Přejít na obsah

SRAZ VRANOV 2 17.a18. září 2011


riba

Doporučené příspěvky

Ahojky Víťo, nenech se zvyklat, on Libor asi moc oslavoval a ve tři ráno neměl nic lepšího na práci, než něco zgajlovat. Naopak vidím, že "ŽRALOK" není přihlášenej na Vranov a to o něm ví pěkně dlouho! A ke všemu to má nyní kousek! :p

Tak přátelé Supího brka, skutečně se nezadržitelně blíží datum našeho podzimního srazu na Vranově! Je třeba zajistit reservace a tak se hlašte! Počasí je objednané, dobrá bašta také, tAk už vše záleží jen na nás!!!!:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando.

Tak tu máme naplánovaný druhý dvoudenní klubový sraz superbů. Tentokráte trochu s předstihem, aby jste s tím mohli počítat a mohli se zúčastnit alespoň v takovém počtu jako v květnu. Všichni jste srdečně zváni a těšíme se na setkání.

Termín konání: 17.9. - 18.9.2011

Místo konání: Vranovská pláž

http://www.vranovska-plaz.cz/

Pánové a případně dámy, je potřeba, aby se většina z Vás na sraz přihlásila závazně do čtvrtka 25.8.2011. Je to z důvodu rezervace ubytování. Neměl by být problém pro opozdilce či nerozhodnuté ani po tomto termínu ubytování zajistit.

Děkujeme a hurá do toho. Richard, Víťa a stravovací expert Karel :kol-35: :kol-35: :kol-35:

Seznam přihlášených na sraz:

RIBA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LANNY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

VICK + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

MARTIN35 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LAAM + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PASSPORT5 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PENY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

ACE VENTURA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

STANKRA6 (jedna noc chata jedna osoba)

MORAVECMILAN21 (jedna noc chata jedna osoba)

MA_RA1 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

MARCUSV (jedna noc chata jedna osoba)

KUBINOS (bez ubytování)

JAROSLAV.SOUKUP +? (ubytování ?)

Editováno: , autor: riba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak informace pro všechny co se přihlásili.

Chatky jsou zabukované.Pro kluky,kteří jedou sami tak myslím že nebude problém když budou pospolu v jedné.Jde o to že chatek dvojlůžkových je k dispozici 10 a nás je zatím přihlášených 12.Z toho důvodu jsem radši pro jistotu zabukoval i 2 čtyřmístné,které jsou hned u toho.Jinak by nás porozhazovali po okolí a to jsem nechtěl.

Jinak jsem se snažil s něma vyjednat i možnost,že bych dostal klíče od sprch,aby to nebylo jak loni kdy se sprchy zavřely o půlnoci a byl ámen.Tak mám přislíbeno,že se na místě semnou domluví.Myslím tedy,že by to mělo vyjít.

Pro lidi,kteří by náhodou ještě měli zájem se zúčastnit nebude žádný problém.Ubytování bude.O to se postarám.Takže jste vřele vítáni.

Mi samotnému pokud to výjde tak by se chtěla přijet na nás podívat návštěva z Německa.

Toliko ode mě jako ubytovacího experta.Stravovací expert Karel je asi taky připraven a organizační expert Richard jakbysmet.

Jsou-li dotazy tak sem snima.Jinak už se to krátí pánové a dámy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SDĚLENÍ PRO SUPÍ BRATRSTVO PŘIHLŠENÉ NA VRANOV !:help::)

Ano Víťo, byl jsem připraven! A oběd U BAZALŮ je řádně zabukován, prozatím pro 20- 22 lidí, ale pochopitelně, že pokud se počet navýší, není problém! Jsem domluven, že v sobotu t.j.17/9 kolem 10:30hod., jim ještě tel. upřesním příjezd, prozatím jsem uvedl 12:30 - 13:00 hod., jakož i přesný počet "supích tlamiček"! Tak teď už jen zbývá, aby "HEXE zařídila počasíčko - prý ano" a bude vše O.K..

Vidím, že se už všichni těšíme a hlavně ten zážitek až David bude konzumovat vybrané delikatesy!?:smich:

Jinak si myslím, že Láďa jako správný "horal" bude mít namaštěné svaly na dříví a případně nějaké i v zásobě - nic ve zlém Ládíku!:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec Wilo, nevím to stejně jako Ty, ale zatím se nepřihlásil. Snad by jsi měl na něj zapůsobit, jste ve škádlivém rozmaru pomalu ob den :smich: Jinak nevím o tom, že by mi nešly smsky. Tak zkus Ty toho Libora dohnat telefonem, či přes SZ. Měj se fajn a dej vědět jak jsi pochodil :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Bando

vím že je pozdě po termínu na ubytko, ale já se hlásím taky, s tím že tam budu pouze do pozdních nočních hodin beze spaní skrze nedělní zaměstnání. Tak se mnou počítejte, rád Vás všechny tady poznám. Dřív jsem to s mou učastí nevěděl. Vyjíždí Brnáci nějak hromadně? Že Bych se přidal...nevadí-li to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...