Jump to content

LukášCBR

Uživatel
 • Content Count

  2,050
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

LukášCBR last won the day on June 1

LukášCBR had the most liked content!

Community Reputation

727 Excellent

About LukášCBR

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

3,071 profile views
 1. Nestihl jsem vyfotit, ale : SUP H0TAM - černá Octavia v Mikulově.
 2. Při tak vysokém rychlostním průměru je to krásné číslo[emoji106]. Ta 1.4ka se jim povedla. Asi jako jedna z mála benzínových motorizací.
 3. To věřím. Já nych byl rád i za “blbý” Google Earth. Netuším teda, podle čeho se v tomto ŠA řídí.
 4. Nech to zapojit klasicky do poj.skříně odborným servisem a máš po starostech. Kabel nikde nebude vidět, kamera se bude sama zapínat/vypínat (doporučuji mít zaplý parking mod, pokud stojíš na sídlišti) a ty se budeš moci věnovat řízení. Pokud montáž stojí do cca 1000Kč (40€), jak zde kolegové uvedli, není fakt o čem přemýšlet.
 5. Právě jsem shlédnul video Auto Žurnálu, kde se vydali Kodiaqem do Bulharska. O co jde - Kodiaq byl vybavený systémem Amundsen a v minutě 7:07 lze vidět, že po zvolení NAV a následném zmáčknutí Náhled, má řidič možnost zvolit Google Earth, což taky udělal. Video je týden staré a počítám, že Kodiaq nebude jeden z těch prvních, kde “GE” ještě fungoval. Já tedy položku Google Earth zvolit nemůžu, jelikož ji ani nemám ve výběru. Změnily se nějak právní vztahy od 01/2017, že je aktuálně Google Earth povolený? Video zde:
 6. Tady ukázka technologie “matrix” světel ve videu. Lze tam hezky vidět práci světel.
 7. Ano, to je přesně ta věc. Loni stála služba na další rok 1899Kč, ale letos je(byla) akční nabídka za 1299Kč.
 8. Téměř každý je musel nechat přenastavit v servise. Mně samotnému to dělali v Autodružstvu FM a sám technik se podivoval, jak byly světla nízko. Po seřízení nebetyčná změna.
 9. Nezpůsobuje ti onen rachot plastový trojůhelník, který dosedá na A sloupky? Už jsme to zde řešili a stačí podlepit, nebo nechat v servise vyměnit - ví se o tom a nové vozy od jistého MR by to měly mít vyřešené. Mně něco začalo drnčet v oblasti spolujezdce. Jde to od odkládací skříňky a nejvíce se to projeví na příčných nerovnostech za sebou, takže prakticky na všech cestách v ČR :-)). A abych nezapoměl, kaplička přístrojů mi krásně různymi způsoby pocinkává/povrzává. Když si vezmu bývalou OIII, která zůstala v rodině a aktuálně má najeto 100tis.km, ta byla zlatá a stále je. Do dneška krásně tiché auto - asi štěstí na kus.
 10. LukášCBR

  Škoda SCALA

  To by člověk měnil prakticky neustále a byl by akorát ve ztrátě. Tohle není pro normálního smrtelníka únosné a už vůbec ne rentabilní, co se finanční stránky týče. Scala je prostě dále, jelikož vývoj nezastavíš. To je prostě bez debat. Rapida si pár let nechej a třeba následně potom můžeš pouvažovat o Scale FL, či něčem jiném. Co se týče výše podvozku. Napadlo mě, zda-li to nemají prodejci vystavené s přepravními podložkami, které zvyšují světlou výšku vozu...?
 11. Tučepi nebo Igrane, které je kousek vedle bych doporučil. Igrane je spíše pro rodiny s dětma nebo zamilované holubičky. Moc akce tam nečekejte, ale je tam krásně :-)). Kdysi jsem jezdíval na Krk do části Baška, ale to už je zapráskané až až.
 12. Osobně bych ty “lajky”, ať už záporné nebo kladné, zrušil. Nevidím v tom žádný přínos. Jinak na černé to vynikne asi nejvíce[emoji106]. Je to krasavice.
 13. Takže stále MIB 2.5? Na MIB 3.0 se stále čeká, tak jako u Golfa?
 14. Kdekoliv na internetu u ověřeného obchodníka, který neporodává padělky. Za mě můžu doporučit např. tento (VW normu vyber dle tvého auta a motoru): https://jaknaauto.cz/Produkty/MOTOROVE-OLEJE-C54/DLE-NORMY-VW-(Skoda-Seat-Audi)-C151/
 15. LukášCBR

  Stěrače

  Jen doplním, že stěrače Bosch úspěšně vyreklamovány obchodem cc-autodily.cz.
×
×
 • Create New...