Jump to content

LukášCBR

Uživatel
 • Content Count

  2,609
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

LukášCBR last won the day on December 28 2019

LukášCBR had the most liked content!

Community Reputation

998 Excellent

About LukášCBR

 • Rank
  Veterán

Recent Profile Visitors

4,232 profile views
 1. Díky, na to jsem už úplně zapomněl. Aktualizoval jsem POI online, což je ta chyba.
 2. Mně bohužel zvukové upozornění nefunguje a to i přes to, že ho mám zaškrtnuté. Poi stáhnuté ze poi-radary.eu. Mám ale Amundsen, ale vím, že to fungovalo.
 3. Mazda3 v naprosto hrozném stavu, ale značka musí být.
 4. [mention]musko [/mention] Jednoznačně Igor, viz. Bojlerův příspěvek.
 5. Dle toho, co vídávám na skodaplus.cz bych rekl, že více než dobrá. Samozrějmě s příhlednutím k aktuálnímu ceníku. I tak je to peněz jak za stádo krav :-)).
 6. Rámečky to nejsou, ty jsem zkoušel jako první. Tvrdý plast uvnitř kapličky, který máš na mysli? Můžeš to rozvést? Díky.
 7. Mně začal v posledních teplých dnech rezonovat něco okolo budíků a nemůžu přijít na příčinu. Už jsem se to naučil ignorovat:-).
 8. [mention]capo [/mention] Pozice zadního stěrače, předních stěračů, zadní kamery nebo např. denního svícení. Prostě jakákoliv položka výbavy, která je funkční až po zapnutí zapalování. Takže stáhnout manuál k vozu a v sekci pojistky najít pozice, na kterých jsou osazeny prvky zmíněné výbavy. Nevím jak na B8, ale u Škody je zapalovač pod neustálým napětím.
 9. To je oficiální cena?
 10. A Volvo bude do budoucna omezovat rychlost na cca 180km/h. Ještě, že se EU tak stará o naší bezpečnost. Jak říká kolega, tady už se člověk nemůže ani zasebevraždit. Brát, prosím, s rezervou :-).
 11. Koncern údajně vyvíjí kompletně nový software, jehož vývoj by měl trvat několik týdnů. Aktuální info z reportáže TV Nova.
 12. Jsem osobně zvědavý, zda-li prodeje skočí na ta čísla, kde před Covidem-19. Např. firmy v okolí té naší většinou pozastavily objednávky nových aut, takže čas ukáže. Aktuálně se šetří všude. Dle různých recenzetů je Octavia prakticky za stejnou cenu, jako O3, ale dokonce s větší výbavou. Nicméně dát za 2,0TDi s DSG ve Style plus 850tis.Kč a ten vůz nemá ani DCC ba ani Webasto. Je to jen můj osobní problém, ale s tou cenou se nemůžu stále ztotožnit.
 13. [mention]Martab [/mention] Panebože, už zase? “Pane, jezdíte po špatných cestách”. To je snad na okamžitý vyhazov.
 14. Kafé proběhne kdy? Jen za 500Kč, to jsi asi u ní zabodoval :-)).
 15. Next generation OBD Eleven je i pro iOS, ale tady jsi v sekci Carista.
×
×
 • Create New...