Přejít na obsah

Xenony z druhé ruky


Pavlik

Doporučené příspěvky

Jeden rok jsem nechápal proč tu všichni řeší zajištění kapoty proti krádeži xenonu.. Dnes ráno jsem to pochopil a poznal na vlastní kuži. Nebyl to vůbec příjemný pohled z okna... Poničená kapota, blatník, ustřižené dráty a samozřejmě xenony fuč, měl to pěkně pod lampou aby na to viděl... :angry: Neudělal skoro žádnou chybu, jen tu že si vybral auto na kterém se xenony loupaly, takže z toho asi moc mít nebude. Já měl mít v rámci reklamace výměnu zdarma, ale teď budu platit 5000 za spoúčast. Jinak předběžna cena v servisu s lakováním atd.. je stanovena na 60 000 Kč!! Takže vzkaz pro ty k**vy co vykrádaj auta :fakac: !!!

post-62-1161859889.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak co poškodil, to asi nejlíp vystihne protokol ze servisu:

- L.P.+P.P. světlomet xenon

- lanko otvírání přední kapoty

- elektroinstalace světel

- lak přední kapoty

- oprava a lakování L.P. blatníku

- oděrky laku karosérie

Jinak způsob jakým se tam dostal (naštěstí nebyl uvnitř vozu), ********************* (raději aby to nebyl navád pro další krádeže).. teď jen stačilo povolit světlo, vyklopit, profesionálně odstřihnout dráty, schovat pod bundu a jít pryč.. :( Ten kdyby se mi dostal do ruky, přerazit obě ruce! :disgust:

Editováno: , autor: Pavlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno se tu řešilo jak zabezpečit kapatu proti otevření... Nemá to smysl, bavil jsem se s policajtama co to tu sepisovali a řikali, že člověk sice ví, že to má zabezpečený, ale ten zloděj ne, takže se tam snaží dostat za každou cenu... Nedávno to řešili u O1, kde sice xenony neukradli, ale měnili komplet celej předek a nevím co vyjde líp, tohle snad dělat problémy u pojišťovny nebude... Jen doufám, že nebudou čekat na vyjádření policie která má na zjištění pachatele 30 dní... <_< Loni to byla vykradená Fabie a teď tohle, fakt je mi z toho smutno, člověk se o to stará, pečuje a pak přijde nějakej ***** a komplet mu zkazí radost z auta... :(:angry: A to mě dnes a zitra čekaly dlouhe cesty po celé republice, holt veřejná doprava.

Editováno: , autor: Pavlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úprimnú sústrasť! :(

Ale keď sa už do toho auta zlodej pustí, tak či tak škoda presiahne výšku spoluúčasti. Pokiaľ sa ale zlodejovi práca maximálne sťaží, tak je jednak šanca, že sa majiteľ auta skôr dostane k autu a môže použiť basebalovú pálku, alebo aspoň ten šmejd nebude mať zo záťahu profit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, Diamant má pravdu v tom, že ta kreatura z toho alespoň nebude mít profit. Ale nedej bože že bych ho nachytal... Těžko bych se ovládl. Bohužel zákony hrají v prospěch zlodějů a věřím tomu, že kdybych ho chytnul a fyzicky přinutil počkat na policii, tak že bych si nakonec šel sednout já za ublížení na zdraví a nepřiměřenou obranu. :( A ještě bych mu platil odškodné. Určitě jdou na jistotu a když se do toho nedostanou tak jako vždy, tak se snaží a ničí co nejvíc... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad ne, to by byla fakt troufalost nabízet na foru příznivců O2 kradená světla, ale je pravda že by mne celkem zajímalo, jak k tomu ten člověk přišel, když nabídka je pod 10 000 Kč za komplet... Takže kdyby vám někdo xena nabízel, třeba i za pár stovek, a po stranách se loupaly, tak mu slušně naznačte toto :fakac: !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem původně chtěl na kapotu PantherLock zamykání. Ale kamarád policajt mě varoval, že tím sice zabráním krádeži, ale škodu budu mít přinejmenším na laku (díky vzteku toho hajzla) stejně nad pětitisícovou spoluúčastí a pravděpodobně mi ty světla při odchodu aspoň rozbije, když už je nedostal.

A co se týče toho rozbití huby dotyčnému-tak na to si všichni dejte pozor. Jestli mu totiž celou dobu krádeže nestojíte za zády pokud možno se svědkem, pak vždy bude tvrdit, že někoho od auta odehnal a šel se pak podívat, co tam dělal. Najednou jste se tam zjevili vy a bez důvodu jste ho začali mlátit. Jestli si lehne na 14 dnů do špitálu (bude předstírat otřes mozku, to nelze objektivně lékařsky vyvrátit, pokud zná příznaky), tak si můžete jít sednout i bez podmínky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najednou jste se tam zjevili vy a bez důvodu jste ho začali mlátit. Jestli si lehne na 14 dnů do špitálu (bude předstírat otřes mozku, to nelze objektivně lékařsky vyvrátit, pokud zná příznaky), tak si můžete jít sednout i bez podmínky...

Mohu jen potvrdit. Stejne tak me varovali polisi, kdyz mi nejaky cu**k ukradl rezervu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neříkám, ale když mám přeci lepší auto tak pro něj budu shánět garáž, klidně i 1 km od baráku, ten litr měsíčně za pronájem garáže nikoho nezabije a ví že auto je v bezpečí, v dnešní době před barákem můžeš nechat tak stát 120..

Editováno: , autor: CANNON
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neříkám, ale když mám přeci lepší auto tak pro něj budu shánět garáž, klidně i  1 km od baráku, ten litr měsíčně za pronájem garáže nikoho nezabije a ví že auto je v bezpečí, v dnešní době před barákem můžeš nechat tak stát 120..

Já mám auto a jezdím:

-Do kina

-Na večeře

-Na hory v zimě lyžovat, v létě za kolem

-K vodě

-Nakupovat do hyperobchodů

-Do Prahy P+R, letiště

-Do práce

-Na spousty dalších míst

Mám mít 10 garáží a jezdit z garáže do garáže a nebo na auto každé 2 minuty koukat a stresovat se? Co když pak příjde fetka které je stejnak všechno jedno a za bílého dne na rušné ulici rozbije okno u auta jako mojí holce, která je jen 50 metrů od auta ve frontě u bankomatu, jen kvůli i když značkový, tak ale jetý mykině která se jí válela na zadní sedačce.

Editováno: , autor: Milda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...