Jump to content

Exteriér

Sign in to follow this  

99 topics in this forum

• 0 replies
      • 361 views
    1. demontáž dveří

• 3 replies
      • 3,279 views
      • 0 replies
      • 664 views
      • 0 replies
      • 1,701 views
    2. Střešní okno

• 3 replies
      • 6,476 views
    3. Zlomená anténa

• 2 replies
      • 2,923 views
    4. Úprava Pick upu?

• 12 replies
      • 11,559 views
    5. Geometria svetiel

• 14 replies
      • 3,621 views
      • 10 replies
      • 3,906 views
      • 16 replies
      • 19,152 views
      • 9 replies
      • 3,470 views
    6. Shnilé prahy

• 3 replies
      • 5,034 views
      • 3 replies
      • 4,062 views
    7. plasti dip

• 6 replies
      • 7,046 views
    8. xenony

• 5 replies
      • 5,831 views
      • 12 replies
      • 5,720 views
      • 1 reply
      • 4,018 views
    9. kod barvy

• 17 replies
      • 21,024 views
    10. Sundání pátých dveří

• 4 replies
      • 5,336 views
      • 10 replies
      • 12,201 views
      • 4 replies
      • 6,112 views
      • 18 replies
      • 7,038 views
    11. blatník

• 2 replies
      • 5,491 views
      • 8 replies
      • 8,634 views
      • 0 replies
      • 4,468 views
    Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Zdravim.. od kúpy auta (cca rok dozadu) mi regenerovalo dpf každých 500km čo bolo normal.. asi 2 týždne dozadu mi začalo skoreh regenerovať nechápal som ale tak povedal som si ok.. začal som to častejsie sledoval a meral som si km.. zničoho nič mi regeneruje od 150 do 200km čo je brutálne málo.. áno jazdím mesto ale aj okrsky sem tam dialnice.. no vždy vždy vždy ked idem mimo mesta tak si dávam radenie v manualy (mám dsg) a vždy idem na 5ke od 2000 do 2500 otáčok) takže nedusim ho.. vždy ked mi aj auto regeneroval tak som išiel na dialnicu/rýchlostnú cestu a vždy som išiel na 2500 ot. až kým regenerácia neskončila.. čiže neberem svoje auto na lahkú váhu a robim vždy potrebné veci aby neboli neskoršie problémy.. viete mi niekto vysvetliť kde je problém? Dočital som sa niekde ze by sa mohlo jednať o zlom snímači diferenčného tlaku.. ibaže každý kto s tým mal problém tak mu vyhadzovala kontrolka dpf motora a žhavenia.. mne nič nesvieti ani mi dpfko nikdy nesvietilo vsetko ide ako má.. btw.. asi v rovnaký týžden kedy začalo často regenerovat tak mi zrejme odišli výrivé klapky v sani po naštartovaní mi tam začali šuchať asi prvych cca 10sekund potom to prestalo.. vytiahol som šteker z klapky a odvtedy to nerobí žiadna kontrolka ani nesvieti ( samozrejme vo vcds su chyby klapky ale všetko ide bez problémov) dnes poobede auto napichnem nia diagnostiku a uvidím či tam bude niečo zvlaštne
      • Dík za odpoveď. Po facelifte 1.4 TDI PD. Vieš mi taký modul (čo je na trhu) doporučiť?
      • Podle me těžko povedet. Záleží na co to člověk chce a jak s tím bude primárně zacházet. Me například akorát odešlo turbo a myslím, ze nebýt přehrání SW, nemusel bych kupovat nové. Když se tomu dává, někde si to někdy něco vezme a nemusí to být nutne vždy jen turbo. Celá rada jiných konsekvenci.   Otázka je ale jiná? Udelal bych to znovu? Jasne ze ano a také ze udělám. Chystám se na dieselové RS 4x4 135 kw 6 dsg a přehrání SW bude jedna z prvních věci. Podle me to za to stojí. Kdo chce mít narachlejsi opici, musí koupit víc banánu :). 
      • Zdravím,   chtěl jsem se zeptat. Uvažuji o chipu na 135Kw s 6st DSG nájezd 151 000 Km. Nevím, ale zdali už auto nemá na takový chip zbytečně vysoký nájezd km a tedy nehrozí nějáké nebezpečí poruchy? Co myslíte?   Díkyw
      • Díky za informace o motoru. Nějak mě ten masochizmus nepustil a rozhodl jsem se vyměnit motor. Až bude dokonáno (snad úspěšně), udělám rozborku mrtvého motoru a pokud bude zájem, nějaké fotky sem přidám - rychlá inspekce třetího válce ukázala zaolejovanou a zničenou zapalovací svíčku s chybějící uzemňovací elektrodou a patou izolátoru, olejem zalité sací ventily (v uzavřeném stavu) a na povrchu pístu není vidět nic jiného než hladina oleje. Jinak jsem se poslední dobou snažil zjistit nějaké další info o podobných závadách maloobjemových TSI od různých mechaniků z okolí. Víceméně zkušenosti žádné, páč většina z nich odmítá tyto motory opravovat.    Nevíte někdo, jaká by mohla být šance, že to vše přežil katalyzátor? S vyndaným motorem a převodovkou je k němu velmi dobrý přístup, jen se mi to nechce preventivně měnit, když díl od Bosalu stojí cca 12k CZK. Jak uvádím výše, v posledních chvílích motoru se projevil onen varovný zápach síry / zkažených vajec.