Přejít na obsah

Náhradní vozidlo


Host Bobik

Doporučené příspěvky

ne-e je to soukrome vozidlo.

Bratrova octavia, minuly tyden jsem reklamoval zavadu (svitici kontrolka elektroniky). Auto netahlo a jasne nebylo v zaberu turbo. V patek stastne vymeneno (oprava za 30tkc). Odjel jsem ze servisu a krasne to tahlo, ale asi jen 10 km, pak bych tomu autu ujel Bobikem jako prd. Zitra jim chci zavolat, ze to reklamuji znovu, tak by me zajimalo, jestli mam na nahradni vozidlo narok. Pac takhle si pujcuje bratr moje auto a to ja "pan bolistka" nevidim rad :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mého servisu je normální cena za zapůjčení Fabie 750,-Kč/den vč.DPH bez omezení kilometrů, pouze se vrací se stejným stavem paliva v nádrži. Při všech záručních opravách je za zapůjčení náhr.vozidla sleva 50%. No ale i tak bych očekával, že pokud se auti potentuje v záruce, tak by se slušelo poskytnout náhr.vozidlo grátis ;) No ale to bych asi chtěl moc, jak už se psalo výše, záleží hodně na přístupu servisu a známostech, jako ostatně vždycky, všude a u všeho <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haháááá, tak servisakovi se udajne nejak nepovedla vymena a skripnul a nasledne znehodnotil hadicku od turba.... dnes vymenena, tak jsem zvedav jak dlouho to zase bude jezdit.... :D

na dotaz na nahradni vozidlo jsem se vyprdl, ale stejne si myslim, ze by mi leda tak nakakali..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...