Přejít na obsah

Box na nářadí.


Jaroě

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych se zeptat co dává škodovka do toho boxu u rezervy za nářadí. Mám tam hever, klíč na kola, tažné oko a co dál.

Jinak tam mám lastní výbavu jako klíč na svíčky a vše možné. Jen mi jde o originální příslušenství.

Editováno: , autor: Jaroě
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam neměl ani to - jen klíč na kola a tažné oko. Kdybych nezadupal na prodejce, nedali by mi ani hever a žárovky. Trojúhelník, lékárnu a tlačný lano jsem si musel dodat svoje.

Jinak v kufru vozím takový ten asi 20x20x40cm hobby-box a v něm obyčejnou sadu Tona stranových klíčů na 6hranné matky a šrouby - od 5,5 do 22, dva ploché a dva křížové šroubováky - větší a menší od obou, ráčnu s redukcemi na oříšky od 5,5 do 20 a na svíčky, malé ploché kleště s úzkými čelistmi a malé kombinačky, asi 2m dlouhý kus kabelu, sadu imbusů a teď od Rooma stejnou sadu Torxů. Je to taková lety zkušeností vytříděná "pohotovostní sada" vercajku, se kterou jsem v nouzi schopný rozebrat a zase složit málem půlku auta... Naposledy jsem ji pro sebe použil při demontáži zadních skupinovek, když jsem čenichal po příčině nesvícení zadních mlhovek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...