Jump to content

LukášCBR

Uživatel
 • Content Count

  2,825
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

LukášCBR last won the day on October 6

LukášCBR had the most liked content!

Community Reputation

1,131 Excellent

About LukášCBR

 • Rank
  Veterán

Recent Profile Visitors

4,957 profile views
 1. LukášCBR

  Stěrače

  Nemá to souvislost s teplotou. Mně to funguje i při -5C, které jsme měli ráno. Zkusím se na tu funkčnost při různých teplotách zaměřit. Jinak osobně to mám nakódováno skrze CarScanner a OBDII adaptér. Funguje to i na zadní stěrač.
 2. Ta je tam už delší dobu a to min. 1-2 měsíce. Myslím, že se bude jednat o překlep ze strany prodejce.
 3. Výroba SIII FL iV https://www.autorevue.cz/skoda-auto-kvasiny-vyroba-2020-video
 4. @superb18 díky za poznatek. CarScanner mám zaplacený, zkusím se na to podívat.
 5. Poslední dobou nebylo moc času věnovat se Caristě(popř.CarScanneru), ale včera jsem stalhl novou verzi a všiml si “nové” funkce a to popílku v DPF filtru a možnost vyvolat regeneraci.
 6. Chtěl bych se zeptat majitelů, kteří mají najeto 10 a více tis.km, zda-li pozorujete zvýšenou spotřebu oleje a musíte během 15tis.km intervalu dolévat.
 7. LukášCBR

  Bouračky

  Rapid Spaceback po čelním střetu s protijedoucím vozem. Rychlost u obou účastníků odhadnuta na 100km/h. Oba řidiči bohužel na místě mrtví.
 8. RS pro britskou policii. https://www.auto.cz/nova-skoda-octavia-uz-se-ukazala-v-policejnich-barvach-takhle-vypada-rs-pro-britanii-136872
 9. Dnes jsem absolvoval zkušební jízdu v Auto Heller Ostrava s touto Octavii s motorem 1.5TSi v manuálu. Jedná se o docela pěkně vybavené auto - panorama, parkovací asistent, head-up, roletky v zadních oknech, 3-zónová klimatizace, výhřev zadních sedaček. Zajímala mě hlavně motorizace a její chod/kultivovanost, včetně rychlosti zahřátí. Musím říct, že mě motor jednoduše překvapil, možná až nadchnul. Žádné cukání se při rozjezdu neprojevalo a motor byl úžasně tichý a pružný. Převodovku bych přirovnal k převodovce z FI MR 2005. Krátší řadící páka a přesná kulisa řazení. Jedná se o výro
 10. @Strapatý Je to myšleno tak, že musíš světla zresetovat skrze infotainment a pak by to mělo jít. K žádnému rozhození světel nedojde, pouze se obnoví nastavení. Mám změněno přes Caristu(lze i v CarScanneru) na 4x bliknutí. Na OIII FL funkční.
 11. @Tattoomaen Zde si vyber, jaké státy potřebuješ a stáhni si příslušný balíček. Já stahoval včera ECE7 a vše funkční. Jedná se o verzi 1520. https://www.briskoda.net/forums/topic/486988-amundsen-mib2-map-updates-2021/
 12. @Yodiak Myslím, že to bude na kompletní výměnu. Nicméně, pokud máš auto od novoty, jakou kapalinu do ostřikovačů jsi tam dával? Některé kapaliny jsou agresivní a způsobují tyto mikropraskliny.
 13. A to páni redaktoři možná zatím ani netuší, že se bude od 1.1.2021 opět navyšovat cena.
 14. Každý svého štěstí strůjce. Při registraci si souhlasil s pravidly, které jsi, i po několika upozorněních, porušoval a logicky přišel trest. V případě, že se ti pravidla nelíbí, nechoď tu a založ si své fórum se svými pravidly. A klidně na mě buď za můj názor rozzlobený. edit: Mínus jsem čekal. Argumenty spolu s obhajobou zřejmě došly. Nepřekvapuje mě to. edit 2: koukám, že jsem se trefil přímo do jádra problému, když si mi omínusoval veškeré mé poslední příspěvky. Ty budeš asi trpět nějakou dusěvní poruchou méněcennosti, ne?:-)
 15. Neboj se a zaber, viz. video návody z YT. Jde to, ale nesmí se člověk bát za to zabrat. Je to ale lepší dělat při vyšších teplotách.
×
×
 • Create New...