mam hmlovky dorobene ale mal som tam predtym hranate takze som kupoval iba hmlovky, mriezky a konektory na kabelaz a cele ma to vyslo na 1000Sk. Mam teraz skor jednu otazku, ako ich mam nastavit pretoze sa mi zda ze svietia velmi do zeme. Alebo ak pojdem do skodovky nastavia mi ich? A este jeden problem, pocas dazda sa mi zamlzuju, je to zlym vetranim? Mam tam take gumove tesnenia a neviem ci ich mam dat prec aby tam prudil vzduch alebo ich tam nechat?

Dobry den, co vsetko potrebujem k montazi? Mam dve fabie a chcem prehodit z jednej na druhu hmlovky. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...