Jump to content

LukášCBR

Uživatel
 • Content Count

  2,165
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

LukášCBR last won the day on June 1

LukášCBR had the most liked content!

Community Reputation

776 Excellent

About LukášCBR

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

3,323 profile views
 1. Každý má na to holt jiný pohled. Já to využívám, kolega v Kodiaqu prakticky vůbec. Každopádně zlodějna? To asi ne, je online doba - tablety, mobily a někdo je na tomto více závislý a jiný prakticky vůbec.
 2. Z Brna např. Michal2009 @skydradon - Igor z BA (160R)
 3. Já, když jsem kdysi kupoval Fabii II s 1.9TDI, navštívil jsem jich několik a měl jsem s sebou technika, který se celý život věnuje motorům - náklad.automobily Tatra, Škoda Auto a pár dalších, který když viděl, že jde skrze otvor víčka dým, šli jsme dále. Osobně motorům nijak extra nerozumím, takže nedokážu posoudit, zda-li měl 100% pravdu, ale vzhledem k jeho zkušenostem jsem se rozhodl mu věřit. Navíc černý výfuk? Octavia 3 má mít DPF a tu, kterou máme doma se 100tis.km (1.6TDI 66kW) má krásně čistý výfuk. Nebyly tam ty DPF např. odebrány, či něco podobného?
 4. Jedná se o koncovou podobu? Fotka působí dosti oficiálně.
 5. Kolega z práce jezdí celoroční Dunlopy SP01 na Rapidu a má na nich aktuálně 25tis.km. Je spokojený a ročně najede cc 20tis.km. Přidávám jen další ze zkušeností :-).
 6. Zajeď s tím do nějakého slušného AS (kde hned nemění půl auta) a uvidíš, jak na tom to světlo skutečně je. Nevěš hlavu a vydrž :-).
 7. A změnou napětí jsi to nezkoušel? Hodnota 12,1V dosud spolehlivě fungovala.
 8. @shotik Vyber si sám dle svých preferencí, tj. nájezd, finance, poloha a lokalizace místa, kde se nejčasteji pohybuješ. Tady ti každý poradí tzv. “TO SVOJE” a akorát se tu lidi dohádají. Neuděláš chybu ani u jedné, jelikož jsou to všechno zimní pneumatiky určeny na zimu. Hodně zdaru[emoji106].
 9. @xtrack - jaká mezní teplota je nastavena na sepnutí výhřevu volantu? Klasicky 4st. C nebo více/méně? Díky.
 10. To je zachyceno přímo z OIV?
 11. Já používám car scanner :-).
 12. Máš pravdu v tom, že těch faktorů je více. Jak si sám napsal, uvidíš v prvních mrazech.
 13. Pokud ukázala 12,17V, tak je prakticky mrtvá. V případě, že ji zatíží, tak napětí poletí dolů. Co se EFB týče, tak nejsou kdovíjak odolné vůči cyklům inteligentního dobíjení. Daleko lépe jsou na tom AGM, ale ty jsou dražší a to tady především jde.
×
×
 • Create New...