Přejít na obsah

flegmatik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    13
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Oznámení flegmatik

Nováček

Nováček (1/14)

0

Popularita

  1. flegmatik

    Odkud jste..

    dlážděná vesnice....tedy Praha
  2. svatá pravda...,jde jen o to co nejvíce jim znepříjemnit práci ev.je dohnat aby to odneslo auto vedle které je pro ně jednodušší...ale pokud si jdou vyloženě pro to naše,máme smůlu
  3. zdravím,pokud mohu doporučit,resp.podpořit již výše zmíněný názor....špičkou je dle mně IGO PRIMA nahrané do jakékoliv navigace mimo tomtoma...jedinou podmínkou je sd karta. mám to ve starém MIO 520 a používám to v práci i v octávce a je tam komplet Evropa vč.evropské části Ruska i s ulicema. velice schopní jsou Poláci na nahrávání aktualizací a nových verzí....cena je velmi příjemná :-)
  4. zdravím,mám stejný problém,také PZ dveře....v servisu ze mne udělali v...a,že prý stačí jen spárovat DO s jednotkou kvůli nějakým algorytmům a pomohlo to cca na deset dní,už se problém vrátil...a na servis se chystám :-) kdyby někdo věděl jak se toho problému zbavit a byl dokonce z Prahy,bylo by to fantastické :-) díky (OI/2005)
  5. ještě bych se rád zeptal zda nemáte někdo zkušenost s alarmem SE 560, ten šikula co mi ho montoval neměl čas jej dodělat,jen stíhal inkasovat díky
  6. WOJNAR - díky za info,omlouvám se,že píši až ted ale nejsem doma tak často.... znám tolik specialistů za kterými jsou výsledky vidět,že bych raději investoval a nechal si to udělat od někoho o kom se ví,že to umí. jestli je tu někdo z Prahy a měl by čas a náladu....dohoda je jistá, díky
  7. zdravím,rád bych dokázal zavírání oken také přes DO a nějaký specialista na elektroniku mi tvrdí,že lze dodat nějaký kod do jednotky bez nutnosti nákupu modulu,je na tom něco pravdy??? díky moc
  8. pokud se někdo rozhodne auto odcizit,tak máme malou šanci...tovární alarmy většinou znají a myslím,že nejvíce je zdrží DOMOVINY protože se dlouho hledají. Výsledek je: Auto fuč... (už jsem to jednou zažil)
  9. zdravím,co se týče antény tak ji většinou krátí kleštěma cca o 1cm hned při montáži ale pokud má člověk topení,které by mít neměl...,potom je třeba více přesnosti. Docela v cb vedou Poláci kteří je používají ve velkém množství a mají především magnetky (ty se mimo jiné prodávají i se zohledněním na rychlost vozu)...a šetří to. Kolegové z velkých co tu jistě jsou to potvrdí... Stanice,mám na mysli ty staré (Formela,Rally) byly snad tím nejlepším s čím jsem se setkal. Alamatky jdou lehce rozšířit na více kanálů což přijde vhod.
  10. hlavně nepoužívat TOMTOMa,,,,kecá o více jak 2 km do plusu a o 200 m pří změně směru...
  11. kluci italdký prodávají podobné ptákovinky na pumpách u dálnic,když jsem osobně začínal jezdit tak jsme měli pod maskou trysky ostřikovačů světel namířené před sebe a když někdo obzvláště nespěchal...tak se docela divil :-))
  12. ....pravděpodobně by byl lepší nějaký předehřívač,ty se dnes dají sehnat docela za příznivé ceny i s montáží
  13. Zdravím,jsem tu nový a okna přes DO jsem zkoušel řešit tak dlouho v autorizovaných servisech až jsem tam přestal jezdit... A tak zkouším štěstí zde,nevíte kdo to umí v Praze? Mám rv 2005,ovladač se 2 tlačítky. Díky
×
×
  • Vytvořit nový...