Přejít na obsah

Neustálí problém s podsvícením zrcátek a vnitřním podsvětlením


ms1

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny majitele a fandy SuperBu,

asi před měsícem jsem si koupil supa rok výroby 2007. Před dvěma týdny se mi při odemknutí dálkovým centrálem zakouřilo od pravého zpětného zrcátka a přestal fungovat dálkový centrál a zmiňované vnitřní osvětlení při otevření dveří a podsvícení zrcátek. Zjistil sem,že se spalila pojistka centrálu po výměně to vše bez problému fungovalo,ale po pár dnech se zase zakouřilo od zrcátka,ale dálkový centrál fungoval pořád,ale už bez vnitřního osvětlení při odemknutí a při otevření dveří a taky bez rozsvícení diod v zpětných zrcátkách(pojistky jsou všechny v pořádku). Tady na stránkách jsem se dočetl,že by to mohli být údajně nějaké zoxidované spoje drátů u komfortky. Tak jsme se do toho dnes s mechanikem pustili.posunuli jsme sedadlo řidiče nadzvedli koberec a podél prahu vedl svazek kabelů,tak jsme ho rozdělali a uviděli asi tři ty spoje nekolika dratů,tak jsme všechny znovu rozdělali a přepájeli, ale stále nesvítím :-(

Tak Vás tímto prosím o jakoukoli radu či pomoc :help::help::help:

Děkuji za pomoc

Jinak z auta jsem nadšený, je to krásný, velký a hlavně moc pohodlný auto. Vím to osvětlení je drobnost,ale kazí to radost z nově pořízeného auta....

Ještě jednou díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když teď odpojím celé zrcátko,tak by druhé zrcátko mělo normálně svítit spolu i s tím vnitřním osvětlením???

nevíte někdo jestli k sundání toho zrcátka je potřeba sundat i cele calouneni dveri??? diky :-)

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemaj velke strachy. Mne sa to stalo pred tyzdnom. Otvorim auto na dialku a co nevidim z laveho spatneho zrkadla sa dymi a neskôr taky maly plamienok tak som to sfukol odpojil poistku rozobral spätak a odpojil led osvetlenie co je na spodnej strane. Neako tam zacal skratovat ten led panel co su v nom ledky. Po odpojeni konektora ku ktoremu sa dostanes az po uplnom rozobrani spätaka je vsetko O.K len to uz nesvieti,

Najprv vyberies zrcatko-pozor opatrne aby ti neprasklo

Potom smerom do hora vytiahnes rukou tu cast co je nalakovana vo farbe

Pak uvolnis motorcek na naklananie

A dostanes sa ku napichovacke ktoru rozpojis.

A dalej som to neskumal ako vymenit ten spodok kde je ten modul LED

Robili sme to po tme a bolo -15 stupnov

Ale zda sa mi ze to bolo tak ked nie tak nech kto to robil tak nech pomože. Mna to caka este raz ked zozeniem novy modul.

NEVIETE AKE CISLO V ETKE MA TEN LED MODUL ALEBO CI TREBA KUPIT CELU TU SPODNU CIERNU CAST A AKA JE CENA?

VDAKA

Editováno: , autor: harmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje rady ber jen jako radu amatera podle selskýho rozumu. Předpokládám, že když se od někud kouří, tak to tam i zkratuje.

Takže když teď odpojím celé zrcátko,tak by druhé zrcátko mělo normálně svítit spolu i s tím vnitřním osvětlením?

Tohle ti musí říct někdo kdo se v el vyzná líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni se zespodu na ty diody, někdy to bývá zakouřený - vyhořelý. Jednou jsem měl i proklepanej drát v zrcátku o ten hliníkový základ. Pokud je to šluslý díky těm LEDkám, tak bývá vytavený i konektor a kousek svazku. Jinak ty diody jdou sólo koupit za cca 16oo Kč.

Pěkně rozpracované:

http://www.passatplus.de/umbauteile/aussenspiegel/blinkerspiegel.htm

Editováno: , autor: michaell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsme to v praci napíchli na vag,chtěli sme si načíst zavady ve spolujezdcových dveří,ale řídící jednotka nekomunikovala,zkoušeli sme i jiné jednotky a tak polovina z nich nekomunikuje... čím to?? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ms1: měl jsem stejný problém že mi VAG nebyl schopen načíst komfortku.Ona má v sobě kondenzátory,které se musí nechat vybít.Odpojil jsem teda baterku a nechal to tak přes noc(normálně ale stačí 2 hodinky).No a po opětném zapojení baterky komfortka krásně najela na VAGU a doteď klid(ˇklep klep klep)Tak to zkus.Odpoj to tak na hoďku a uvidíš co to potom udělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ms1: měl jsem stejný problém že mi VAG nebyl schopen načíst komfortku.Ona má v sobě kondenzátory,které se musí nechat vybít.Odpojil jsem teda baterku a nechal to tak přes noc(normálně ale stačí 2 hodinky).No a po opětném zapojení baterky komfortka krásně najela na VAGU a doteď klid(ˇklep klep klep)Tak to zkus.Odpoj to tak na hoďku a uvidíš co to potom udělá.

ahoj,

mě to komfortku načetlo...je bez chyby,ale nechce mi to načist dveře spolujezdce kde je asi chyba...tak jsem zkousel ostátni dvere a ty tez nejdou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak,už teda fakt nevim co dál s tím delat.... při napichnuti supa primo ve skodovce nekomunikovali jednotky ve dveřích... elektro mechanik rikal ze netusi cim to muze byt....

komfortka ale komunikuje,nehlasi zadnou chybu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mrkni na koberce pod nohy jestli nejsou nacucaný vodou a nemáš elekriku utopenou bejvá to taky občas tím že se ucpou odtokový kanálky pod předním oknem pod torpédem co jsou stěrače) a voda teče dovnitř,pak je tam potopa a vyhoří ti spousta dalších věcí. Je to bolest koncernu a nebyl bys první ani poslední.Ty kanálky je třeba udržovat čistý a průchozí hlavně pokud parkuješ pod stromama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...