Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

LukášCBR

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 651
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  3

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

520 Výborná

O uživateli LukášCBR

 • Hodnost
  Veterán

Návštěvy profilu

2 338 zobrazení profilu
 1. LukášCBR

  Možnosti kódování u OIII

  Speed limiter mám na páčce, kde je tempomat.
 2. LukášCBR

  Clintův pirátský klub II

  U nás jsou přesvědčeni o tom, že člověk chodí do práce né kvůli výdělku, ale hlavně kvůli sebezdokonalování, kontaktu a být přínosem pro společnost. Plat je až na 3.místě. No,dokud nepochopí,že člověk pracuje hlavně proto, aby vydělal a uživil rodinu, nic se nezmění. Nabízet plat 30tis.Kč brutto, požadovat VŠ a kupu zkušeností k tomu, je čiré bláznoství. A to vše navíc k době, kdy dochází k migraci pracovníků mezi firmami, kdo dá více.
 3. LukášCBR

  Clintův pirátský klub II

  Přesně tak, u ročních vozů se finanční rozdíl maže a pokud má někdo roční nájezd, nafta je bez debat. Aneb, halíře dělají talíře :-)).
 4. LukášCBR

  Možnosti kódování u OIII

  ZbyšekSU Zkus VašaPV, Prostějov.
 5. LukášCBR

  Dodací lhůta

  Web a papír holt snese všechno :-)).
 6. LukášCBR

  Škoda Octavia IV (2020)

  Na autoforu jsem narazil na pro mě zajímavou informaci. Představení OIV se začátkem prodejů Golfa VIII, čili v létě. Prodej na přelomu 19/20. “V případě německé novinky již bylo potvrzeno červnové zahájení sériové výroby, prodej tedy odstartuje záhy poté. Octavia by tedy měla veřejně debutovat v září na autosalonu ve Frankfurtu, první odhalení můžeme očekávat ještě o několik týdnů dříve. Zajímavé přitom je, že premiéry se prakticky naráz dočkají verze liftback i kombi - během léta by měly být separátně odhaleny v rozmezí několika málo týdnů. Prodej však má odstartovat až na počátku roku 2020, tedy asi za dvanáct měsíců”.
 7. LukášCBR

  Mlžení předních světlometů

  Samozřejmě, že to není vlastnost!
 8. LukášCBR

  Infotainment Columbus Superb III

  Ty mapy šly snad pouze v lednu 2017, pak hned byla tato služba zrušena. Pokud si to tedy dobře pamatuji.
 9. LukášCBR

  Clintův pirátský klub II

  Já mám najeto na 1.6TDI 66kW 100tis.km a na verzi 85kW zatím 40tis.km. Na obou vozech LL interval a nedoléval jsem dosud absolutně nic :-)).
 10. LukášCBR

  Clintův pirátský klub II

  Petrrra by tady na fóru měli zarámovat na titulní stranu :-)). Za tu snahu, která se začíná vyplácet. Skupina “odpadlíků” se začíná rozrůstat :-).
 11. LukášCBR

  Kódování funkcí na Superba III (VCDS)

  Nekaž si plakáním zbytek dne. Má prosba se týkala hlavně OIII FL, tudíž jsem zmínil možnost SZ, ať nedostanu přes prsty, když jsme v sekci “Kódování Superb”. Pokud zjistím více, prozradím ti to. Platí? :-))
 12. LukášCBR

  Škoda Octavia IV (2020)

  No teda. Obdivuju, jak někdo z takového prdu udělá článek o několika odstavcích. Hodnota článku nula, zadarmo drahý.
 13. LukášCBR

  CarStick v Karoqu

  To opravdu netuším Patriku. Zkus pohledat na googlu, zda ti něco nenajde.
 14. LukášCBR

  Kódování funkcí na Superba III (VCDS)

  Nechci tady dávat offtopic, ale tuto informaci slyším prvně a logicky mě zajímá, jelikož můj povoz (OIIIFL) je, co se brzd týče, docela bída :-)). [mention=3099]Ferda25[/mention], můžeš osvětlit případně do PM? Díky.
 15. LukášCBR

  CarStick v Karoqu

  Ano, dá se říci, že je to 1GB. Mám to opravdu na online dopravní info a občas zvláštní cíle a vydrželo mi to cca 10měsíců. Teď jsem dobíjel za 400Kč, tak uvidím přesně. V autě mám Amundsen, ten skoro nic nežere (v nastavení - siť - aktuální spojení). Tam to jee vidět. Je možné, že Columbus je na data náročnější. Ale v pořádku, pokud je rodina ráda online a že děti umí s daty zatočit, nenamítám vůbec nic[emoji106]. Sent from my iPhone using Tapatalk
×