Jump to content

ondra.rs

Uživatel
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About ondra.rs

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. K těm drátkům - úplně střelím, někde jsem to četl, ale už to nemůžu najít - není to pro kontrolu těsnosti karoserie? Něco na způsob vodivosti. Anebo anténa keyless?
 2. Lambda sonda? Osobně se chystám už dlouho použít něco takového https://www.conrad.cz/vlnite-ochranne-husi-krky-chranicky.c6401050
 3. Jestli se u těchto konkrétních typů skel orientuji správně, tak to malé číslo úplně dole u teček ukazuje na rok výroby. Tzn. na fotce na předešlé straně je to (jestli vidím dobře) rok 2016 a teď po výměně by tam mělo být něco jiného. To že je pak akustické značí písmeno "A".
 4. Tak to je i hezká cena a elektrika se zdá být plně schopná. Mně origo řešení na rapida ocenili na 15 500 Kč, ufff. I na ten ORIS jsem se díval, je pěknej, proto se ptám.
 5. Pěkné - předpokládám odnímatelné vertikální? Můžu se zeptat kde a za kolik? Co všechno umí doplněná elektrika? Taky o dodatečné montáži uvažuji, akorát mě ještě pořád odrazuje cena :-)
 6. A ty Shendi - to opravdu drží jen jakože magnety k rámu okna?
 7. Podlepit, oblepit ... Podlepit gumové dorazy a oblepit čtvercové výřezy pro západky zámku textilní páskou (taková ta chlupatá pro omotávky kabelů. Samozřejmě na obou stranách. Pod tou černou západkou je taková středící vlnka a ta u mě rezonovala o proti-plast. To pomohlo mně.
 8. Můžu poprosit o příklady mezitypů? Píšu to už sem, ať neplevelím téma 136L.

 9. Legislativně myslím že to mám správně, to by tady byly nuly, ne?
 10. Takže takto? Se mi nezdá, že by všichni co tažné dodělávají, měli tu přípravu. Takže AS ne a jedině nějaké neoriginální ...
 11. Tak jsem si chtěl aspoň zjistit cenu za dodatečnou montáž tažného na Rapida LB MR2016 a odpověď AS byla, že "z technických důvodů nelze instalovat". Setkal jste se s tím někdo? By mě zajímaly ty technické důvody ...
 12. Na sametky používám ASQ557 ... https://www.solutech.cz/cs/solutech-asq
 13. Mně takto vrze potah sedaku o sponu bezpečnostního pásu. Zkus rukou oddálit tu sponu a znovu opěradlem za hýbat. Já budu sponu podlepim, nebo maznu.
×
×
 • Create New...