Vše, co zveřejnil pajach
-
Výměna spínače pod brzdovým pedálem
Tak jsem taky absolvoval výměnu a po vypitvání kontaktů ze spínače jsem konstatoval ulomený kontakt na té sekci, která posílá signál do ŘJ. Brzdová světla mi to spínalo normálně. Přikládám foto.
-
Poblikávání přístojovky a podsvětlení
A nemohou tyto problémy souviset s e známým problémem s nevyvázaným kabelem ležícím v mokrém žlábku?
-
centrál - závady, poruchy, nefunkční
to PROFOR: cituji z účtenky ze servisu:materiál 1U0898001-kroužek zámku dv.OCT
-
centrál - závady, poruchy, nefunkční
takže to byl prasklý kroužek v zámku za 40,-Kč...
-
centrál - závady, poruchy, nefunkční
Díky všem,kteří se sem přišli podívat,ale to můj problém zatím neřeší!
-
centrál - závady, poruchy, nefunkční
Ahoj všem.Prohledával jsem celé fórum,ale nenelezl jsem uspokojivou odpověď: centrál na mé Fabii 2001(pouze klíčkový bez DO) se rozhodl,že na řidičově straně(samozřejmě nejpoužívanější) bude pouze zamykat.Při pokusu o odemčení se neděje nic,jen jsem si všiml,že se klíček protočí více než dřiv.Znamená to,že se poškodilo něco na zámku,nebo se třeba pootočil mikrospínač pro odemčení? Bude nutná demontáž zámku,nebo bude něco vidět po sundání tapecírunku(ještě jsem neměl tu čest ho sundávat)?Prosím o jakoukoli rozumnou radu,příp. o odkaz na článek ve fóru,který jsem přehlédl.Díky moc všem!
-
Relé pro denní svícení
-
Relé pro denní svícení
Taxem si to fčera nechal namontovat v rámci roční prohlídky,dle fraktůry je cena 578,- bez DPH (matroš + práce) + pár kaček za nějaký drobný materiál(přepínač léto-zima,dráty.piny do konektoru...).Funguje jak je popsáno výše k naprosté spokojenosti .
-
Kolísání otáček při volnoběhu
Mám 1,4/44kW 2001 a pozoroval jsem dnes po dojetí při zahřátém motoru značné kolísání volnoběžných otáček.Protože jsem se na fóru dočetl o škrtící klapce jako jedné z příčin,rád bych sa podíval na ní,než s tím pojedu do servisu.Nemohl by mi někdo popsat jak na ní (její umístění,rozebrání),případně přiložit nějakou fotečku? Předem všem díky!!