LukášCBR

Uživatel
 • Počet příspěvků

  824
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

255 Výborná

O uživateli LukášCBR

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

1 255 zobrazení profilu
 1. Na bývalé 1.6TDI 66kW to občas déle startovalo. Nyní na 1.6TDI 85kW, kterou mám rok, se to nestalo ani jednou k mému údivu.
 2. “Opřu dveře”. Já se pak můžu divit, odkud se mi ty záseky na dveřích tvoří. Odštípnutý lak na kapotě od kamínku je běžná věc a nedá se tomu prakticky vyhnout. Od toho jsou k dostání lahvičky s danou barvou a bezbarvým lakem. K zakoupení přímo u dealera Škoda.
 3. Díky za tuto recenzi. Neměl jsem možnost zkusit všechny auta a tak jsem si tvůj “test” s nadšením pročetl. Golf je pro mě favorit a jsem rád, že jsem se o tom mohl ujistit i z tvého testu. Jediné mínus je snad horší místo vzadu a dražší pořizovací cena ve vysších výbavách.
 4. Připoj kameru do pojistkové skříně, namísto do zapalovače.
 5. Amundsen online mně zatím funguje bez problému a vše ohledně škoda connect taky, naštěstí. Ovšem nejsi sám a je to ostuda Škoda-Auto, že vypustili takový bazmek. Zákaznická linka je třešnička na hořkém dortu.
 6. Chytrému napověz, hloupého kopni. Snaha poradit byla. Více k tomu dodávat nebudu.
 7. Bohužel za tento jev nemůže Soft99. Při dodržení postupu se mi tohle nikdy nestalo. Barva Quartz - šedá metalíza.
 8. Soft99 vydrží celou zimu. Mám to osobně vyzkoušené a opravdu tomu tak je. Dá se říci, že keramika částečně zabrání šrámům od běžného ježdění. Finančně se ale pohybuje někde jinde.
 9. Přírodní vosk cca ty 3měsíce. Pokud teda nejsi fanoušek, doporučuji použít Soft99 Fusso Coat nebo AngelWax vosk. Ty přežijí i zimu a agresivní chemii z wapek a myček. Výrobci udávají výdrž až rok, ale to je jen za dokonalých podmínek. Realita je cca 6-9měsíců, dle mytí a výkyvů počasí.
 10. Pokud myslíme to samé, tak na svém okně jsem to nezpozoroval.
 11. Popravdě, tohle je pomalu skvost. Určitě zkus reklamovat.
 12. To mám samozřejmě v plánu. Špatné je, že mě to stojí promarněný čas a navíc bez auta. Naštěstí technik je vstřícný a ochotný. I tak to dokáže kazit radost z auta.
 13. Myslím, že ne. Dle mého k tomu bude potřeba kamera, která u lane assistu je.
 14. Přidávám video pro pochopení.
 15. Přidám aktualizaci. Po výměne baterie probíhají starty bez jakékoliv hlášky, která se objevovala před výměnou baterie. Aktuálně, po týdnu ježdění, se při zařazení zpátečky objeví hláška nová a funkce se “odškrtne” i v infotaimentu. Po sléze musím manuálně aktivovat funkci vyparkování a detekci mrtvého úhlu. Při opětovném zařazení zpátečky se opakuje výše zmíněné.