Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

kromanon

Uživatel
  • Připojeno

  • Poslední návštěva

  1. Jo přesně to je imho ono, nevěděl jsem, že tam něco takovýho je, zkusím najít na netu a objednám si;) Díky.
  2. No tak to by mohlo být v pohodě, nevíš, zda jde vizuálně popsat závada? ať to třeba nekupuji zbytečně? Je tam cca 176 tis.
  3. Je to nějaká megasložitá závada, výměna apod? Zcela přesně jak popisuješ bouhá mi to jakoby pod nohama a zvuk je to samý
  4. Motorizace: 1.9TDI, 66kW, 2003 Ahoj, možná bylo, ale: Situace: ráno studené auto, rozjedu se, sešlápnu spojku a když aktu zabere ozve se takový "buch", na trojku zase po puštění spojky "buch". Říkám si, že by spojka setrvačník apod? Prasácky test: začadím jedna a zařnu s autem jakoby cloumat při jízdě. Plyn, noha dolů, plyn, noha dolů, plyn, noha dolů. Vždy když auto zabere ozve se ono "buch" které ale segistruju jen pri cuknutí tím autem, tj při ryhlostech 1 - 3. Výše už ne. Po zahřátí a třeba 40 km už taky ne. Je to takovej zvuk jak by šly proti sobě dvě části a mezi nimi byla vymlácená guma. mám tyto úvahy tlumič: ten i vypadá po smrti -ale to by se asi projevovalo při všech nerovnostech siletnblok: někde v motoru aby to tak buchlo setrvačník: nerozumím tomu, ale kdosi mi řekl až to při řazení začne dělat rány tak je po něm. ale nevím jaké rány, ani druhotné projevy. Vím, že je to asi dost obecné a analyzovat zvuk je po netu na hlavu, anesetkali jste se s tím nekdo, rozumíte někdo tomu co popisuju? Díky za každou radu
  5. kromanon odpověděl na příspěvek v tématu v Elektrika
    Ahoj, díky za odpovědi, vysledoval jsem, že se to rozsvítí vždy po 10 minutách jízdy. Aktuálně jsme po rozvodech a hlásí to chybu napětí D/F (či A/F) svorky alternátoru. Takže nevím.
  6. kromanon odpověděl na NoiseR's téma v Elektrika
    Ahoj to by mě vážně zajímalo oč tam šlo;) Pošli prosím odkaz;)
  7. kromanon odpověděl na příspěvek v tématu v Elektrika
    Ahoj, jsem s Octávií nováček. Předně je to 2003, 1.9TDi, 66kW. Motor padal do nouzáku, vymenili mi podtlakové čidlo. Už jede krásně. Kontrolku ASR zdůvodňovali nějakou "diodovou deskou na/u alternátoru", vyhodnotil jsem to tak, že altík může blbnout a dávat málo energie a pak se to rozsvítí. Nevím. Včera mi ji vrátili a svítí pořád. Taky to při přidání plynu syčí ale to už asi nepatří do tohoto tématu. Chtěl bych poprosit o radu: přečetl jsem si, že můžou být někde zoxidovaný kontakty. Kde to hledat? Případně bych jim to v tom jejich pecka servisu poradil. Jakoukoliv chybu moc nepozoruji, mírné vibrace z pravého kola ale to asi taky bude spíše uložení než příčina svítící kontrolky. Díky moc! EDIT: Jo ještě je možná důležitý, že jim to vypsalo prej obecnou chybu napětí. Čísla nemám na fórum jsem vlezl poprvé (s octou), ale mohu se po nich poptat.
  8. kromanon zveřejnil téma v Exteriér
    AHoj, zabouchnul jsem si to feldy klice. Starou felinu jsem odemkl kdysi provazkem, ale ta nova ma ty plastove kdytky aby se kolicek provazkem vytahnout nedal:-( Da se to otevrit nejak jinak. Zitra mam jet sluzebne pry a bez auta jsem v prdeli. Poradi nekdo? Koupil jsem auto od zamenho a tan mel jeden klic protoze ten druhy ztratil... Okno se mi rozbijet nechce. Dik za rychlou radu. Pokud se to da nejak dratem vyhckovat poslete prosim lehce popis jak to udelat

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.