Přejít na obsah

18ti palcová (litá) kola


AlesioP

Doporučené příspěvky

Ak bola otázka smerovaná aj na mňa, tak ja mám 17" na zimu aj na leto. A nevidím dôvod, prečo by to malo byť tak zaujímavé. Na čerstvom snehu to bude trošinku plávať a inak to bude sedieť výborne. Ale ja beztak nemám na výber, keďže výrobca mi dovoľuje použiť na elektrónoch minimálne rozmer 225/45 R17. Na plechoch môžem obuť 205/55 R16, ale plechové disky by značne degradovali vzhľad auta, a na 16" disky tuším ani nie sú originálne puklice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i tak to podle mě bde zajímavý:)

proč?

uzke zimni gumy jsou vyhodne tak akorat v hlubokem snehu, ktery je v zime na nasich silnicich tak 10%casu cele zimy a to si myslim, ze jeste prehanim, zbytek je prosolena břečka, sucho, obcas ujezdenej snih, v tehle situacich jsou širší lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i tak to podle mě bde zajímavý:)

proč?

uzke zimni gumy jsou vyhodne tak akorat v hlubokem snehu, ktery je v zime na nasich silnicich tak 10%casu cele zimy a to si myslim, ze jeste prehanim, zbytek je prosolena břečka, sucho, obcas ujezdenej snih, v tehle situacich jsou širší lepší

ono bude zalezet v ktere casti republiky. napr. u nas v jizerskych horach s breckou tak 10% zimy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ty kola jsou pěkný právě proto, že jsou velký. Jako 16" se nedělají. Jinak jsem včera viděl pěkný kola v 16" a 17" za velice příjemný peníze (17" za 3 400,- Kč) italský zn. MOMO, v nový prodejně na Sokolovské ul. v Praze. Mají tam hlavně sportovní doplnky. Je to asi 100 m pod tou škodováckou prodejnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mě furt vrtá hlavou ten sportovní podvozek - zřejmě jen tlumiče????

Info ze stránek Škodovky:

Škoda Octavia - SportSportovní podvozek 2.0 FSI, 2.0 TDI

- pro motorizace 2.0 FSI, 2.0 TDI

- pouze pro verzi limuzína

- sada obsahuje speciální sportovní tlumiče a pružiny

- snižuje světlou výšku vozidla o 30 mm

- zvyšuje přilnavost vozidla k vozovce

- nedoporučuje se v kombinaci se sériovým sportovním podvozkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě furt vrtá hlavou ten sportovní podvozek - zřejmě jen tlumiče????

Info ze stránek Škodovky:

Škoda Octavia - SportSportovní podvozek 2.0 FSI, 2.0 TDI

- pro motorizace 2.0 FSI, 2.0 TDI

- pouze pro verzi limuzína

- sada obsahuje speciální sportovní tlumiče a pružiny

- snižuje světlou výšku vozidla o 30 mm

- zvyšuje přilnavost vozidla k vozovce

- nedoporučuje se v kombinaci se sériovým sportovním podvozkem

a co ti na tom vrta hlavou?

na obrazku jsou prece i pruziny, nedovedu si predstavit, jak by se podvozek snizil jenom tlumicema o 30mm kdyz by pruziny zustaly seriovy.

dneska jsem to objednal, zejtra by to melo prijit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že to je přímo od Škodovky, tak takové ty keci, jako nestandartní úprava - atd...jinak si nech pak udělat geometrii na laseru pro O2 se sportovním podvozkem...je trochu jiná než u normální O2. Přeju ti aby jsi byl spokojenej....snad budeš.....Jinak by mě zajímalo jak se to bude chovat, protože u toho mého přímo "sportovně sériového" je jinak naladěno i servo a brzdy jsou mnohem ostřejší.....součást Dynamic II paketu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...