Přejít na obsah

Xenony z druhé ruky


Pavlik

Doporučené příspěvky

ne, myslim garáže jen pro tu bytovku, takhle se ted většinou staví, bytovej dům a podzemní parking

Jo no ale ty nejsou zadarmo vetsinou....vetsinou pridas nejaky ten sto tisic pri koupi bytu aby jsi dostal svoje mistecko .....a nebo pak hezky cesky platis trzni tomu kdo si koupil vsecky ty mista díky tomu ze znal developera ktery to stavel a tak se dohodli.....bezna cena je mezi 3 - 5 k /mesic......tak to je v miste kde sem kupoval byt ja, abych mel kde chrapat jak jsem pres tyden v praglu ...

takze kdyz to tak vemu ....tak kdyz si vyridim libovou pojistku cca za 25 tisic na rok, prakticky proti vsem zakladnim veci s nejnizsi spoluucasti.....tak to vyjde lip....kazdopadne skrabani oken, a zmrzle auto uz v cene neni :(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
Najednou jste se tam zjevili vy a bez důvodu jste ho začali mlátit. Jestli si lehne na 14 dnů do špitálu (bude předstírat otřes mozku, to nelze objektivně lékařsky vyvrátit, pokud zná příznaky), tak si můžete jít sednout i bez podmínky...

Mohu jen potvrdit. Stejne tak me varovali polisi, kdyz mi nejaky cu**k ukradl rezervu.

V tomto sa mi paci slovensky zakon.. ze mame pravo branit svoj majetok....

Ale este nez bol tento zakon platny tak sa pokusali dostat do mojho auta... Takze z 7 patra sem utikal po schodech dolu a celou cestou nadaval uplne ukazkovo.. na co vyletelo na chodbu zopar susedov a pak zase na vokno... kdyz sem zreval na toho parchanta tak si este do mna skocil.. kedze na vonok vypadam ako adolescent :) (a jeste stale tak vypadam)... Jenze to se trosku propisk.... kdyz som mu zacal davat zopar ukazkovych tak komplic zdrhnul a borecek skoncil v spitalu... zloemny nos vybite zuby pohmlozdeniny zlomene prsty.... kedze nastesi mi polka baraku dosvedcila ze som sa branil tak sem z toho nic nemnel...

jinak on dostal podminku... no nenasere to?

mal som vytiahnut este z kufru bejzbola... at si jezdi na kresilku ... ale po pravde na to su zas posera zebych stym nekomu natah ...

ale jinak mas asik pravdu... ked ti to nik nedosvedci tak si asik v hajzlu ty...

jinak v tomto je slusnej magiccar nebo jiny podobny pagerovy system... porad vyte ze se enco deje a kdyz ne tak je to hezky otravne kdyz to huka venku...

ale kdyz su zmrdi odhodlany vam to vybrat tak vemou aj krompac.....

jo jeste k tomu adolescentovi... len pre predstavu... mam 70 kilo pri 174cm... a isty cas som cvicil silovu kulturistiku ... takze som daval na benci 150kg...

i kdyz moja postava tomu nenasvedcuje...

to bolo len tak pre zaujimavost k tomu proc mne kazdy podcenuje :D

Editováno: , autor: Rudyno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najednou jste se tam zjevili vy a bez důvodu jste ho začali mlátit. Jestli si lehne na 14 dnů do špitálu (bude předstírat otřes mozku, to nelze objektivně lékařsky vyvrátit, pokud zná příznaky), tak si můžete jít sednout i bez podmínky...

Mohu jen potvrdit. Stejne tak me varovali polisi, kdyz mi nejaky cu**k ukradl rezervu.

Toho se nesmíte bát prostě zrubat aby si to pamatoval. U nás na chalupě u jednoho kluka kradly cikáni na zahradě v noci on je načapal a dali se žigulem naúprch on zavolal švagra, který bydlí vedle vzali si každej ocel trubku a naskočili do auta. Za vesnicí cikány předjely a zastavili. Do ruky vzali trubky a vymlátili jim všechny okna a dali jim přez držku. Od té doby mají klid.

Když ho chytíte a zavoláte pčr ta ho stejně pustí prostě rubat a rubat :aggressive:

:aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...