Přejít na obsah

Žárovky s xenonovým plynem


Pepsi Octavia

Doporučené příspěvky

Žárovky s namodralým sklem koupené v Globusu cca 400,- Kč/pár, přesně si již nevzpomínám. Tyto měly z těch všech které jsem měl nejvíc světlo do modra a bylo to oproti kalsické žáírovce i poznat. Největší rozdíl byl znát při noční jízdě zasněženou krajinou. Možná si Lugo ještě vzpomene, že tyto žárovky jsme tehdy testovali spolu -_-

Mel jsem takoveto podobne, jen v jine krabicce. Jaky ale vznikne problem, kdyz se banka zabarvi modre ? Svetlo je zlute, o tom zadna polemika (mluvime li o klasicke zarovce neplnene kdovi cim). Takze jak je znamo zluta a modra dohromady udela zelenou. Takze konecne svetlo sviti modro zelene. Dalsi a to mnohem podstatnejsi problem techto zarovek byl jejich snizeny svetelny tok. Modre nabarveni banky jaksi ubralo na vykonu tehle zarovky a cekal bych to u vsech zabarvenych, nebo castecne obarvenych. V podstate v dobe kdy sem je mel, tak pokud jsem jel sam bylo vse relativne v pohode, ale jakmile me predjelo jakekoli auto, dokonce i Felicie, tak jsem si pripadal ze mam zaple jen parkovacky.

Proste xenonu se nic nevyrovna, xenonova vybojka sviti mnohem jasneji a intenziveji, nez halogenova zarovka. Ale v zadnem pripade nepatri do paraboly Fabie, to je pak hruza a des, stejne tak v parabole Octavky. Svetlo z toho je krasne ale osilneni jeste lepsi. A nemluvim o osilneni vlastnika ale vsech ostatnich ucastniku provozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blazer - no ja potrebujem tie žiarovky do diaľkových s tlmeným xenónom na OII. Takže nejaký xenon kit asi neprichádza do úvahy.

jděte do těch Phillips blue vision ultra, Phillips je značka a nedá se to srovnávat se shitovkama za pár korun. a v dálkách ti vydrží pěkně dlouho a jsou k nim i 5 W parkovačky. není co řešit, stojej sice k 1000,- czk, ale má to smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som vcera namontoval OSRAM Silverstar. Je tam nejaky rozdiel, ale neviem, ci az tych 50 %. Osramky ma vysli na 724 Sk za par

Mozete si pozriet rozdiel oproti starym halogenkam. Horna fotka je trochu rozmazana - nie velmi dobre zaostrena.

Jo, docela dobré. A takhle podobně svítí i ta H7 Phillips blue vision ultra 4000k, nebo ještě líp? tak jako ta silverstar, to už jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece, z fotky se to blbe posuzuje, ale me prijde, ze ta standardni H7 sviti lip -_- Respektive ma homogenejsi rozklad svetla ;)

To protože svítí víc ta silverstar... dělá světlejší flek uprostřed pod autem a foták bude mít automatické zaostřování...

To je to samé jako jsi mi tvrdil že mám černej flek pod autem... jsem to s klukama zkoumal v Mimoni a černo tam není... je tam normálně světlo ale to jak to svítí dál je prosté mnohem slinější...

Zase nedokážu napsat jak to myslim... <_<<_<<_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký je rozdíl mezi H4 a H7 žárovkou? H7 je potkávací i dálková a H4 jen potkávací?

Presne naopak. Presneji receno, H4 je dvouvlaknova (tedy dalkovy i potkavaci), H7 je jednovlaknova, tedy dle pouziti jen potkavaci nebo jen dalkova.

Editováno: , autor: Maverick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký je rozdíl mezi H4 a H7 žárovkou? H7 je potkávací i dálková a H4 jen potkávací?

Presne naopak. Presneji receno, H4 je dvouvlaknova (tedy dalkovy i potkavaci), H7 je jednovlaknova, tedy dle pouziti jen potkavaci nebo jen dalkova.

Aha, takže je lepší koupit h4 jo? tak to jo. Ale nechápu, proč je jako xenon označená H4 a jako bixenon H7 ... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale když kupuješ do stávajících patic kit, tak bixenon je psán jako H7 a xenon jako H4

Tezko rict na jaky strance jsi to vycet, ale to je ocividne spatne.

Zkus pohledat nekde jinde a uvidis - nebo treba tady: Nabídka

Ze tyhle sady neschvaluju je jina vec, hodne resena v jinem vlakne.

Jinak me velmi fascinuji ty keci na strankach firem, ktery tyhle veci nabizeji... :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáte fotku někdo žárovky H7 Phillips blue vision ultra 4000k? A nevíte, kde jí mají nejlevnější? na elight.cz jsem jí neviděl

newvím kde jsou nejlevnější, ale já bych je cca měsíc staré i s paragonem (2 roky záruka) střelil za půlku, nakonec jsem vyměnil celé lampy za xenony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale když kupuješ do stávajících patic kit, tak bixenon je psán jako H7 a xenon jako H4

Tezko rict na jaky strance jsi to vycet, ale to je ocividne spatne.

Zkus pohledat nekde jinde a uvidis - nebo treba tady: Nabídka

Ze tyhle sady neschvaluju je jina vec, hodne resena v jinem vlakne.

Jinak me velmi fascinuji ty keci na strankach firem, ktery tyhle veci nabizeji... :ble

co se kit sad týče, tak místo H4 musí být tzv.bi-xenon. Protože lampy s H4 mají společnou žárovku pro potkávací i dálková. taky ty sady neschvaluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáte fotku někdo žárovky H7 Phillips blue vision ultra 4000k? A nevíte, kde jí mají nejlevnější? na elight.cz jsem jí neviděl

newvím kde jsou nejlevnější, ale já bych je cca měsíc staré i s paragonem (2 roky záruka) střelil za půlku, nakonec jsem vyměnil celé lampy za xenony.

A jaké že to prodáváš žárovky konkrétně a za kolik? jsi z rpahy nebo odkud?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...