Jump to content

LukášCBR

Uživatel
 • Content Count

  2,262
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

LukášCBR last won the day on November 14

LukášCBR had the most liked content!

Community Reputation

827 Excellent

About LukášCBR

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

3,489 profile views
 1. S tebou je to koukám těžké, no nic :-)).
 2. [mention=92539]Sabiza[/mention] Mám tam část rodiny. Mimoto tato informace proběhla médii a byl z toho poprask. Mám za to, že na to upozorňovala i TV Prima. Nedej bože, když byl někdo v AfD - byl označen a nahlášen zaměstnavateli, ten následně neměl jinou možnost.
 3. Standard to není, mám taky dokódováno své pomocí.
 4. Pozor, ono ani v tom Eurosojuzu uz to davno nejde taky, viz. Nemci a jejich vyhazovy z prace za nehodici se nazory o uprchlicich a politice EU. To je tak, kdyz se slunkám dal volná ruka.
 5. @deto Dosud nebyly “lepší” zrcátka se sedačkami vázány. Mluvím tedy o sklápěcích se stmíváním. S pamětí byly nutné i sedačky.
 6. LukášCBR

  Autobaterie

  @Radius_001 Pokud čteš toto téma, zcela jistě sis všiml, že odpojení nikomu nevnucuji a podstoupil jsem to na vlastní riziko. Ještě vždy dodávám, že nejsem na ničí straně a jen tuto úpravu testuji. Auto je moje, tak si to snad můžu dovolit. Aku pravidelně měřím a vkladám zde hodnoty a své postřehy. O tom forum je. To, že auto dáváš každý den na nabíječku, je nevypovídající, protože je zcela jasné, v jakém stavu asi bude. Samozřejmě, že bude mít 100%. Jak jinak. Už chápeš ten rozdíl? Mimo to, že to hází chybu na diagnostice není pro mě směrodatné. Tu totiž hází všem Octaviim i vyhřívaný volant, ale o tom předpokládám ty ani nevíš. Jak jsem psal. Přestaň nabíjet, odjezdi měsíc a napiš hodnoty. @Plextor Ano.
 7. LukášCBR

  Autobaterie

  [mention=117348]Radius_001[/mention] Vysvětlíš mi Radiusi, co je na mém příspěvku špatného? Přestaň své auto každý den nabíjet, jezdi a hoď tu za mesíc hodnoty ze své baterie. Pak se můžeš přidat do naší “soutěže” o vybité baterie :-)). Neurážej se a nedislajkuj. Pokud ti ale připadá normální dávat auto každý den na nabíječku, nemám námitek. V tom případě ale nereaguj, jelikož vypovídající hodnota je 0.
 8. Vycházím z toho, že se tu lidi, kteří jsou očividně od fochu, k tomuto takto vyjádřili. Já sám žádný důkaz nemám a shánět ho nehodlám. Ono osobně mě je to jedno a jelikož údajně o tom ŠA ví, tak nese stejnou vinu jako prodejce samotný. Já jsem cílový zákazník a pokud mi předají auto se světly, které osvětluje první metr před vozidlem, tak jdu za prodejcem a ať si to tam s ŠA vyřeší sami. To snad není můj problém. Nové auto má být připravené a řádně nastavené k provozu po komunikacích a ne, že hlavní část vozu, která přímo ovlivňuje bezpečnost, je špatně nastavená.
 9. @VojtaCZ Přisvěcování pomocí mlhovek lze dokódovat, ale když se na světla při jízdě zaměříš zjistíš, že se pod cca 55kmh rozsvěcuje modul v hlavních světlech, který osvětluje chodníky ve městech atp.. Corner potom není ani moc zapotřebí. Někteří seřízení platili, jiní ne. Dle mého názoru by to mělo být zdarma, když to prodejci nedělají a automobilka si je nedokáže srovnat a zkontrolovat.
 10. U nás v “horách” nafasovali onehdá ix35, jakože eSUuuuVééé a krom toho, že se to do terénu nehodí, jich jezdí aktuálně už minimum :-((.
 11. @Ondřej Kubát Na obrázku jsou defaultní nastavení od vývojáře. Já v této sekci nenastavoval nic, jelikož mám FL model a ten už chyby nehlásí.
 12. Nene, kdepak. Stál naproti mě v obchoďáku. V realu je ta barva více zelenozlatá, ale iphone to nepobral. To auto úplně svítilo na tom parkovišti :-))
 13. Ale že jsme se za těch 30let vypracovali a dotáhli k tomu Západu, že? Krajina zplundrovaná fabrikama, kde lidi berou 15tis.Kč, mnohdy ani to ne. Češi nejsou a tak nám tu tahají bordel z jihu a východu a jako bonus nám k tomu vzrostla kriminalita, viz. MB, Novojičínsko nevyjímaje Huyndai atp. Dopadne to jak s Tatra a.s., která zaměstnávala 20tis.lidí a teď s bídou 2tis.. Nevadí, ty železné haly příroda pojme časem. Jsme jen obyč vazalové a necháme si zasírat republiku. Hodiny tikají a krize za dveřmi, jelikož živitel Evropy (Německo) je v jaksi v loji.
×
×
 • Create New...