Přejít na obsah

Kolko metrov kabla na zosik?


Doporučené příspěvky

neřeknu ti přesně ale něco kolem 6 metrů tahal sem to od baterky kolem stíračů otvorem spolujezdce do kufru na stranu spolujezdce a vyšlo to tak tak B)

takže pokud zvolíš tu samou variantu kuúp si tak 7 metrů :p jinak z palubky až k baterce sem dal husí krk průměr 16 přesně pasuje B)

post-22-1171561371.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neřeknu ti přesně ale něco kolem 6 metrů tahal sem to od baterky kolem stíračů otvorem spolujezdce do kufru na stranu spolujezdce a vyšlo to tak tak B)

takže pokud zvolíš tu samou variantu kuúp si tak 7 metrů :p jinak z palubky až k baterce sem dal husí krk průměr 16 přesně pasuje B)

diky moc tak musim kupit nejaku svorku + cca 2m kablu ..taham kabel s prerezom 10mm2...dufam ze to bude stacit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vsetko pozapajaneee...ale pri vypnuti klucika mi praskne v reprakoch...co to sposobuje ?

Robia to iba predne ked vypojim predne ESK163S tak to nelupne :angry:

praská ti vtom pořád nebo jen chvíly? máš předky přes zesák?

skus esi sou všude dotažené dráty a pořádně přizemněn zesák co je to ESK 163S? skontróluj kabeláž B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vsetko pozapajaneee...ale pri vypnuti klucika mi praskne v reprakoch...co to sposobuje ?

 

Robia to iba predne ked vypojim predne ESK163S tak to nelupne  :angry:

praská ti vtom pořád nebo jen chvíly? máš předky přes zesák?

skus esi sou všude dotažené dráty a pořádně přizemněn zesák co je to ESK 163S? skontróluj kabeláž B)

len to praskne az po vypnuti radia...ked vypojim 1ks DCX 690 tak to nelupne.....zase ked vypojim repro kable predne zo zosika , tak to nelupne...ked mam napojene repro kable na kanal 1,2,3 tak to funguje bez lupnutia....ale ak pripojim 4 tak lupne.... chyba neni v repro....

ESK 163S

hz-esk163s.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...TIGeRZ....ten 10qmm kabel bude na ten GZ asi málo....délka souhlasí....mě při montáži vychází délka cca 6.5m(vedení kabelu popisovaným způsobem tedy po pravé straně)

Napájecí kabel dej 20qmm....

ale bojim sa aby som zbytocne neinvestoval do toho kablu a ziadny efekt..... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi blbá odpověď ale ty to potřebuješ při poslechu vytahovat?? no pokud to nic nedělá při normálním poslechu tak to snad ničemu nevadí ne?

vypojim zo zosika za chodu ten remote vtedy to nepukne...ale ak remote vypojim z radia za chodu tak lupne....a stale sa mi nechce chodit do kufra vypajat remote aby to nepuklo :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...