Přejít na obsah

Dodělání vyhřívání sedadel do Octavie II


Seiger86

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Tak je rozdiel kupit sedacky (za lacny peniaz, nejasna minulost a pochybny stav), ako si dat dorobit decky do stavajucich o ktorych clovek vie, v akom stave su, hlavne ked ma auto do novoty.

Za dalsie je rozdiel v ovladaci, ci to je climtronic, alebo manual, resp. climatic (FL, ci predFL).

Ale ak si natrafil na dobre kusky, tak mas stastie, to je parada :palec2:

 

@japezz: ak zozenies nove decky s riadiacou jednotkou a kabelazou za 3t, tak to je celkom dobra cena. Panel klimy, zalezi od ponuky/bazaru. Robota (calunenie, kabelaz, kodovanie a pod.) zaberie tak cca 5 hodin a zalezi kolko si majster berie na hodinu.

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedacky jsou jak nove a samozrejme jsem si je vyzkousel jestli fungujou. Je to climatronic pred fl. Mas pravdu zalezi na co natrefis a v jakem stavu. Ja na to vubec nespechal a poctive hlidal ruzne bazary a inzertni servery. Dodelaval mi to jeden zdejsi clen a to jsem dokonce jeste nemel ani sedacky ale delal mi i origo xenony tak jsem si rek at to je rovnou vse. Sedacky se mi podarilo sehnat az po x mesicich ale co je leto ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 týdny později...

Zdravim vas , mal by som otazku na odbornikov mam octavku 2 dotacne dorobenym climatronikom s Faceliftu a plus sedacky s vyhrevom :) len nemam to preojene co sa tyka sedaciek respektivne ma zaujimalo co je potrebne nato aby sedacky fungovali :) predtym som tam mall len automaticku klimatizaaciu bez vyhrevu , teraz je tam momentalne climatrnic s vyhrevom s facelifta . octavia je pred facelift rok 2006 . Ak by mi niekdo pomohol co presne potrebujem aby to bolo funkcne lebo tie kozenne  su dost studenne . :kol-72:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa zohant kabelaz, napr. tu: http://www.autobazar.eu/sk/kabelaz-vyhrevu-prednych-sedaciek-octavia2-id5930391.html

Zapojenie ti uz neporadim, lebo som si to daval robit profikovi, do takychto veci sa radsej nepustam :)

Pripadne pozri tento navod: http://www.octaviaclub.cz/clanky/navod-montaz-kabelaze-vyhrevu-sedacek-octavia-ii-s-climatronicem-587.html

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj kluci... chtel bych se zeptat nemate nekdo dily na dodelani vyhrevu sedaček ?? za rozumny peniz bych odkoupil... panel climatronicu s vyhřevem mam.. kabelaž od klimatroniku k sedačkam mam také.. schanim zbytek.. dečky do obou prednich sedadel... nakou tu jednotku co jsem tak četl pod spolujezdcovo sedadlo a kabelaz co je jeste v sedačkach... diky za info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...