Jump to content

LukášCBR

Uživatel
 • Content Count

  2,404
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

LukášCBR last won the day on December 28 2019

LukášCBR had the most liked content!

Community Reputation

900 Excellent

About LukášCBR

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

3,691 profile views
 1. Titan příjemně překvapila na Scale. Chce to ale vidět v reálu.
 2. Ano, vše je aktivní a řádně zaplaceno. S podporou to řeším, snaží se být vstřícní, tak věřím, že se to už konečně nějak pohne. Každopádně díky za postřeh[emoji106].
 3. [mention=118093]jaroslav75[/mention] Ano, obdobně to lze i na Amundsenu. Dovolil jsem si nahrát na YT video, které vysvětlí můj problém. https://youtu.be/InmVkAxocqM
 4. Ta byla až někdy od 04/2017, já mám 02/2017 a tam zeměkoule ještě nebyla. U mě je buď WiFi ikona (hotspot) nebo klasický zobrazený signál s daty.
 5. Tyto pokusy jsem zkusil jako první. Vše ostatní funguje bez problémů - benzinky, restaurace atp.. Vyhledávání zvláštních cílů skrz Google bohužel hlásí “nedostupné”.
 6. Ano, přesně tak jsem to myslel. Mně to už přes měsíc nefunguje. Viz.screen.
 7. Funguje vám vyhledávání zvláštních cílu přímo z vozu? Mám na mysli - Menu - Škoda Connect - Zvláštní cíle - Hledat (používá se vyhledávač Googlu) Řeším tento problém stále s podporou, ale stále zřejmě nechápou, co po nich chci. Přes aplikaci ŠC v telefonu však toto zadávání funguje bezchybně, takže mě napadla možnost, zda-li není špatný HW. V mém případě Amundsen.
 8. LukášCBR

  Autobaterie

  Změř ji klasicky voltmetrem, appka je informativní. AGM je odolnější vůči rekuperaci, než-li EFB. Viz. Níže jsou uvedené stavy baterie, takže jak jsem již psal - 12,1V značí pro baterii nebezpěcné napětí, které ji trvale poškozuje.
 9. Údajně finální podoba OIV RS a Scout. Převzato od Igora z OctaviaClubu.
 10. Většina z nich zasílá i do ČR a v případě, že má uvedené pouze PL, dá se případ od případu domluvit.
 11. Souhlasím, vypadá to skvěle.
 12. Odcházely vodní pumpy (měnily se na záruku), ale to u vozů s daleko menším nájezdem. Tady už to může být např. těsněním.
 13. Já reagoval na skutečnost, že tohle téma se řeší již od roku 2017 a já sám sem zde přispíval se svojí zkušeností, jelikož mám také EFB AKU a měnili mi ji na záruku z tohoto důvodu (fce nedostupná). Uběhly 2 roky a z toho důvodu jsem napsal, že si nemyslím, že by 2 roky montovali vadnou sérii EFB baterií. [mention=49715]martinaw[/mention] je to dost možné. Kolega má na Kodiaqovi typ AGM a po 3 letech je na výměnu. Bohužel. Doby, kdy AKU vydržely 8-10let jsou nenávratně pryč. Typ EFB se nehodí do vozů s rekuperací a startstopem.
 14. Jak se ti to znova stane, podrž cca na 10sek. vypínací tlačítko. Amundsen se restartuje.
 15. @martinaw nebyla vadná série. Vadné je inteligentní dobíjení, tzv. rekuperace, která tu baterku oddělá během pár měsíců.
×
×
 • Create New...