Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

djek

Uživatel
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše, co zveřejnil djek

  1. djek odpověděl na Rapid1.0's téma v Ostatní
    jo pridali akorat to DSG, ale 18 kola uz ne, kazdopadne mam info od dealera ze snad do 3 tydnu by mel byt Style v konfiguratoru, ale je to info bez zaruky samozrejme
  2. djek odpověděl na Rapid1.0's téma v Ostatní
    Nema nahodou nekdo info ze Skodovky kdy bude mozne objednavat/konfigurovat FL 1.5tsi DSG? Od dealera jsem se nic nedozvedel, diky.
  3. djek odpověděl na Rocky's téma v Motor 1.8 TSI
    nechal jsem si schovat puvodni dily, dneska jsem to trosku ocistil a komplet vyfotil, tak prikladam pro ilustraci: 1) vse co jsem dostal nazpet, vcetne sroubu a tesneni 2) napinak @Clint: poslal jsem ti SZ, nechci tady delat reklamu, ani nevim jestli se to muze Mimochodem... co tankujete? Zkousim ted Maxxmotion 100, ale je to dost drahe, tak uvazuju nejake aditivum - VIF Super Benzin Aditiv ? Pouzivate to nebo jezdite klasika N95?
  4. djek odpověděl na Rocky's téma v Motor 1.8 TSI
    mam po vymene rozvodu, delal jsem to hlavne kvuli toho napinaku, dali tam K verzi (jina uz ani nejde objednat) a v autorizaku me to stalo 8 650,- z toho prace 2 770,- Najeto 141 tkm, zadny problem nebyl, jenom jsem to preventivne vymenil, servisak rikal ze nic dramatickeho ale ze napinak uz trosku povolil. Tak jen pro info, treba se nekomu bude hodit realna cena za rozvody.
  5. djek odpověděl na vorlajz's téma v Interiér
    diky za ty cisla, mas pravdu cena je nesmyslna, hlavne kdyz ta schranka je stejna, takze staci objednat vnitrni koberecek a udelat tak, jako pisou zde: http://forum.skodahome.cz/topic/119445-odkladaci-prihradka-misto-popelniku-vpredu/ v servise mi to vymenili a od nekurackeho paketu k nerozeznani - cena koberecku v skodovce 120,- s DPH
  6. djek odpověděl na vorlajz's téma v Interiér
    Ahoj, vi nekdo jake je cislo dilu pro nekurackou schranku? (ta s tim semisovym kobereckem uvnitr), osvetleni neresim. Mam kuracky paket (O II 2008) a chtel bych to vymenit za nekurackou schranku (je vetsi), ale nikde v e-shopech to nemohu najit. Diky.

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.